אימון ופיתוח מנהלים

זה התחיל בסוף 2005. אחרי קריירה ניהולית בכירה בסגמנטים מהתחרותיים במגזר העסקים בישראל. תפקידי מכירות זוטרים ובכירים, ניהול שיווק ופיתוח עסקי, תפקידי ניהול בכירים כולל תפקידי מנכ"ל. הגיע הזמן אחרי למעלה מ- 20 שנות ניהול ועשיה כמנהל וכמנכ"ל שכיר להגשים חלום. לבנות חברה לייעוץ ארגוני וייעוץ עסקי בפורמט שאני מאמין בו. פורמט המשלב ניסיון ניהולי מוכח עם מתודות יעוץ ארגוני ועסקי עדכניות. הרמתי לאחרונה את המיזם של אימון עסקי, מנטורינג וייעוץ עסקי למנהלים. לבעלי חברות ועסקים קטנים ולמנהלים ועובדים בכירים המבקשים לשפר מיומנויות בפורמט למידה ומנטורינג בפורמט אחד על אחד ובעלות השווה לכל אחד. מפגשי למידה וייעוץ עסקי בפורמט אחד על אחד ב- 70% הנחה מעלות שעת ייעוץ פרונטלית. הצלחתי לאחרונה לשלב יחד עם שותפי לדרך מודל המעניק את הטוב משני העולמות.

מהו אימון ופיתוח מנהלים מקצועי ועדכני?

אימון ופיתוח מנהלים הוא תהליך שבמהלכו חברות ובעלי עסקים מחליטים שנכון להשקיע בשיפור מיומנויות של מנהלים ועובדים שיש להם פוטנציאל ורצון לצמוח. מנהלים ומנהלות עובדים ועובדות אשר מסומנים כפוטנציאל ניהולי ונדרשים לשפר את יכולותיהם הניהוליות ומפתחים אצלם כישורים נוספים הנדרשים בכדי להצליח בתפקידים העתידיים שלהם. דעו כי תפקיד המנהל כולל מגוון רחב של תחומים ואחריות כמו: ניהול משימות, קבלת החלטות, ניהול צוותים, תכנון אסטרטגי, ניהול זמן ומשאבים, ויכולות תקשורת בינאישית. 

אימון ופיתוח מנהלים בפורמט אחד על אחד מביא לשיפור הביצועים

,הליך הפיתוח והאימון מתמקד בהעשרת הידע, המיומנויות והתובנות של המנהלים דרך סדנאות מנהלים. קורס מנהלים, תוכניות אימון, תרגול, ובעיקר העצמה ואימון באמצעות ייעוץ אישי אחד על אחד. ההשתתפות שלהם במסגרת קורסים סדנאות וימי עיון יביא לשיפור יכולתם לנהל צוותים, לפתח אסטרטגיות, לקבל החלטות יותר נכונות ובעיקר יפתח את יכולתם בתחום התקשורת הבינאישית והמנהיגות המעצימה.

המטרות המרכזיות של אימון ופיתוח מנהלים בפורמט אחד על אחד

המטרה העיקרית של אימון ופיתוח המנהלים היא לשפר את ביצועיהם בתפקיד המנהלי, להעלות את רמת היעילות שלהם ולתרום לצמיחה והצלחה של הארגון בו הם פועלים. תוכניות האימון והפיתוח עשויות להיות כלולות בתוך תוכניות פנימיות של החברה, במסגרת קורסים חיצוניים או באמצעות קורסים מקוונים או סדנאות ייעוץ פרטי. אנו מציעים לכם כאן פתרון חדשני אחר. מפגשי למידה ואימון עסקי בפורמט אחד על אחד בתחום החשוב של אימון ופיתוח מנהלים. דעו כי למנהלים מובילים ומקצועיים יש תפקיד חשוב בליווי ופיתוח שאר העובדים והמנהלים בארגון. הם מחויבים ללמד להעצים את הסובבים אותם בכדי להתמודד טוב יותר עם האתגרים המשתנים של עולם העסקים התחרותי.

תחומי המפגשים שביכולתך לקיים בפורמט אחד על אחד איתי

במסגרת מפגשי האימון העסקי בפורמט אחד על אחד וכהמשך לתהליכים שעברתם בעבר אנו יכולים להתעמק ולשפר ידע ומיומנויות גם בתחומים החשובים הבאים.

