האצלת סמכויות – היתרונות

האצלת סמכויות – היתרונות

מודל נכון של האצלת סמכויות מביא לייעוץ ולפרודוקטיביות גדולה יותר של עובדים ומנהלים כאחד. האצלת סמכויות חייבת להתבצע בצורה מקצועית ולתת את כלל הכלים להצלחה. בואו ללמוד לעשות זאת נכון. זה נחוץ והכרחי.

שלום לך, ברוך הבא לתחום החשוב של "ניהול צוותים ומשימות" זהו אחד מתוך 16 תחומים מרכזיים שבהם אנו מעניקים ייעוץ עסקי ומנטורינג. עושים זאת על פי מודל ייחודי שפיתחתי, בפורמט אחד על אחד ובעלות שפויה. מודל המתאים לכל אלה המבקשים לשפר ידע ומיומנויות. זאת הקטגוריה הראשית ניהול צוותים ומשימות, את/ה נמצא במפגש הייעוץ העסקי העוסק  בתחום החשוב של האצלת סמכויות. היה ותרצה להבין מהו מודל האצלת סמכויות נכון בעולם העסקים והניהול כיום? כיצד מודל נכון של האצלת סמכויות מביא לפרודוקטיביות גדולה יותר של עובדים ומנהלים כאחד. נרחיב בנושא: נלמד הכיצד האצלת סמכויות – מביאה להרבה יתרונות לך כמנכ"ל וכבעלים. נכיר מדוע האצלת סמכויות חייבת להתבצע בצורה מקצועית? בואו ללמוד לעשות זאת נכון. זה נחוץ והכרחי בעולם העסקים התחרותי.

כיצד נכון לבצע תהליך של האצלת סמכויות?

בעולמות הניהול והמנהיגות גם המצטיינים ביותר לא יכולים להצליח מבלי להיעזר באנשים, עובדים ומנהלים לידם. המנהלים היותר מצטיינים בעולמות העסקיים והניהוליים מבינים כי הם מחויבים "לשחרר. מחויבים לגייס לידם עובדים ומנהלים מוכשרים לא פחות מהם ורצוי אפילו מוכשרים ומיומנים יותר. המצטיינים שבהם לא מפחדים לאבד שליטה, לשתף ידע ומיומנויות. הם מאמינים כי הצלחתם תלויה באיכות האנשים והמנהלים שלידם. הם מיומנים ביכולתם ללמד להדריך ולהעצים ובו זמנית להעניק אחריות סמכות באמצעות תהליכי האצלת סמכויות נכון ומקצועי.

נקודות מרכזיות לביצוע תהליך נכון

חשוב לעשות זאת נכון על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. מצ"ב כמה נקודות מרכזיות לביצוע תהליך להאצלת סמכויות נכונה ויעילה.

  1. הערכת משימות מול יכולות הביצוע: קבע אילו משימות ניתן להאציל ולמי. שקול את הכישורים והניסיון של הכפופים שלך, כמו גם את עומס העבודה שלהם ושאר העומסים והאחריות האחרת.
  2. בצעו תיאום ציפיות הדריכו ותעניקו אפשרות להצלחה: העבירו בצורה ברורה את הציפיות למשימה המואצלת, כולל מועדים, תקני איכות ופרוטוקולי תקשורת ודיווח. הקפד לספק את כל ההנחיות או המשאבים הדרושים כולל הדרכה ותרגול בכדי להבטיח הצלחה.
  3. בקרה תמיכה ודיווח לשם ביצוע תיקונים והתאמות בתהליך: האחריות שלך כמנכ"ל לוודא שהתהליך מבוצע והעובד או המנהל המואצל מצליח "לספק את הסחורה". ספק תמיכה והדרכה. ודא שלאדם או למנהל שאליו הועברה המשימה יש את המשאבים הדרושים לו כדי להצליח. זה עשוי לכלול הדרכה, גישה למידע או תמיכה אחרת לפי הצורך.
  4. שבחו על הצלחות. עזרו לבצע שיפורים בתהליכי ההתקדמות: אתה חייב להישאר עם האצבע על "הדופק". עקוב אחר ההתקדמות. בדוק בקביעות כדי לוודא שהמשימה נמצאת במסלול וכל בעיה מטופלת בזמן. ספק משוב ותמיכה לפי הצורך כדי להבטיח הצלחה.

 

דע כי על ידי ביצוע שלבים אלה, מנהיגים עסקיים, מצטיינים כמוך יכולים להאציל ביעילות ולהשיג תוצאות טובות יותר עבור הארגון שלהם. האצלה יכולה להוביל להגברת הפרודוקטיביות, שיפור המורל והזדמנויות לצמיחה ופיתוח עבור כל המעורבים בתהליך.

