Tips & knowledge 1:1 – ייעוץ עסקי ומנטורינג

הרעיון שלי, לבנות מודל ייעוץ והדרכה בפורמט אחד על אחד ובמחיר שפוי התבשל במוחי מספר שנים. האירועים האחרונים בשוק הישראלי הראה לי עד כמה מנהלים בעלי חברות ועסקים זקוקים לייעוץ והכוונה של מקצוענים. גיליתי גם כי יש לא מעט חברות ועסקים בעיקר קטנים שאינם מסוגלים להתמודד עם העלויות הגבוהות של שירותי ייעוץ עסקי – ארגוני מקצועי. זאת ועוד, הדימוי המקצועי של עולמות הייעוץ למיניהם זוכה לפעמים להערכת חסר. לא פעם שמעתי ממנהלים, בעלי עסקים ומנכ"לים שחוו תהליכי ייעוץ לא מספיק מקצועיים. ציינו כי השקעתם בתהליך לא הביאה להם את התוצאות המקוות. החלטתי לתת מענה מקצועי וחדשני לצורך.

חשיבות האימון והייעוץ העסקי בפורמט אחד על אחד

האימון העסקי, הייעוץ העסקי והארגוני המלווה במפגשי למידה והעצמה בפורמט אחד על אחד בזום הינו כלי עוצמתי ורב חשיבות. כלי המסייע למנהלים בעלי חברות ועסקים ולמנכ"לים לפתח ולשפר ביצועים. לשפר ולעדכן את מיומנויותיהם הניהוליות והמנהיגותיות החשובות כל כך להמשך ההצלחה. ייעוץ עסקי בשילוב עם תהליכי מנטורינג בסביבה מוגנת ונעימה להתפתחות מקצועית ואישית נדרשת כיום. התהליכים משפרים את הביצועים האישיים והמקצועיים של המשתתפים. תהליכי האימון העסקי עוזרים לבנות מנהיגות טובה יותר.

 

מנהיגות משולבת שתסייע לחיזוק יכולתם להתמודד עם אתגרי הניהול במאה ה- 21. המשתתפים יזכו לשפר את יכולתם. ילמדו עד כמה חשוב להתמקד בעיקר. להבין את היתרונות בהאצלת סמכויות ולעבוד על שיפור המיומנויות והיכולת להנעת צוותים מנצחים. כדרך חיים, אני ושותפיי מאמינים בסינרגיה, בשיתוף בידע מקצועי וניהולי. דעו כי טיפ מקצועי אחד ממקצוען אמיתי עשוי לחסוך לא מעט ולהביא לתועלות מדהימות. אני מאמין כי באתי לעולם לעשות טוב. לתרום מהידע והניסיון הניהולי והשיווקי הרב שלי גם לאחרים.

- Tips & knowledge 1:1 ייעוץ עסקי ומנטורינג

רשימת טיפים מקצועיים ורעיונות לשיפור

קבלו מגוון טיפים מקצועיים מאנשי מקצוע מנוסים. דע כי רעיונות לשיפור וטיפים מקצועיים מיועצים עסקיים, או יועצים ארגוניים כמוני עשויים לעזור גם לך למנוע טעויות? להלן רשימה של תחומים שבהם טיפים או רעיונות לשיפור ולשינוי עשויים להביא גם לך לערך רב בעבודתך השוטפת כבעלים או כמנכ"ל.

  • בניה או עדכון וניהול תכניות עסקיות:

מנהלים יוכלו להפעיל ביעילות כאשר הם פועלים על תכניות עסקיות מסודרות וברורות. יועצים מקצועיים יכולים לסייע להם לפתח ולממש תכניות אסטרטגיות שתקנה את המסגרת לקדימה.

  • היכרות טובה יותר עם מודל ניהול סיכונים:

אני יכול לסייע לך ולהתלבט לגבי דילמות של כניסה לתחומים חדשים. נבחן יחד יתרונות ואיומים. ננהל טוב יותר את מערך הסיכונים והסיכויים. יועצים מקצועיים כמונו תמיד יכולים לסייע למנהלים ולבעלי עסקים להעריך ולנהל סיכונים עסקיים, ולפתח אסטרטגיות עסקיות ושיווקיות טובות יותר לניהול העסק.

  • שיפור מיומנויות בנושא בנייה והפעלה של צוותים מנצחים:

ההון האנושי מהווה נדבך חשוב ומרכזי בהצלחת חברות ועסקים לאורך זמן. הקמת צוות איכותי וניהולו בצורה אפקטיבית, היא חלק מרכזי בהצלחה העסקית. יועצים עסקיים כמוני יכולים לסייע למנהלים ללמוד ולשפר מיומנויות בתחום חשוב זה. לזהות ולפתח את הפוטנציאל של חברי הצוות. לבנות בעבורם אופק תעסוקתי וניהולי ארוך טווח.