 1. כישורי מנהיגות, ניהול והובלת צוות להשגת משימות:

  • פיתוח מיומנויות ניהוליות עדכניות
  • יכולת הובלה והנחייה של צוותים
 1. ניהול אסטרטגי וקבלת החלטות:

  • יכולת קבלת החלטות אפקטיביות במצבים מורכבים
  • פיתוח אסטרטגיות מתוך ראיית עתיד
  • היכרות עם החשיבות של תיעדוף משימות
 2. שיפור יכולות בינאישיות ואינטליגנציה רגשית בעולמות הניהול:

  • שיפור יכולת בניית יחסים, ניהול קשרים ותקשורת בינאישית
  • יכולת ניהול ופיתוח קשרים ואמון בצוות
 3. ניהול זמן ומשאבים:

  • ארגון וניהול זמן באופן יעיל
  • פיתוח כישורי ניהול משאבים
  • היכרות עם יתרונות חוק הפארטו
 4. מנהיגות ועוצמת עובדים וכפיפים:

  • פיתוח כישורי מנהיגות והשראה של צוות
  • חיזוק עוצמת החשיבה והיצירתיות בעבודה
  • ההבנה עד כמה חשוב להאציל סמכויות

בקצרה, אימון ופיתוח מנהלים בפורמט של אימון עסקי ומנטורינג באמצעות הזום בפורמט אחד על אחד עשוי לעזור גם לך. תהליך בא לעזור גם לך לשפר מיומנויות וביצועים. המטרה העיקרית שלי היא להעניק לך שירות מקצועי בעלת שפויה ובמרחב למידה אישי. כזה שיאפשר לך לאמץ מתודולוגיות ניהול ומנהיגות משופרות ועדכניות. אני כאן בכדי לתרום גם לך עלים ותהליכים אשר יוכלו לתרום להמשך הצמיחה והצלחה של הארגון שלך.  האימון והפיתוח בפורמט אחד על אחד יכול להיות התהליך הראשון שלאחריו תשקול באם לבחור בנו להעביר קורס או סדנת מנהלים בתוך הארגון שלך. כאשר המטרה היא תמיד להגביר את יכולתם המנהלית ולשדרג את הידע והכישורים שלהם.

שאלות ותשובות למושגי יסוד בניהול

בעולמות הניהול והעסקים מדובר בדמות שיש לה מומחיות שאפשר לסמוך עליה.
מדובר בדגל אדום שמונף מעלה בקרב חברות ועסקים ולא רק בקרב חברות ועסקים הרשומים בבורסה שם, על פי החוק הנהלות החברה מחויבת לבעלי המניות עדכון לגבי שינוי לרעה או לטובה ברווח הצפוי. בעולם החברות והעסקים הבינוניים והקטנים אזהרת רווח היא פעולה שמגיעה מאגף הכספים או אגף המכירות המציגים ירידה במכירות? קושי בגביה או נטישת לקוחות למתחרים.
על כל מנהל/ת לא משנה דרגתו ומיקומו בהיררכיה קיימת האחריות ניהולית אישית לביצועים של הצוות שמתחת לאחריותו. האחריות הניהולית מחייבת לבצע במחויבות סמכות ובדייקנות את המשימות שניתנו למנהל/ת לבצע ברמה האישית או כמנהל צוות מחלקה או אגף. אחריות ניהולית המקדימה להצלחות הניהוליות והעסקיות תמיד תימדד על פי מדדים אובייקטיביים זמינים.
מילולית הכוונה לאימוץ התנהגות הכוללת יושרה וערכים. מדובר על הגינות מוחלטת, לקיחת אחריות המלווה עם עקרונות גבוהים, תוך הקפדה למתן דוגמה אישית והעצמה של עובדים ומנהלים שמסביב.
מבחן A/B הוא דרך להשוות בין שתי אפשרויות כדי לראות מה עושה טוב יותר. זהו אמצעי סטטיסטי שמטרתו לבחון מהי האופציה העדיפה מבחינה שיווקית ועסקית, מבין שתי אלטרנטיבות שונות, ביניהן אתם מתלבטים. זה יכול להיות שימושי במיוחד בכל מה שקשור לעולמות הפרסום, המסרים והשיווק דיגיטלי. למשל האם לשים את הכפתור או את המסר המניע לפעולה בצד ימין מטה? או ימין מעלה?
הפסד גולמי מציין מדד המתקבל מההפרש השלילי בין מכירות נטו של פירמה לבין עלות המכר, כשהוא מבוטא במונחים כספיים. בחישוב ההפסד הגולמי כוללים רק הכנסות שנבעו מפעילות שוטפת של החברה והוצאות שוטפות ולא הפסדים אקראיים. כאשר התוצאה היא חיובית, יש לחברה רווח גולמי. חשוב כי תדעו ששיעור הרווח או ההפסד הגולמי הוא יחס פיננסי, המשקף את יכולת העסק להגדיל את רווחיו עם גידול המחזור.

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.