המילים המניעות עשייה?

המילים המניעות עשייה?

הידעתם כי למילים יש כוח. הן פועלות על הרגש. לכל אחת מהן, הייחוד, השונות והייחודיות שמביאה את השומע לפעול ולעשות מעשה כמו למשל: מעניין, כל הכבוד, אני מבין, מדהים, יופי, הפתעת אותי, סומך עליך, יחד נצליח.

מילים מניעות עשייה. הן קשורות ליכולתך להוביל תהליכי האצלת סמכויות נכונה. מודל נכון של האצלת סמכויות מביא לשיפור הביצועים והפרודוקטיביות של עובדים ומנהלים כאחד. אתה נמצא בקטגוריה הראשית תקשורת בינאישית+ אחד מתוך 16 תחומים מרכזיים המשיקים לכל עולמות הניהול והעסקים.  הנושא של מפגש הלמידה והייעוץ העסקי בפורמט 1:1 יעסוק באיתור המילים המניעות עשייה? הידעתם כי למילים יש כוח. הן פועלות על הרגש. לכל אחת מהן, הייחוד, השונות והמיוחדות  שמביאה את השומע לפעול ולעשות מעשה. כמו למשל: מעניין, כל הכבוד, אני מבין, מדהים, יופי, הפתעת אותי, סומך עליך, יחד נצליח.

מילים המניעות עשייה

תקשורת בינאישית היא עמוד התווך של כל מנהל, עסק, ארגון, או קהילה. ביכולתנו להשפיע על כולם באמצעות שימוש נכון ומושכל במילים המניעות לעשייה. הגורמות לשומעים אותן לשמוח ולהמשיך להשקיע. דרך מילים נכונות, אנו מעניקים לעצמנו כלי עוצמתי לשינוי ולהשפעה. אך האם אנו מבינים באמת את הכוח שבידינו כאשר מדברים או כותבים? זהו מהותו של מפגש הלמידה והייעוץ העסקי בפורמט 1:1 בזום ב- 70% הנחה. בעלות שפויה והגיונית לכל מי שמבקש לשפר ביצועים. זה בזמן להתבונן במילים המניעות עשייה ולהבין כיצד נוכל להשתמש בהן בצורה מקצועית ואפקטיבית יותר.

מנהלים מצטיינים יודעים להשתמש נכון עם המילים המניעות עשייה ולא יוצרות התנגדות

מנהלים שיודעים להשתמש במילים המניעות עשייה בצורה נכונה מקנים לעצמם כלים עוצמתיים ליצירת סביבת עבודה חיובית ומרכזית. כאשר מנהלים משתמשים במילים המעוררות השראה והעצמה, הם יכולים להשפיע באופן חיובי על רגשות העובדים ולהפיק את המרב מיכולותיהם.

  • ראשית ונכון ביותר, להשתמש במילים המניעות עשייה יכולות לחזק את הרגשות של העובדים. להגביר את רמת האמון שלהם בעצמם וביכולתם להשפיע על התוצאות. כאשר הם מקבלים מחמאות, משוב חיובי.  והשראה מהמנהלים שלהם, הם מרגישים יותר מחויבים להשיג את המטרות ולעבוד באופן יציב ומתמשך.
  • שנית, השימוש המתאים במילים המניעות עשייה יכול להפחית את התנגדות העובדים ולהעלות את רמת ההתמודדות שלהם עם אתגרים ומצבי לחץ. כאשר הם מרגישים נתמכים ומעודדים על ידי המנהלים שלהם, הם יוכלו להתמודד בצורה יעילה יותר עם קשיים ולהיות פחות נוטים להתנגדות או למחאה.

למעשה, מנהלים שיודעים להשתמש במילים המניעות עשייה בצורה נכונה יכולים ליצור תרבות עבודה חיובית ומקיפה, המעודדת יצירתיות, עמידות ושיתוף פעולה. בעזרת מילים כמו "אני מאמין ביכולתך", "אנו יכולים לעשות זאת יחד", ו"תוכלו לקבל את האתגר", הם יכולים להנחות את הצוות בדרך הנכונה ולהבטיח שכל אחד ואחת יובילו לתוצאות חיוביות.

טיפים והמלצות לשימוש נכון במילים המניעות עשייה ולא יוצרות התנגדות

כמנהלים אנו עוסקים בהנעה של עובדים וצוותים. למילים בהן אנחנו משתמשים יש חשיבות עצומה מול כל תהליך תקשורתי עם הסביבה שלנו, וגם בתקשורת שלנו עם עצמנו. מניח כי תסכימו איתי שלמילים שלנו יש השפעה מאוד גדולה גם על המוטיבציה שלנו ושל האחרים לקבל החלטה לפעולה. ברגע שתלמדו לזהות מהן המילים שמגבירות אצלכם ואצל העובדים המנהלים והעמיתים שלכם את המוטיבציה לפעולה, תוכלו להשתמש בהן כדי לקדם את החברה שלכם. לקדם את הביצועים שלכם כמנהלים שכירים המבקשים לטפס בסולם ההיררכי.  במפגש הייעוץ העסקי בפורמט אחד על אחד נכיר יחד את מילות המפתח המניעות עשיה ומעלות מחויבות ומוטיבציה להצלחה.

