אודות – ייעוץ עסקי הדרכה ואימון מנהלים

אני הבעלים והמנכ"ל של חברת ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי וייעוץ אסטרטגי Advanced Business Consulting. מאז 2006 שותפי ואני פועלים בהצלחה רבה מול חברות בינוניות. חברות קטנות, עסקים פרטיים בהובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. שותפי ואני, ליווינו בעלים, הנהלות, מנכ"לים ומנהלים טובים שביקשו לעשות קפיצת מדרגה. מקצועית ואישית ולהיות טובים יותר. שיפרנו מערכי מכירות ושירות לקוחות. הובלנו תהליכים מול לא מעט תחומים המשיקים לעולם הניהול העסקי.

למה להיעזר בנו כמומחים

פעמים טיפים מקצועיים, ידע שהצטבר מהיכרות עם מצבים עסקיים וניהוליים שאת/ה מתמודד עשויים להעניק לך כיוון חשיבה חדש? הם עשויים להעניק לך כלים מידיים שעשויים לתת לך מענה לבעיה או התחבטות מקצועית או אישית. עולמות הניהול והעסקים הם עולמות קשוחים וחסרי רחמים. כמנכ"ל או כבעלים, אתה לבד בראש הפירמידה, לפעמים קשה לך לשתף?

Tips & knowledge 1:1

אחרי שנים ל עשייה, גיליתי כי יש לא מעט חברות ועסקים בעיקר קטנים שאינם מסוגלים להתמודד עם העלויות הגבוהות של שירותי ייעוץ מקצועי. זאת ועוד, פעמים שמעו מחברים וקולגות שההשקעה לא הביאה את התוצאות המקוות. החלטתי לנסות ולתת מענה לצורך. כדרך חיים, אני ושותפיי מאמין בסינרגיה, שיתוף בידע מקצועי וניהולי. אנו מאמינים כי באנו לעולם לעשות טוב. לתרום מהידע והניסיון הניהולי והשיווקי גם לאחרים.

ייעוץ עסקי ואימון מנהלים ומנכ"לים

בעולם העסקים המהיר והתחרותי של היום, הדרכה ותמיכה מקצועית וניהולית יכולים להבדיל בין מנהלים רגילים למנהלים המבקשים לשפר מיומנויות, להתלבט ולחזור לצמיחה. בשנים האחרונות מנטורינג, חונכות ואימון עסקי התגלו ככלים רבי עוצמה כדי לעזור לעובדים בכירים, מנהלים מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים לממש את הפוטנציאל שלהם ולהשיג יותר הצלחה. במסגרת תהליכי האימון והמנטורינג קיימת האפשרות לבצע זאת במתכונת של אחד על אחד במהלך פגישות פיזיות או באמצעות מפגשי למידה, אימון ומנטורינג בזום. למידה בפורמט אחד על אחד המותאמות לצרכים בשתי הגישות האלה מציעות יתרונות שלא יסולא בפז. הקמנו את המיזם של מפגשי למידה ומנטורינג בזום בפורמט 1:1 בכדי להנגיש שירות זה למגוון רחב של עובדים מנהלים ומנכ"לים בעלויות שפויות.

ייעוץ עסקי לחברות בפורמט 1:1

אנו כאן יכולים להעניק לך מענה מקצועי בפורמט 1:1 דיסקרטי, ובעלות מוזלת. אני ואחרים כאן לתת מענה לצורך שזיהנו אצל העוסקים במקצועות הניהול השונים.

יש ביכולתנו לתת מענה מקצועי לכל מי שזקוק לידע עדכני, שותף לחשיבה ולהתלבטויות, חידוד והבהרה של דילמות, או כל עזרה ודרישה אחרת המשיקה לעולמות הניהול, השיווק, מכירות, פיתוח עסקי ושיפור מנהלים ועובדים.

