יעוץ ארגוני במיקור חוץ

יעוץ ארגוני במיקור חוץ 

מתמחים במתן שירותי "מיקור חוץ" בתחומי הייעוץ הארגוני, הניהול, המכירות והפיתוח העסקי לחברות בינוניות ועסקים משפחתיים. זהו הטרנד העסקי הנכון לחברות בינוניות. לא מעט יתרונות לתהליכים האלה.

 

מיקור חוץ בעולם העסקים והניהול הוא תהליך שבו ארגונים מחפשים לפתור בעיות, לקבל ייעוץ או לייעץ בנושאים מסוימים באמצעות שימוש בגורמים או מומחים חיצוניים לארגון. ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי במיקור חוץ, הוא אחד מהתחומים היותר נדרשים בקרב חברות בינוניות, קטנות וחברות משפחתיות. השימוש ביועצים ארגוניים מומחים עם ניסיון וידע נרחב בתחומים האלה כמו: ייעוץ אסטרטגי, ייעוץ ארגוני לשיפור מיומנויות ניהול, שיווק, פיתוח מוצרים, טכנולוגיה, כלכלה ועוד.

היתרונות של ייעוץ ארגוני במיקור חוץ בעולם העסקים והניהול כוללים:

על פי ההגדרה בויקיפדיה המושג "מיקור חוץ" בעולמות הניהול והעסקים מציין כי מיקור חוץ מתמקדת באימוץ שיטת ניהול עדכנית שמתבססת על התובנה האומרת כי פעמים נכון להשתמש בשירותים מקצועיים חיצוניים במקום שאין אלה פעילויות הליבה של הארגון. השימוש במיקור חוץ בעולמות הייעוץ הארגוני תאפשר לארגון להימנע מלפזר תשומת לב ניהולית ומשאבים מיותרים ויקרים למקומות שניתן לשכור מקצוענים. לבנות תוכנית שימוש יעילה ביועצים ארגוניים כחלק מתהליכי מיקוד וחיסכון בעלויות.

 1. ידע ומומחיות מקצועית ייעוץ ארגוני של מומחה ובעל ניסיון מוכח מאפשר גישה לידע ולניסיון של מומחים רבים אחרים, בתחומים נוספים, שעשויים להיות לא זמינים בתוך הארגון עצמו.
 2. רעיונות חדשים ויצירתיות–  המומחים החיצוניים בתחומי הייעוץ הארגוני, יכולים להביא רעיונות חדשים ולעורר יצירתיות, מציעים פתרונות חדשניים לבעיות מורכבות.
 3. חיסכון בזמן ומשאבים – כאשר משתמשים בייעוץ ארגוני חיצוני, במסגרת שירות מיקור חוץ, אפשר תמיד לחסוך זמן. לחסוך משאבים שהיו דרושים להכשרה או לבניית תשתית בתוך הארגון לפתרון הבעיה.
 1. פיתוח כלים וכישורים – דרך השיתוף עם מומחים חיצוניים בעולם הייעוץ הארגוני, פיתוח עובדים ומנהלים, חברות כמו שלך תוכלנה לפתח ולשפר כלים וכישורים שיעזרו לצוותים, עובדים ומנהלים לשפר ביצועים.

כיצד מומלץ לבחור יועצים ארגוניים במיקור חוץ?

דעו כי, השימוש במיקור חוץ בתחום הייעוץ הארגוני מציע לך כבעלים או כמנכ"ל מגוון רחב של יתרונות ותועלות במגוון תחומים מרכזיים. כאן אנסה כשלב מקדים למפגש האימון העסקי והמנטורינג לציין בפניך מספר נקודות חשובות לבחירה נכונה של יועץ ארגוני איכותי במסגרת שירות של "מיקור חוץ".

איתור צרכים ובחינה מעמיקה של החוליות החלשות.

לפני בחירה של כל יועץ ארגוני האמור להיות מועסק אצלך במסגרת מיקור חוץ נכון כי תבצע ראשית בכוחות עצמך מיפוי התחומים שאתה מבקש לטפל ולשפר. בשלב השני בקש מהיועץ הארגוני שעשוי להוביל את התהליך כי יבצע מיפוי מצב קיים וניתוח שוק ומתחרים. שני השלבים המוצגים כאן קריטיים להצלחת התהליך. חשוב להבין באופן מדויק אילו צרכים ובעיות יש לפתור כדי לבחור את היועץ המתאים.

חיפוש ובדיקה המבוססת על הידע והניסיון.

חפשו לגייס יועצים ארגוניים מקצועיים שלהם ניסיון מוכח בשני התחומים. הן בעולמות הייעוץ הארגוני והן בעולמות הניהול הבכיר. נכון כי תבצעו חקירה לגבי יועצים ארגוניים שונים. השוואה ביניהם, בדיקת הישגיהם וניסיונם בתחום הרלוונטי שבו אתם מבקשים להשתפר .

התאמה אישית.

