שיפור ביצועי צוות המכירות

שיפור ביצועי צוות המכירות

 

במפגש האימון והמנטורינג בפורמט 1:1 נכיר שיטות לשיפור צוות המכירות גם אצלך בחברה. שיפור ביצועים של צוות המכירות יכול להיות משימה מאתגרת אך אפשרית. אכיר גם לך את  שיטות ומתודות עדכניות!

שיפור ביצועי צוות המכירות הוא תהליך מרתק שדורש ממך כבעלים או כמנכ"ל או כמנהל מכירות עבודה מתמדת ואימוץ מתודולוגיות חדשות. צוותי מכירות מיומנים הם מנוע הצמיחה היותר חשוב בעבור כל חברה ועסק בעולם תחרותי. זה הזמן לבחור מספר מפגשי למידה ומנטורינג לשיפור הביצועים שלך בעולם ניהול המכירות. מפגשי למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1. דע כי כאשר נעשים פעולות יעילות לשיפור ביצועי הצוות, זה יכול להוביל לתוצאות נפלאות.

קורס או סדנת מכירות מה עדיף?

אחד מהגורמים המרכזיים לשיפור ביצועי צוות המכירות הוא הכשרתם. הכשרה איכותית ומתמדת מאפשרת לחברות לספק לעובדים כלים, טכניקות ומיומנויות שמביאות את אנשי צוות המכירות להגיע לאחוזי סגירה גבוהים משמעותית מהממוצע המקובל. מיומנויות חדשות אותם אני יכול להעניק לך? או לצוות שלך במסגרת קורס מכירות או סדנה יביאו לכך שצוות המכירות שלך ידע לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות ובכך ימנעו נטישה למתחרים.

השקיעו בפיתוח אנשי המכירות שלכם. גייסו את הטובים ביותר

תהליכי הגיוס וההכשרה קריטיים להצלחתם. חפשו לגייס את הטובים והמוכשרים. חפשו כאלה שעקומת ההתפתחות המקצועית והאישית תאפשר להם אחרי מספר שנים כאנשי מכירות וראשי צוות להתפתח לתפקידי ניהול בכירים. בנוסף חשוב מאד כי תיצרו ותבנו  תהליכי עבודה ותקשורת פנימית אפקטיבית בין חברי הצוות יכולה להקל על השיתוף פעולה ולעודד את עובדי המכירות לשתף פעולה וללמוד אחד מהשני. רוצה ללמוד כיצד נכון לעשות זאת?

מכירות מניע צמיחה

בעולם שירות הלקוחות נכון כי תדע את היתרונות של השימוש במערכות Customer Relationship Management CRM . מערכת חשובה היכולה לשפר את יכולת הארגון והצוות לנהל ולעקוב אחרי לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים בצורה יעילה ואפקטיבית. השימוש בה בצורה חכמה יכולה להעלות את רמת המכירות וליצור חווית לקוח מרשימה. לסיכום, שיפור ביצועי צוות המכירות דורש מתן דגש על הכשרה תמידית. על גיוס מוצלח, בניית תהליכים ותקשורת פנימית, ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות. ביצועים משופרים של צוות המכירות יכולים להוביל לפיתוח עסקי וצמיחה על חשבון המתחרים.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