למה להיעזר במומחים

אני מניח כי אחרי שנכנסת לאתר וניסית להעמיק בתועלות ובהיגיון שהניע אותי להציע שירות ייחודי זה את/ה עדיין מבקשים להבין את התועלות והיתרונות בשימוש בפורמט הזה. רציתם להבין טוב יותר, מדוע נכון להיעזר במומחים לייעוץ עסקי או ייעוץ ארגוני בתהליכי למידה ומנטורינג? האם מפגשים פרונטליים יעילים יותר? הם בטח יקרים הרבה יותר? או למודל של מפגשי למידה ואימון עסקי בפורמט אחד על אחד בזום בעלות שפויה של 70% הנחה מעלות שעת ייעוץ פרונטלית?

היתרונות והתועלות של תהליכי האימון והמנטורינג העסקי בפורמט 1:1

בואו להכיר יותר לעומק את היתרונות והתועלות של תהליכי האימון והמנטורינג העסקי בפורמט 1:1 בזום בעלויות שפויות ועל פי הנושאים שמטרידים אותך עכשיו. תהליך ממוקד מותאם במדויק לצרכים הניהוליים והעסקיים שלך. תהליך המבוצע בלוחות הזמנים הנוחים לך. מבוצע בסביבה לימודית והתפתחותית מוגנת המביאה לשיפור חד בתוצאות. בין היתרונות אני יכול לציין את המרכזיים שבהם:

  • מיקוד והתבוננות אישית בצרכים של המנהל או המנכ"ל.
  • העצמת מנהלים ומנכ"לים ומתן סביבה מוגנת לחשיבה ולהתלבטות.
  • למידה והעברת ידע המותאם לעולם התוכן או לדילמות הניהוליות והעסקיות של המנהל או המנכ"ל והבעלים.
  • מתן כלים ורעיונות ישימים ועדכניים המגיעים מעולם המקצועי רב השנים שלנו כיועצים ארגוניים ועסקיים וכמנהלים בכירים.
  • חיסכון ניכר בעלויות. טיפול נקודתי שמיד מציג ערך. המתאמן, מגלה מהר מאד באם נכון להמשיך? להרחיב את התהליך? או להחליט לעבור לייעוץ ארגוני ועסקי בפורמט פרונטלי שלו יש יתרונות לא מעטים.

הצעת הערך שלנו בעבורך

לאורך השנים גיליתי כי לא מעט חברות בינוניות וקטנות, מנכ"לים ומנהלים בכירים נזקקים לשירות של ייעוץ ואימון בפורמט הד הוק קצר וממוקד. לכן יסדתי את האתר Take – 5. כאן במסגרת Take – 5 אנו מעניקים מפגשי למידה, אימון עסקי ומנטורינג בתחומי הניהול והמנהיגות. להכיר מתודות חדשות? בחר אחד מהנושאים שעשויים לעניין אותך? שפרו מיומנויות ועדכנו את "ארגז הכלים" שלכם. דעו כי מודל חדשני של ייעוץ עסקי, ייעוץ שיווקי, ארגוני ומנטורינג בזום בפורמט 1:1 מאפשר למנהלים ולמנכ"לים כמוכם, לעדכן ידע ולהתלבט עם מומחים. זהו תהליך ייעוצי המותאם בדיוק לצרכים שלך. יש באפשרותך לבחור את הנושא המדויק של המפגש. בוא קח חלק בתהליכי העצמה לימוד ושיפור מיומנויות בפורמט 1:1 ובעלות שפויה.

היתרונות שלנו – מדוע נכון להיעזר במומחים

ניסיון רב בתחום הייעוץ העסקי והארגוני יחד עם ניסיון ניהולי מהשטח. Take – 1

בשנת 2006 החלטתי לממש חלום. להפוך את מקצוע הניהול כשכיר לפעילות העוסקת בייעוץ ארגוני, פיתוח מנהלים וליווי מנכ"לים והנהלות. לעולמות הייעוץ לגווניו השונים אני ואחרים מביאים ניסיון מקצועי וניהולי בכיר מהשטח. היינו במקומות שלכם. מכירים את ההתחבטויות, את הפחדים ואת כלל הקשיים. אין אני מאמין ביועצים מסוגים שונים שמגיעים לתחום ללא כל ניסיון ניהולי בשטח. אני מאמין גדול בשיתוף ידע ובפיתוח מנהלים ועובדים כדרך חיים מקצועית וניהולית.