בואו ונכיר 2 קבוצות של המילים המניעות עשייה ברמה העסקית וברמה האישית

נכון כי תכירו את השימוש במילים בחלוקה לקבוצה הנכונה. תכירו את קבוצת המילים הפועלת על התת מודע האומר כי הבחירה היא שלי? מנגד תכירו את הקבוצה השנייה שמדברת על השימוש בצורך מיידי לעשייה. בכל מקרה בעולם הניהולי והעסקי נכון להתאים לכל מצב ומול כל גורם את המילים שמצליחות להניע לפעולה. לפעולה אישית שלכם או להניע עובדים ומנהלים לעשות מעשה ולבצע פעילות נדרשת. דעו כי אין כאן פתרון ביה"ס שמאפשר תשובות נכונות למצבים משתנים.

  • מילות הפועלות על התודעה האישית האומרת כי הבחירה בידי: אני חייבת, אני רוצה להתנסות… בא לי אני… אני יכול ומסוגל, שווה וכדאי לי, אני מסכים לעשות את הצעד הראשון. בנוסף תוכלו להכיר את המילים הבאות גם כן: אני אוהב/ת, אני מעוניין, עדיף לי ומאד רצוי לי, זה אפשרי גם עבורי, טוב לי ל…, מגיע לי ל…, אני יכולה, נכון שתעדיף, נראה כי את/ה משתוקק/ת, את/ה בוחר/ת ועוד.
  • מילות הפועלות על המודעות ועל ההבנה שצריך לבצע עשייה מיידית הן: הגיע הזמן להחליט. אני לא יכול להתמהמה? חובה עלי.. אני מכריח את עצמי… אין לי כל אפשרות אחרת? אני נאלץ לעשות.. ועוד לא מעט מילים נוספות המציגות דחיפות.

 

המשימה שלנו לבחור בעבורך את המילים היותר נכונות?

במסגרת מפגשי הלמידה והייעוץ העסקי בפורמט אחד על אחד נקדיש זמן להכיר ולשכלל את המילים המניעות עשייה בעולם התוכן שלך. יחד נבחן מהן המילים המניעות עשייה? נאתר את המילים "שמייצרות" עשייה לגבינו ולגבי האחרים.  דעו כי לכל אדם עובד או מנהלי, יש מילים אחרות שמניעות אותו לפעולה. אצל אחד המילים "סומך עליך" יוצר קונוטציה שמביאה את השומע להסתגר ולא לקחת אחריות מהפחד להיכשל? אצל אחרים התוצאה בדיוק הפוכה. כיועץ עסקי וכיועץ ארגוני להנהלות מנהלים וחברות אני מבקש שוב לציין כי אין כאן מילים טובות יותר מאחרות. הדבר הכי חשוב הוא להיות קשוב ובעל יכולות תקשורת בינאישית מפותחות ולזהות פעם אחר פעם מה עובד ועל מי זה עובד? יש לבצע התאמה לכל אחד ואחת עם המילים שמתאימות להם. מילים המניעות עשייה וכאלה המעוררות בכם ובאחרים מוטיבציה – שונות מאדם לאדם ממנהל למנהל.

אימון וייעוץ עסקי בזום לאיתור מילים המניעות עשייה יתאים גם לך.

שמח לפגוש אותך. אתה מוזמן לקבל מפגש למידה בזום ב- 70% הנחה ממחיר שעת ייעוץ רגילה? אתה כבר כאן? לכן אני מאפשר גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא חשוב זה "המילים המניעות עשייה בעולם העסקי"? היה ורצית לדעת עד כמה זה חשוב? כיצד נמנעים מלעשות טעויות באיתור ושימוש במילים יותר נכונות להנעת עובדים ומנהלים כיום? מציע גם לך להצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. בחר גם את/ה לקבל מפגשי ייעוץ עסקי – למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 בתחום החשוב והרחב של "תקשורת בינאישית+" או בתחומים אחרים המעניינים אותך.

בחר אחד מתוך 7 מפגשי למידה או  מוזמן לבחור מפגש למידה וייעוץ עסקי המותאם לצרכיך. אנו מבקשים כי תסקור את 16 תחומים מרכזיים אותם הכנתי בעבור מנהלים ובעלי עסקים המבקשים ללמוד ולשפר מיומנויות. באפשרותך לבקש ולקבל מפגש ייעודי ומיוחד לצרכים שלך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא המילים החשובות המניעות עשייה בעולם העסקי? צלצל וקבע עכשיו מפגש למידה. 0544-814332  או  03-9032222

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