מודל האצלת סמכויות: היסודות הנכונים לניהול צוותים ומשימות

בעולם העסקים המודרני, הניהול של צוותים ומשימות בצורה יעילה ומקצועית היא צורך השעה. האצלת סמכויות ומתן אחריות וסמכות לכפיפים, היא לא רק עניין של אופציה, אלא מהווה חובה להתנהלות מקצועית וניהולית כיום. המודל הנכון של האצלת סמכויות יכול להביא לשיפור משמעותי בביצועים, לחיזוק הצוות ולהגברת היעילות בארגונים העסקיים. במפגש הייעוץ העסקי והמנטורינג בפורמט אחד על אחד, נבחן את יסודותיו של מודל זה. נלמד ונתמקד באיך אתה תוכל ליישם אותו בצורה מוצלחת אצלך בחברה. איך תעניק אחריות וסמכות למנהלים ועובדים צעירים בעלי פוטנציאל להתפתחות.

תמצית וסיכום קצר למודל הנכון של האצלת סמכויות

הסכמנו כי אין לך את היכולת לעשות הכל מכל כל. להמשך הצמיחה וההתפתחות העסקית והניהולית שלך אתה נדרש להיעזר בעובדים ומנהלים שייקחו על עצמם חלק מהמשימות. היה ותרצה נוכל לקיים מפגש ייעוץ עסקי בנושא החשוב של איתור הפעולות הגבוהות שלך כמנכ"ל או כבעלים? נרחיב את ההיכרות עם חוק הפרטו. חוק ה- 20-8 שקובע שיש רק 20 אחוז מכלל הפעולות שלנו שאחריויות ל- 80 אחוז מהתוצאות. לכן עליך לשפר את יכולות האצלת הסמכויות. האצלת סמכויות מהווה כלי יעיל לשיפור הביצועים ולחיזוק הצוות בעסקים. על מנת ליישם מודל זה בצורה יעילה, אמץ את הטיפים וההמלצות שקיבלת במסגרת מפגש הלמידה בפורמט אחד על אחד.

המלצות וטיפים ניהוליים:

  1. הכנס את הטמעת תהליכי האצלת סמכויות למדיניות העסקית והניהולית אצלך בחברה. הפוך את הארגון שלך לחברה לומדת מקדמת ומאמינה בהתפתחות אישית ומקצועית למנהליה ולעובדיה.
  2. אחת מהפעולות גבוהות התגמול של מנהלים מצטיינים היא: הדרכה העצמה ופיתוח עובדים ומנהלים. הקדש זמן להכשרת ולהכוונת המנהיגים העסקיים הצעירים וחברי הצוות לתהליכי האצלה סמכויות.
  3. צמצם את הגורמים המפריעים לתהליך האצלת סמכויות וצור סביבת עבודה פתוחה ובונה. גלה אפס סובלנות כלפי מנהלים שלא מוענים לשחרר. אפס סובלנות כלפי מנהלים "פוגעניים" וכאלה שלא יודעים לגייס לידם מנהלים ועובדים עם פוטנציאל גבוה מהם.

 

באמצעות יישום תהליכי אצלת סמכויות נכונים, ניתן לשפר את ביצועי הצוות, לקדם את רמת האמון והשתלבותו, ולקדם את יעילות הארגון בצורה משמעותית.

מה עשוי לעניין אותך? ייעוץ עסקי ואימון בפורמט 1:1 בזום או ייעוץ פרונטלי?

את/ה רוצה לשפר מיומנויות בכל מה שקשור לשיפור מיומנויות בתחום "ניהול צוותים ומשימות"? חיפשת גורם מקצועי מהימן שביכולתו להעניק ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד בעלות שפויה? מצאת! אני מציע גם לך מפגשי למידה, ייעוץ עסקי ומנטורינג מקצועי ועדכני בפורמט 1:1. דע כי העולם בעסקי התחרותי מחייב הנהלות בעלי חברות ומנכ"לים לשפר מיומנויות בתחומים המשיקים לעולם החשוב של "ניהול צוותים ומשימות בעולם עסקי תחרותי". או בכל תחום ובכל נושא מקצועי שיווקי וניהולי, היה והם רוצים להישאר רלוונטיים. למידה מתמשכת מהווה יסוד חשוב ומרכזי בעולמות הניהול והעסקים של מנהלים מצטיינים. אשמח לצייד גם אותך כמנכ"ל או כבעלים בארגז כלים עדכני יותר בעולם החשוב של "האצלת סמכויות – היתרונות".

ייעוץ עסקי ומפגשי למידה ב- 70% הנחה

הידעת כי תקבל מפגש למידה ומנטורינג בזום ב- 70% הנחה ממחיר שעת ייעוץ רגילה? אני מאפשר גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא מרשימת הנושאים כאן. או מהרשימה הכוללת של 16 התחומים המרכזיים. אני מציע גם לך להצטרף/י לעשרות רבות של עובדים בכירים, מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. בחר גם את/ה לקבל מפגשי ייעוץ עסקי – למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1. בתחום החשוב של "האצלת סמכויות – היתרונות". אנו מעניקים ייעוץ עסקי ומנטורינג גם בכל מה שקשור תחומים נוספים המשיקים לעולמות הניהול. באפשרותך לבחור בתחומים אחרים המעניינים אותך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא חשוב זה. להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