הדרכת מנהלים ועובדים

הדרכת מנהלים ועובדים   

מנהלים ועובדים הם המשאב המרכזי והחשוב בארגון. העולם העסקי הפך לתחרותי יותר. פיתוח מנהלים אפקטיבי מביא לכך שחברות ועסקים מחויבים להתאים את עצמם לשינויים ולתחרות. נכון להשקיע במנהלים ועובדים. 

כיום כמו גם בעבר, מנהלים ועובדים מקבלים הערכה והבנה שהם המשאב הכי חשוב בארגון. חשיבותם גוברת בתקופות אי יציבות ומשבר. ההחלטה השגויה לפטר עובדים ומנהלים כחלק מאסטרטגיה לשרוד משבר או תחרות שגויה מן היסוד. פיתוח מנהלים ועובדים, הדרכת מנהלים ועובדים היא החלטה ניהולית חכמה וחשובה בכל חברה או ארגון המבקשים להמשיך לצמוח. דעו כי שיפור היכולת הארגונית מגיע במסלול מהיר יותר אחרי השקעה בטיפוח, הדרכה והעצמת עובדים ומנהלים כדרך חיים ניהולית ועסקית. אנו מבקשים להכיר גם לך במסגרת מפגש הלמידה והאימון העסקי בפורמט אחד על אחד כי תהליך מקצועי של הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים חייב להיות ממוקם גבוה בתוכניות האסטרטגיות.

היתרונות והתועלות

אין זה סוד כי ההון האנושי מביא לשיפור היכולת הארגונית. הדרכת מנהלים ועובדים – פיתוח מנהלים הינו תהליך מתודי המבוסס על שילוב של הכשרה, למידה, תרגול והערכה. כדי להצליח בתהליך זה, על הארגון ליישם רעיונות ואסטרטגיות שיפור מדויקות, עבור מנהלים ועובדים בכל מחלקות הארגון. הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים מביא יתרונות רבים לארגון. זה כולל שיפור ביצועים, הגברת מוטיבציה ומעורר יצירתיות, וחיזוק הקשרים בין הצוותים. בנוסף, השקעה בפיתוח יכולה להביא להעלאת רמת השביעות וההתמדה של העובדים.

כיצד לבחור קורס או סדנה למנהלים או לעובדים?

במסגרת ההחלטה להיכנס לתהליכי הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים יש צורך לאתר ולבחור את הכורם המקצועי הכי מתאים לתהליך. בחירת קורס או סדנה בפיתוח מנהלים ועובדים דורשת התייעצות עם מומחים והתייחסות לצרכי הארגון. חשוב לבחון את תכני הלמידה של הקורס, את מידת ההתאמה לצרכים המיוחדים של הארגון, ולהבין את השיטות והכלים שיישמו בעת הלמידה. יש חשיבות רבה לביצוע תהליכי ליווי ומנטורינג כהמשך התהליך גם אחרי הקורס או הסדנה.

האם ההשקעה בפיתוח והעצמה של מנהלים ועובדים כדאית?

השקעה בהדרכת מנהלים ועובדים חשובה ביותר בעת הזאת. דעו כי ההשקעה בפיתוח והעצמה של מנהלים ועובדים היא כדאית מבחינה אסטרטגית ועסקית. תהליכי פיתוח והעצמה של מנהלים ועובדים מקטינים משמעותיות את אחוזי הנטישה של הטובים ביותר למתחרים. ההשקעה בהעצמה ובפיתוח מנהלים ועובדים מגבירים את המוטיבציה האישית של כל אחד שלקח חלק בתהליך. מגבירים את הפרודוקטיביות והיצירתיות, ומקדמים את עבודת הצוות ואת הקשרים הארגוניים בין המחלקות השונות. המנהלים והעובדים שסיימו קורס או סדנה מביאים חזרה לצוות שבאחריות מיומנויות ניהול ומנהיגות עדכניות ומיומנויות טובות יותר של תקשורת בינאישית ועבודת צוות.

תהליכים פנים ארגוניים המשולבים בליווי ומנטורינג חיצוני? היתרונות

ההמלצה שלי לכל תהליך של הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים יש לכלול מודול נוסף. חיצוני לתהליך. הכוונה ליווי ומנטורינג של הגורם שסיים את הקורס או הסדנה למשתתפים במסגרת זמינות במייל, בטלפון או בזום למשך 3-6 חודשים נוספים. זהו גורם חשוב שבא לשמר את ההישגים של המשתתפים ולמנוע חזרה אל אזורי הנוחות וההרגלים הישנים. רוצה לקבל מידע נוסף על השילוב המנצח? קורס או סדנה למנהלים הכוללת 4-8 מפגשים שבועיים ותמיכה ומנטורינג של 3-6 חודשים? צלצל ישירות אלי: 03-9032222 או לנייד האישי שלי 0544-814332.

