בעולם העסקי התחרותי של היום, אנשי מכירות מוצלחים הם נכס יקר. לכן חובה לשפר את המיומנויות שלהם באמצעות קורס או סדנה. דעו כי הם אלה שיודעים לזהות הזדמנויות, ליצור קשרים עם לקוחות פוטנציאליים ולסגור עסקאות. קורס מכירות איכותי או סדנה למכירות הכוללת ליווי שטח יכול להוות את ההבדל בין איש מכירות ממוצע לאחר המצטיין באחוזי הסגירה שלו. ההשתתפות בקורס או בסדנה לשיפור מיומנויות מכירה יביא לשיפור משמעותי של מיומנויות ניהול משא ומתן והגדלת אחוזי הסגירה והגדלת נפחי המכירה.

היתרונות של קורס מכירות

רכישת כלים מעשיים:

פיתוח ביטחון עצמי:

הרחבת הידע:

יתרונות נוספים לסדנה או קורס מכירות איכותיים

השתלבות בשוק העבודה:

שיפור יכולת השכנוע:

התמודדות עם התנגדויות:

שיפור המחויבות ונאמנות של צוות המכירות לארגון

הגברת המוטיבציה:

פיתוח מיומנויות אישיות:

רכישת כלים דיגיטליים:

יתרון תחרותי:

בחירת מושכלת של קורס מכירות או סדנת מכירות

בחירת קורס מכירות מתאים היא צעד חשוב בדרך להצלחה. חשוב לבחור קורס שמתאים לצרכים ולמטרות שלכם, תוך התחשבות בגורמים הבאים:

בנו תוכנית קידום לאנשי מכירות מצטיינים

לסיכום הנושא עד כאן, וודאו כי אתם מבינים עד כמה חשוב שקורס מכירות או סדנת מכירות איכותית יכול להוות כלי רב עוצמה עבור אנשי מכירות בכל רמות הניסיון. קורס או סדנה כזה יכול לסייע לכם לשפר את מיומנויות המכירה של צוות המכירות, להגדיל את אחוזי הסגירה שלהם ולפתח בעבורם קריירה ואופק תעסוקתי רב שנים אצלך בארגון. בכל מקרה, המלצתי לשקול לקיים מפגש ייעוץ עסקי ומנטורינג בנושא חשוב זה איתי בעלות שפויה הכוללת 70% הנחה ממחיר שעת ייעוץ עסקי רגילה. בקו לקבל המלצות לפני קבלת כל החלטה.

קבלו ייעוץ עסקי וניהולי ומנטורינג בפורמט 1:1 ב- 70% הנחה

פעמים המשפט הבא נכון גם בעולמות הייעוץ הארגוני, הייעוץ העסקי ותהליכי ייעוץ המתמקדים בפיתוח והעצמה של ההון האנושי והניהולי. "אין כל צורך לתחזק עדר פרות באם אנו נזקקים אך ורק לשני ליטר חלב בשבוע"? חברי העוסקים במקצוע, עשויים לכעוס עלי. אחרים יספרו "לא מעט סיפורים", אבל אני מאמין גדול בשיתוף ידע ובסינרגיה. לכן פעמים נכון להעניק חיסון ניהולי ומקצועי" ישר לווריד. כזה שמעניק תשובות לבעיות או לאתגרים שנוצרים כאן ועכשיו. אנו שמחים להעניק כלים ורעיונות ישימים ועדכניים המגיעים מעולם המקצועי רב השנים שלנו כיועצים ארגוניים ועסקיים וכמנהלים בכירים. רוצה להתייעץ כיצד לבחור נכון קורב מכירות? או סדנה? צור קשר וקבע מפגש ייעוץ עסקי ומנטורינג במחיר השווה לכל נפש. מפגשי למידה ומנטורינג בזום ב- 70% הנחה ממחיר מפגש פרונטלי. זהו חיסכון ניכר בעלויות. את/ה כמקבל הייעוץ העסקי והמנטורינג, מגלה מהר מאד באם נכון להמשיך? להרחיב את התהליך? או להחליט לעבור לייעוץ ארגוני ועסקי בפורמט פרונטלי שלו יש יתרונות לא מעטים.