מנטורינג ואימון עובדים, מנהלים ומנכ"לים בזום. Take – 2

ברוב ימות השנה אני משוכנע כי רובכם מסתדרים ללא צורך בעזרה חיצונית של מומחים. פעמים מנכ"לים, מנהלים ובעלי חברות ועסקים מכל הגילים ובכל התחומים עשויים להזדקק למישהו מקצועי לידם. מישהו שיכול להיות פרטנר להתלבטות ולחשיבה. כזה שיש לו ניסיון ניהולי ומקצועי מוכח ובמקביל ניסיון רב שנים בתחומי הייעוץ הארגוני, פיתוח עסקי, שיווק, מכירות ושירות לקוחות. חפשו את הנושא שאתם מתלבטים בו? ציינו בפנייה ישירה נושא ייחודי שמדיר שינה מעינכם? צרו קשר ובקשו לקיים מפגש ייעוץ ומנטורינג ב- 70% הנחה. 180 ₪ למפגש של שעה. גילינו כי רבים בשוק העסקי בתפקידי ניהול בכירים זקוקים לתהליכי אימון, מנטורינג אישי ועסקי ממוקדים וקצרים. אנו מעניקים פתרונות להתלבטויות ולבעיות שמוצגות לנו בתהליכי האימון והמנטורינג בזום.

מנכ"ל, בעלים, או מנהל בכיר? לפעמים כל מה את/ה צריכים זה להתייעץ עם מומחה. Take – 3

אנו מאמינים כי יש חשיבות רבת ערך למקצוענים בתחומי הניהול, השיווק, המכירות ופיתוח עסקי. רבים מאיתנו מגיעים אחת לכמה שנים "לתקרת הזכוכית", אז נכון לשקול להיעזר לצמוח ולהתפתח באמצעות מפגשי אימון ומנטורינג בפורמט 1 על אחד פרונטלי או מפגשים אישיים בזום. פעמים נכון בעולם העסקים התחרותי ללמוד מניסיונם של האחרים. להימנע מטעויות שעשו המתחרים. נכון תמיד ללמוד מיועץ ארגוני ועסקי מנוסה שהיה בעברו גם בתפקידי ניהול בכירים. גילינו כי רבים בשוק העסקי בתפקידי ניהול בכירים זקוקים לתהליכי אימון, מנטורינג אישי ועסקי ממוקדים וקצרים. אנו מעניקים פתרונות להתלבטויות ולבעיות שמוצגות לנו בתהליכי האימון והמנטורינג בזום.

צרו שילוב מנצח – מפגש למידה פרונטלי המשולב עם מפגשים בזום

התועלות והכלים שמוענקים למשתתף מביא לשיפור מהותי בעולמם העמוס והתחרותי של מנהלים רבים שגילו את היתרונות בשימוש בנו. שימוש נכון באימון עסקי ואישי באמצעות מנטורינג בזום עשוי למנוע גם ממך לעשות טעויות מיותרות. אנו מאפשרים לך לבחור את הנושאים למפגשי הייעוץ והמנטורינג. באפשרותך לבחור בנושא אחד, לראות כיצד התהליך מתבצע ולבחור להרחיב את התהליכים. ההמלצה שלנו לבחור 5 מפגשים Take – 5 ולבצע שילוב בין מפגשי זום למפגש פרונטלי.

לכל נושא ובעיה שהייתם מבקשים להתייעץ – אנו כאן לשירותך. Take – 4

פעמים מספיק מפגש אימון עסקי ומנטורינג אחד? Take – 1? פעמים נדרשים יותר? חבילת 5 מפגשי אימון ומנטורינג בזום או חבילה משולבת עשויים להעניק גם לך "מטריה ניהולית ועסקית" מושלמת. תוכל לחלק את הנושאים של מפגשי הזום לעולמות התוכן שלך. תוכל להחליט שמפגש אחד יוקצה לשיפור מערכי המכירות? אחר יוקצה לשיפור מיתוג והצעת הערך? אחרים יתמקדו בחשיבות של שיפור מערך השירות לקוחות ובאיתור מנועי צמיחה חדשים? תוכל לבחון את הנושאים המרכזיים שבהם אנו מעניקים מענה. תוכל לבחור ולבקש לבנות מפגש ייעודי המותאם בדיוק לצרכים שלך כמנכ"ל, כבעלים או כמנהל בכיר? כנס לכאן ובחר את התחום ואת הנושא שעשוי לתת לך מענה לבעיה שאתה מתחבט.

במקום לבזבז אנרגיות ומשאבים בחנו לקבל ייעוץ עסקי וניהולי בזום ב- 70% הנחה. Take – 5

פעמים המשפט הבא נכון גם בעולמות הייעוץ הארגוני, הייעוץ העסקי ותהליכי ייעוץ המתמקדים בפיתוח והעצמה של ההון האנושי והניהולי. "אין כל צורך לתחזק עדר פרות באם אנו נזקקים אך ורק לשני ליטר חלב בשבוע"? חברי העוסקים במקצוע, עשויים לכעוס עלי. אחרים יספרו "לא מעט סיפורים", אבל אני מאמין גדול בשיתוף ידע ובסינרגיה. לכן פעמים נכון להעניק "זריקת חיסון וחיזוק ידע ניהולי ומקצועי" ישר לווריד. כזה שמעניק תשובות לבעיות או לאתגרים שנוצרים כאן ועכשיו. אנו שמחים להעניק כלים ורעיונות ישימים ועדכניים המגיעים מעולם המקצועי רב השנים שלנו כיועצים ארגוניים ועסקיים וכמנהלים בכירים.