  • הבנה עמוקה של התעשייה המתחרים והמגמות בשווקים:

כיועץ עסקי, יועץ ארגוני מאז 2006 אני מביא לתהליך מולך ניסיון רב שנים עם מגוון חברות ועסקים שפעלו בשווקים הדומים לאלה שאתה פועל בהם. דעו כי יועצים מקצועיים עם ניסיון בתעשייה – יכולים לספק למנהלים ולבעלי עסקים כמוך, הבנה עמוקה יותר של תחום העסק. בכך לסייע בהגשמת מטרות ורעיונות מותאמים אישית לסביבת הפעולה המשתנה תדיר.

  • טיפים ורעיונות לשיפור וניהול טוב יותר של אסטרטגיה שיווקית ומערך הפרסום:

אני יכול להעניק לך ידע מקצועי רב בתחומים החשובים האלה. שיווק ופרסום. מידע נוסף ובחינת מפגשי למידה בתחום חשוב זה תוכל לקבל מלחיצה על הקישור הבא. יועצים עסקיים מקצועיים כמונו יכולים לסייע למנהלים להבין טוב יותר השוק. את השינויים שהוא עובר כתוצאה מהגברת התחרות או ממשבר כולל. כיועץ עסקי וכיועץ שיווקי אצליח לעזור גם לך לזהות את היתרונות התחרותיים שלך. נבדוק היתכנות לעדכן או לפתח תכניות שיווק מותאמות לסביבת העסק.

  • בדיקת היתכנות לצורך בשדרוג טכנולוגי:

גם לך אני והצוות שלי יכולים להעניק לך סביבת חשיבה והתלבטות לגבי טרנדים ומגמות התפתחות עתידיות בעולם העסקים שלך. דע כי השדרוג הטכנולוגי הוא חלק חשוב בהצלחת העסק. כיועץ עסקי ושיווקי מיומן אני יכול יחד איתך לבחון יחד את הצורך לבצע שדרוג טכנולוגי? או כניסה לעולם מוצרים ושירותים חדש יותר. כזה שמביא הצעת ערך ובידול בהשוואה למתחרים.

  • שיפור מיומנויות בניהול זמן ומשימות:

מנהלים ובעלי חברות ועסקים בגודל בינוני וקטן נאלצים לא פעם לעשות הכל לבד. הם נאלצים להיות מעורבים ואחראיים ליותר מידי תחומים. פעמים המצב העסקי והניהולי מחייב אותם להיות מנהלי שיווק ומכירות, במקבלי לעבודתם כמנכ"לים. פעמים הם מעורבים עד צוואר בניהול מערך ההון האנושי וטיפול בכל מה שקשור לניהול הפיננסי. אני אשמח להעניק להם טיפים מקצועיים בכל מה שקשור למיקוד ולאימוץ חוק ה- 20-80. אדאג ללמד מנהלים בכל הדרגות לניהול זמן ומשימות הרבה יותר יעיל. אעזור להם ולך לקבוע עדיפויות ולתעדף נכון משימות.

כיצד נכון להתמודד עם האתגרים הניהוליים

במהלך הייעוץ העסקי, האימון והמנטורינג בפורמט אחד על אחד, המנהלים המשתתפים מתמודדים עם אתגרים ניהוליים מגוונים. במסגרת מפגשי האימון העסקי והמנטורינג שאנו מציעים במסגרת פרויקט שיפור ידע כל מנהל יכול להיפגש עם דחקים וקשיים. בתחומים שונים כמו ניהול זמן, פתרון סכסוכים ובניית קשרים בין צוות. על פי הניסיון המקצועי שלי הדרך להתמודד עם זה היא באמצעות התמקצעות ושיפור מיומנויות בתחום ספציפי. תוך שיפור ובניית מומחיות ניהולית גבוה יותר בו.

היתרונות של אימון עסקי ומנטורינג למנהלים

לסיכום, אימון אישי 1:1 הוא כלי עוצמתי. זהו כלי המתאים בצורה מושלמת לצרכים האישיים והמקצועיים של מנהלים בעולמות תחרותיים ובתקופות משבר. אני הופך לפרטנר לחשיבה בעבור בעלי חברות ועסקים. בעבור מנהלים ומנכ"לים המבקשים לשפר מיומנויות ולרכוש התמקצעות ניהולית ואישית באתגרים הייחודיים שהם פוגשים. מבקשים לקבל ייעוץ עסקי, תמיכה אישית, ומנטורינג המביא לשיפור היכולות הניהוליות והמנהיגותיות. אנו מסייעים גם לך להפוך להיות מנהיג עסקי טוב יותר. להפוך ולשפר את המנהיגות שלך ליעילה ומרוכזת יותר, כל זאת בהתאמה אישית על פי הצרכים שלך.