תוצרים ותהליכים מרכזיים בתהליכי הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים.

הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים הוא תהליך אסטרטגי החיוני לשיפור היכולות והביצועים הארגוניים. דעו כי במסגרת הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים אנו מביאים לשיפור במיומנויות ניהול ומנהיגות של עובדים ומנהלים וותיקים וצעירים. התחומים המרכזיים שמטופלים בתהליך הם: ניהול זמן ומשימות. ניהול ושיפור מיומנויות עבודת צוות. הכרת חוק הפארטו, חוק ה- 20/80. בנוסף נכון כי התהליכים החשובים של הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים יכללו תהליכי לימוד וניתוח אירועים ומצבים מעולמות התוכן הניהוליים של המשתתפים. תחומים נוספים שתוכלו להביא גם בהם לשיפור עשויים לכלול את הנושאים הבאים: אינטליגנציה רגשית כמנוע לצמיחה והנעה של עובדים ומנהלים. החשיבות של היכרות השימוש בהאצלת סמכויות ועוד לא מעט נושאים.

היתרונות שתקבלו במסגרת מפגשי למידה ואימון עסקי ומנטורינג בזום בפורמט אחד על אחד.

בשימוש בפורמט הייחודי שפיתחתי במסגרת המיזם לפיתוח מיומנויות ואימון מנהלים ועובדים – ב- Take-5, אבקש לציין בפניך חמישה יתרונות מרכזיים שתוכל לקבל מהשימוש במפגשי למידה ואימון עסקי ומנטורינג בזום בעלות שפויה של 70% הנחה ממחיר מפגש ייעוץ פרונטלי.

  1. נגישות בזמן ובמקום הנוח לך: באמצעות מפגשי למידה ואימון עסקי בזום, אנו מאפשרים לך כבעלים או כמנכ"ל לשפר מיומנויות. ללמוד מתודות חדשות. להיות במקום שבו תוכל לשתף ולהתלבט בדילמות ניהוליות ועסקיות עם מומחה. סביבת למידה והתפתחות מקצועית ואישית ששווה שתבחן אותה לצרכים שלך.

 

  1. חסכון בזמן ובעלויות: לא פעם אני שומע כי האמונה ביועצים כאלה ואחרים מאד נפגעה. מנהלים ומנכ"לים חוו תהליכים לא מספיק מקצועיים. חוו יועצים שרק ידעו לתת עצות ולא היו מוכנים לקחת חלק בתהליכי היישום וההטמעה. העלויות היו גבוהות ועלות תועלת הייתה נמוכה. כאן אני מאפשר לך לבחון תהליכי ייעוץ ואימון עסקי בפורמט אחד על אחד בזום. בעלות שפויה וללא כל מחויבות להסכם כובל לחודשים קדימה.

 

  1. גמישות בבחירת זמני האימון העסקי והמנטורינג: בפורמט שאני מציע גם לך תוכל להתאים את מפגשי הלמידה והמנטורינג העסקי בזום למועדים שהכי נוח לך. כל מפגש אנו מבצעים תיאום מחדש על פי הלו"ז הצפוף שלך כמנכ"ל או כבעלים.

 

  1. שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וכלים דיגיטליים: התהליכים שאנו מציעים לך – מפגשי למידה, אימון עסקי ומנטורינג בזום מספקים אפשרויות לשימוש בכלים דיגיטליים וטכנולוגיים מתקדמים למען הלמידה והתפתחות המקצועית והאישית שלך. זה יכול לכלול שימוש בצפייה בווידאו, שיתוף מסך, ניתוח אירועים, ועוד.

זה הזמן הנכון למפגש למידה, אימון עסקי ומנטורינג

מפגשי למידה ואימון עסקי בזום מציעים יתרונות משמעותיים גם לך. אנו מקנים למשתתפים חוויה למידה מותאמת אישית המשפרת את היכולת המקצועית, המנהיגותית והניהולית שלהם. אני שמח להעניק גם לך מפגשי למידה, חשיבה ומנטורינג בפורמט אחד על אחד. הפעם אנו מאפשרים גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא חשוב זה: מספר מפגשי למידה בנושא הרחב וחשוב זה: "הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים"? מציע כי תצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. אנו עושים זאת בהצלחה רבה מול מנהלים, מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים המבקשים לשפר ולרכוש כלים מקצועיים וניהוליים חדשים בתחום חשוב זה. בחר גם את/ה לקבל מפגשי למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 המבוצעים על ידי מולך. להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