אימון עסקי-אישי | Coaching למנהלים

 

מנכ"לים בעלי חברות ועסקים ומנהלים בדרגי הביניים ובדרגי סמנכ"ל נדרשים בעשור השלישי של המאה ה- 21 לסט מיומנויות ניהול ומנהיגות עדכניים. מנהלים מצטיינים בכל הדרגות מחויבים לצמוח ללמוד ולהתפתח. מנהלים שלא משפרים את הביצועים והמיומנויות שלהם מגלים במהרה כי הם מאבדים רלוונטיות ונשארים מאחור. כיום לא מספיק להיות מנהל הבקי ברזי הטכנולוגיה? יש להם צורך להיות מיומנים וטובים גם בתחומי התקשורת הבינאישית.

אימון עסקי – אימון אישי ומנטורינג בהתאמה אישית

במסגרת מפגשי הלמידה והמנטורינג נכיר היטב גם את יתרונות האינטליגנציה הרגשית והאמפתיה בתהליכי ניהול צוותים. עליהם לשפר מיומנויות רכות ולהיות מסוגלים לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח עם כפיפים ומנהלים שמעליהם. אנו כאן ב- Take – 5 בנינו מודל של מנטורינג ואימון מנהלים – 1:1 בזום המאפשר למנהלים ולמנכ"לים לעדכן ידע ולהתלבט עם מומחים. מפגשי למידה, אימון עסקי ומנטורינג בפורמט 1:1 בעלות שפויה.

ייעוץ עסקי ואימון מנהלים ומנכ"לים

בעולם העסקים המהיר והתחרותי של היום, הדרכה ותמיכה מקצועית וניהולית יכולים להבדיל בין מנהלים רגילים למנהלים מצטיינים. כאלה המבקשים לשפר מיומנויות, להתלבט ולחזור לצמיחה. בשנים האחרונות מנטורינג, חונכות ואימון עסקי התגלו ככלים רבי עוצמה כדי לעזור לעובדים בכירים. למנהלים מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים לממש את הפוטנציאל שלהם ולהשיג יותר הצלחה. במסגרת תהליכי האימון והמנטורינג קיימת האפשרות לבצע זאת במתכונת של אחד על אחד במהלך פגישות פיזיות או באמצעות מפגשי למידה, אימון ומנטורינג בזום. למידה בפורמט אחד על אחד המותאמות לצרכים בשתי הגישות האלה מציעות יתרונות שלא יסולא בפז. הקמנו את המיזם של מפגשי למידה ומנטורינג בזום בפורמט 1:1 בכדי להנגיש שירות זה למגוון רחב של עובדים מנהלים ומנכ"לים בעלויות שפויות.

בחר את הנושא שהיית מבקש להתייעץ

בטבלה מטה תוכלו להגיע לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. תוכלו להיעזר גם בחלונית החיפוש.

שאלות ותשובות למושגי יסוד בניהול

בעולמות הניהול והעסקים מדובר בדמות שיש לה מומחיות שאפשר לסמוך עליה.
מדובר בדגל אדום שמונף מעלה בקרב חברות ועסקים ולא רק בקרב חברות ועסקים הרשומים בבורסה שם, על פי החוק הנהלות החברה מחויבת לבעלי המניות עדכון לגבי שינוי לרעה או לטובה ברווח הצפוי. בעולם החברות והעסקים הבינוניים והקטנים אזהרת רווח היא פעולה שמגיעה מאגף הכספים או אגף המכירות המציגים ירידה במכירות? קושי בגביה או נטישת לקוחות למתחרים.
על כל מנהל/ת לא משנה דרגתו ומיקומו בהיררכיה קיימת האחריות ניהולית אישית לביצועים של הצוות שמתחת לאחריותו. האחריות הניהולית מחייבת לבצע במחויבות סמכות ובדייקנות את המשימות שניתנו למנהל/ת לבצע ברמה האישית או כמנהל צוות מחלקה או אגף. אחריות ניהולית המקדימה להצלחות הניהוליות והעסקיות תמיד תימדד על פי מדדים אובייקטיביים זמינים.
מילולית הכוונה לאימוץ התנהגות הכוללת יושרה וערכים. מדובר על הגינות מוחלטת, לקיחת אחריות המלווה עם עקרונות גבוהים, תוך הקפדה למתן דוגמה אישית והעצמה של עובדים ומנהלים שמסביב.
מבחן A/B הוא דרך להשוות בין שתי אפשרויות כדי לראות מה עושה טוב יותר. זהו אמצעי סטטיסטי שמטרתו לבחון מהי האופציה העדיפה מבחינה שיווקית ועסקית, מבין שתי אלטרנטיבות שונות, ביניהן אתם מתלבטים. זה יכול להיות שימושי במיוחד בכל מה שקשור לעולמות הפרסום, המסרים והשיווק דיגיטלי. למשל האם לשים את הכפתור או את המסר המניע לפעולה בצד ימין מטה? או ימין מעלה?
הפסד גולמי מציין מדד המתקבל מההפרש השלילי בין מכירות נטו של פירמה לבין עלות המכר, כשהוא מבוטא במונחים כספיים. בחישוב ההפסד הגולמי כוללים רק הכנסות שנבעו מפעילות שוטפת של החברה והוצאות שוטפות ולא הפסדים אקראיים. כאשר התוצאה היא חיובית, יש לחברה רווח גולמי. חשוב כי תדעו ששיעור הרווח או ההפסד הגולמי הוא יחס פיננסי, המשקף את יכולת העסק להגדיל את רווחיו עם גידול המחזור.

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.