 

היתרון המרכזי של ייעוץ עסקי – אימון אישי ומנטורינג מתבטא ביכולת שלי לעשות זאת על פי הצרכים האישיים שלך. אתה כמנהל או כמנכ"ל תקבל ממני את כל תשומת הלב בכדי שתוכל לשפר מיומנויות ולרכוש כלים עדכניים ויעילים יותר. השילוב של אימון עסקי ומנטורינג בפורמט של 1:1 מהווה כלי יעיל לפיתוח מנהיגות משולבת. אנו עושים זאת במסגרת מפגשי למידה והעצמה. עושים זאת באמצעות טיפים ניהוליים ועדכון ידע, מנהלים יכולים להתמודד עם האתגרים הניהוליים הכי מאתגרים.

הגיע הזמן לבחור את המפגש הראשון

תצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים הבינו את היתרון בקיום מפגשי למידה אישיים. זה הזמן לבחור מספר מפגשי למידה ומנטורינג לשיפור הביצועים שלך בעולם הניהול והמנהיגות. אני מבקש כי תבחר תחום אחד או יותר שבו את/ה מבקשים לשפר ידע ולרכוש מיומנויות עדכניות. כנס לקטגוריה של "התחומים המרכזיים" ובחר את מפגשי הלמידה והמנטורינג בפורמט 1 על 1 בעבורך המותאם לצרכיך. העלות תועלת עשויה להפתיע גם אותך. דעו כי השימוש בשירות הייחודי שלי תאפשר לעסקים כמו שלך אפשרות להשקיע פחות משאבים ולקבל תוצאות הרבה יותר טובות. לקבל ייעוץ עסקי, טיפים ופתרונות יעילים לבעיות או לתחומים שבהם יש לך צורך בידע נוסף. אשמח לקבוע איתך מפגש למידה ראשוני בנושא שחשוב לך. נושא שבו אתה רוצה לשפר מיומנויות או לקבל ייעוץ עסקי בפורמט אחד על אחד. להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן.

 

בחר את הנושא שהיית מבקש להתייעץ

בטבלה מטה תוכלו להגיע לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. תוכלו להיעזר גם בחלונית החיפוש.

שאלות ותשובות למושגי יסוד בניהול

בעולמות הניהול והעסקים מדובר בדמות שיש לה מומחיות שאפשר לסמוך עליה.
מדובר בדגל אדום שמונף מעלה בקרב חברות ועסקים ולא רק בקרב חברות ועסקים הרשומים בבורסה שם, על פי החוק הנהלות החברה מחויבת לבעלי המניות עדכון לגבי שינוי לרעה או לטובה ברווח הצפוי. בעולם החברות והעסקים הבינוניים והקטנים אזהרת רווח היא פעולה שמגיעה מאגף הכספים או אגף המכירות המציגים ירידה במכירות? קושי בגביה או נטישת לקוחות למתחרים.
על כל מנהל/ת לא משנה דרגתו ומיקומו בהיררכיה קיימת האחריות ניהולית אישית לביצועים של הצוות שמתחת לאחריותו. האחריות הניהולית מחייבת לבצע במחויבות סמכות ובדייקנות את המשימות שניתנו למנהל/ת לבצע ברמה האישית או כמנהל צוות מחלקה או אגף. אחריות ניהולית המקדימה להצלחות הניהוליות והעסקיות תמיד תימדד על פי מדדים אובייקטיביים זמינים.
מילולית הכוונה לאימוץ התנהגות הכוללת יושרה וערכים. מדובר על הגינות מוחלטת, לקיחת אחריות המלווה עם עקרונות גבוהים, תוך הקפדה למתן דוגמה אישית והעצמה של עובדים ומנהלים שמסביב.
מבחן A/B הוא דרך להשוות בין שתי אפשרויות כדי לראות מה עושה טוב יותר. זהו אמצעי סטטיסטי שמטרתו לבחון מהי האופציה העדיפה מבחינה שיווקית ועסקית, מבין שתי אלטרנטיבות שונות, ביניהן אתם מתלבטים. זה יכול להיות שימושי במיוחד בכל מה שקשור לעולמות הפרסום, המסרים והשיווק דיגיטלי. למשל האם לשים את הכפתור או את המסר המניע לפעולה בצד ימין מטה? או ימין מעלה?
הפסד גולמי מציין מדד המתקבל מההפרש השלילי בין מכירות נטו של פירמה לבין עלות המכר, כשהוא מבוטא במונחים כספיים. בחישוב ההפסד הגולמי כוללים רק הכנסות שנבעו מפעילות שוטפת של החברה והוצאות שוטפות ולא הפסדים אקראיים. כאשר התוצאה היא חיובית, יש לחברה רווח גולמי. חשוב כי תדעו ששיעור הרווח או ההפסד הגולמי הוא יחס פיננסי, המשקף את יכולת העסק להגדיל את רווחיו עם גידול המחזור.

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.