תשפרו ביצועים – רכשו מיומנויות חדשות הכירו כלים ומודלים חדשים

לסיכום, שימוש במפגש למידה ואימון עסקי בתחום שהו בעלי חברות ועסקים , מנכ"לים ועובדים הולך וטופס תאוצה. קבע מפגש למידה ומנטורינג עכשיו. ביכולתך להזמין מפגש למידה ומנטורינג בכל תחום שתמצא לנכון. התחומים המרכזיים והנושאים של מפגשי הלמידה והאימון העסקי מוצגים לך באתר. דע כי כל נושא או תחום יבוצע אך ורק בהתאמה כירורגית לצרכים המיוחדים שלך כמנכ"ל או כבעלי חברה או עסק. אני כאן בשביל להעניק גם לך אימון עסקי, אימון אישי המשולב עם מפגשי למידה, חשיבה ומנטורינג בפורמט אחד על אחד. נכון כי תחליט/י להצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי.

הגיע הזמן להשקיע בעצמך

בחר גם את/ה לקבל מפגשי למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 המבוצעים על ידי מולך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא זה. להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן. כך יש סיכוי רב מאד שתשפרו ביצועים – רכשו מיומנויות חדשות. נכון ללמוד ולהכיר כלים ומודלים חדשים מעולמות הניהול, מכירות, שיווק ופיתוח עסקי ומעוד לא מעט תחומים. השירות שלנו במחיר השווה לכל נפש. מפגשי למידה ומנטורינג בזום ב- 70% הנחה ממחיר מפגש פרונטלי. זהו חיסכון ניכר בעלויות. טיפול נקודתי שמיד מציג ערך. המתאמן, מגלה מהר מאד באם נכון להמשיך? להרחיב את התהליך? או להחליט לעבור לייעוץ ארגוני ועסקי בפורמט פרונטלי שלו יש יתרונות לא מעטים.

בחר את הנושא שהיית מבקש להתייעץ

בטבלה מטה תוכלו להגיע לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. תוכלו להיעזר גם בחלונית החיפוש.

שאלות ותשובות למושגי יסוד בניהול

בעולמות הניהול והעסקים מדובר בדמות שיש לה מומחיות שאפשר לסמוך עליה.
מדובר בדגל אדום שמונף מעלה בקרב חברות ועסקים ולא רק בקרב חברות ועסקים הרשומים בבורסה שם, על פי החוק הנהלות החברה מחויבת לבעלי המניות עדכון לגבי שינוי לרעה או לטובה ברווח הצפוי. בעולם החברות והעסקים הבינוניים והקטנים אזהרת רווח היא פעולה שמגיעה מאגף הכספים או אגף המכירות המציגים ירידה במכירות? קושי בגביה או נטישת לקוחות למתחרים.
על כל מנהל/ת לא משנה דרגתו ומיקומו בהיררכיה קיימת האחריות ניהולית אישית לביצועים של הצוות שמתחת לאחריותו. האחריות הניהולית מחייבת לבצע במחויבות סמכות ובדייקנות את המשימות שניתנו למנהל/ת לבצע ברמה האישית או כמנהל צוות מחלקה או אגף. אחריות ניהולית המקדימה להצלחות הניהוליות והעסקיות תמיד תימדד על פי מדדים אובייקטיביים זמינים.
מילולית הכוונה לאימוץ התנהגות הכוללת יושרה וערכים. מדובר על הגינות מוחלטת, לקיחת אחריות המלווה עם עקרונות גבוהים, תוך הקפדה למתן דוגמה אישית והעצמה של עובדים ומנהלים שמסביב.
מבחן A/B הוא דרך להשוות בין שתי אפשרויות כדי לראות מה עושה טוב יותר. זהו אמצעי סטטיסטי שמטרתו לבחון מהי האופציה העדיפה מבחינה שיווקית ועסקית, מבין שתי אלטרנטיבות שונות, ביניהן אתם מתלבטים. זה יכול להיות שימושי במיוחד בכל מה שקשור לעולמות הפרסום, המסרים והשיווק דיגיטלי. למשל האם לשים את הכפתור או את המסר המניע לפעולה בצד ימין מטה? או ימין מעלה?
הפסד גולמי מציין מדד המתקבל מההפרש השלילי בין מכירות נטו של פירמה לבין עלות המכר, כשהוא מבוטא במונחים כספיים. בחישוב ההפסד הגולמי כוללים רק הכנסות שנבעו מפעילות שוטפת של החברה והוצאות שוטפות ולא הפסדים אקראיים. כאשר התוצאה היא חיובית, יש לחברה רווח גולמי. חשוב כי תדעו ששיעור הרווח או ההפסד הגולמי הוא יחס פיננסי, המשקף את יכולת העסק להגדיל את רווחיו עם גידול המחזור.

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.