בדוק התאמה בינאישית. מומלץ לבדוק את התאמתם של היועצים הארגוניים לסגנון ולתרבות הארגון, כך שיהיו יכולים לעבוד באופן יעיל איתך כבעלים וכמנכ"ל ועם הצוותים השונים. חפשו כזה שמסוגל לעבוד בשיתוף פעולה ולא מסתפק אך ורק במתן עצות.

בצעו תיאום ציפיות ותקבעו שלבי עבודה מקובלים ומדדי הצלחה.

כדי לוודא שהשיתוף פעולה יצליח, כדאי להגדיר משימות לוחות זמנים ומדדי הבקרה והצלחה. נכון לקבוע את שלבי העבודה מראש, להבין איך תהליכי הייעוץ הארגוני משתלבים במערך הקיים. להקצות משאבים ובעיקר להבין כי תהליכים מוצלחים מחייבים מעורבות ישירה שלך כמנכ"ל.

מגוון רחב של יתרונות ותועלות

דעו כי, השימוש במיקור חוץ בתחום הייעוץ הארגוני מציע לך כבעלים או כמנכ"ל מגוון רחב של יתרונות ותועלות במגוון תחומים מרכזיים. כאן אנסה כשלב מקדים למפגש האימון העסקי והמנטורינג בתחום חשוב זה להציג בפניך את התועלות והיתרונות שגם אתה עשוי להרוויח.

יתרונות ותועלות רלוונטיים:

 1. ידע מומחיות וניסיון. עולמות הניהול והנעת עובדים ומנהלים הכלולים תחת הכותרת ייעוץ ארגוני מצריך לא מעט יידע מקצועי עדכני. דעו כי התחום הארגוני מצריך ידע מקצועי בניהול, תהליכים ארגוניים ותכנון אסטרטגי. שירותי מיקור חוץ בתחום הייעוץ הארגוני, מספקים גישה למומחים בתחום עם ניסיון רב.
 2. אובייקטיביות וניטרליות. יועצים ארגוניים מיומנים ובעלי ניסיון המגיעים להיות מומחים חיצוניים יכולים לספק מבט אובייקטיבי. מבט וניתוח נטול דעות קדומות ופרדיגמות על המצב הקיים של הארגון. מבט מקצועי ללא השפעה ישירה מתוך דבר המקנה אמינות לתהליכים שיכללו בתהליכי הייעוץ הארגוני.
 3. יצירתיות וחדשנות. הייעוץ החיצוני במסגרת שירותי מיקור חוץ, יכול להביא רעיונות חדשים ולעורר יצירתיות בארגונים לצורך שיפור תהליכים ופיתוח.
 4. חיסכון בעלויות יחד עם גמישות והתאמה אישית. מיקור חוץ מקטין הוצאות קבועות. פעמים אין צורך לגייס איש מקצוע יקר ולהעניק לו משכרות ותנאים נלווים. שירותי ייעוץ ארגוני במיקור חוץ מאפשר לחברות לבחור ולהתאים את השירותים על פי צרכיהן הספציפיים בצורה גמישה.

תחומים מרכזיים בהם ייעוץ ארגוני במיקור חוץ יכול להיות רלוונטי בעבורך:

 • אסטרטגיה ותכנון ארגוני: פיתוח או עדכון אסטרטגיות עסקיות או ארגוניות, תכנון עסקי וניהול אסטרטגי.
 • ניהול וארגון פנים-ארגוני: פיתוח תהליכים, שיפור תנועת העבודה, עיצוב ארגוני ופיתוח מנהיגות.
 • שיווק ומכירות: פיתוח אסטרטגיות שיווק, ייעוץ בשיפור מערכי מכירות ומוקדי שירות לקוחות.
 • פיתוח וחדשנות: איתור מנועי צמיחה חדשים. פיתוח מוצרים, חדשנות ושיווק טכנולוגי.
 • ניהול פרויקטים ושיפור תהליכים: תהליכי ייעול ושיפור, ניהול פרויקטים ואופטימיזציה של תהליכים עסקיים וניהוליים.

ייעוץ ארגוני במסגרת שירות מיקור חוץ – היתרונות

לסיכום, שימוש במיקור חוץ בתחום הייעוץ הארגוני מספק לעסקים וחברות את היתרונות של ידע מומחיות, אובייקטיביות וניטרליות. של יצירתיות, גמישות והתאמה אישית לצרכי העסק. קבע מפגש למידה ומנטורינג עכשיו. שמח כי הגעת עד לכאן. קראת עד כמה נושא "ייעוץ ארגוני במסגרת שירות מיקור חוץ- היתרונות". עשויים לעניין אותך. אני שמח להעניק גם לך אימון עסקי, אימון אישי המשולב עם מפגשי למידה, חשיבה ומנטורינג בפורמט אחד על אחד. הפעם אנו מאפשרים גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא חשוב זה: "ייעוץ ארגוני במסגרת שירות מיקור חוץ- היתרונות". נכון כי תחליט/י להצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. בחר גם את/ה לקבל מפגשי למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 המבוצעים על ידי מולך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא חשוב זה. להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