אימון עסקי-אישי | Coaching למנהלים

מנכ"לים בעלי חברות ועסקים ומנהלים בדרגי הביניים  נדרשים בעשור השלישי של המאה ה- 21 לסט מיומנויות ניהול ומנהיגות עדכניים. בכל הדרגות הם מחויבים לצמוח ללמוד ולהתפתח. אלה שלא משפרים את המיומנויות מגלים  כי הם מאבדים רלוונטיות ונשארים מאחור.

כיום לא מספיק להיות מנהל הבקי ברזי הטכנולוגיה והתפעול? הם צריכים להיות מקצועיים גם במיומנויות ניהול נוספות.

 

חזון וערכים.

אנו דוגלים בלמידה מתמדת כדרך חיים ניהולית עסקית ומקצועית. זאת ועוד, אנו מקשים פרו אקטיביות. מעריכים מנהלים וארגונים המאמצים תרבות של הובלה מתמדת כדרך חיים, במקום להיות אלה המובלים והנגררים.

זאת התכונה הבולטת, המבדילה חברות ומנהלים מצטיינים בהשוואה לאחרים. אלו המיטיבים להיצמד לעקרונות נכונים של אימוץ הפרו אקטיביות כדרך חיים, מצליחים הרבה יותר.

 

שאלות ותשובות למושגי יסוד בניהול

בעולמות הניהול והעסקים מדובר בדמות שיש לה מומחיות שאפשר לסמוך עליה.
מדובר בדגל אדום שמונף מעלה בקרב חברות ועסקים ולא רק בקרב חברות ועסקים הרשומים בבורסה שם, על פי החוק הנהלות החברה מחויבת לבעלי המניות עדכון לגבי שינוי לרעה או לטובה ברווח הצפוי. בעולם החברות והעסקים הבינוניים והקטנים אזהרת רווח היא פעולה שמגיעה מאגף הכספים או אגף המכירות המציגים ירידה במכירות? קושי בגביה או נטישת לקוחות למתחרים.
על כל מנהל/ת לא משנה דרגתו ומיקומו בהיררכיה קיימת האחריות ניהולית אישית לביצועים של הצוות שמתחת לאחריותו. האחריות הניהולית מחייבת לבצע במחויבות סמכות ובדייקנות את המשימות שניתנו למנהל/ת לבצע ברמה האישית או כמנהל צוות מחלקה או אגף. אחריות ניהולית המקדימה להצלחות הניהוליות והעסקיות תמיד תימדד על פי מדדים אובייקטיביים זמינים.
מילולית הכוונה לאימוץ התנהגות הכוללת יושרה וערכים. מדובר על הגינות מוחלטת, לקיחת אחריות המלווה עם עקרונות גבוהים, תוך הקפדה למתן דוגמה אישית והעצמה של עובדים ומנהלים שמסביב.
מבחן A/B הוא דרך להשוות בין שתי אפשרויות כדי לראות מה עושה טוב יותר. זהו אמצעי סטטיסטי שמטרתו לבחון מהי האופציה העדיפה מבחינה שיווקית ועסקית, מבין שתי אלטרנטיבות שונות, ביניהן אתם מתלבטים. זה יכול להיות שימושי במיוחד בכל מה שקשור לעולמות הפרסום, המסרים והשיווק דיגיטלי. למשל האם לשים את הכפתור או את המסר המניע לפעולה בצד ימין מטה? או ימין מעלה?
הפסד גולמי מציין מדד המתקבל מההפרש השלילי בין מכירות נטו של פירמה לבין עלות המכר, כשהוא מבוטא במונחים כספיים. בחישוב ההפסד הגולמי כוללים רק הכנסות שנבעו מפעילות שוטפת של החברה והוצאות שוטפות ולא הפסדים אקראיים. כאשר התוצאה היא חיובית, יש לחברה רווח גולמי. חשוב כי תדעו ששיעור הרווח או ההפסד הגולמי הוא יחס פיננסי, המשקף את יכולת העסק להגדיל את רווחיו עם גידול המחזור.

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.