התרומה של יועץ ארגוני

התרומה של יועץ ארגוני

נכיר את התועלות המרכזיות שלי כיועץ ארגוני שיש באפשרותי להעניק גם לך. בניית נהלי עבודה יעילים יותר. עדכון תוכנית עסקית ומטרות להשגה. זיהוי חוליות חלשות וטיפול בהן. שיפור מערכי מכירות ומוקדים.

חושב כי גם את/ה תבין/י כי השימוש בשירותי יועץ ארגוני מקצועי ובעל ידע וניסיון מוכח מציע ערך מוסף ולא מעט תועלות מדידות לחברות ולעסקים במגוון תחומים. אני כאן אציג את התחומים המרכזיים ואת התרומות והתועלות העיקריות של יועץ ארגוני מיומן ומקצועי גם בעבורך.

התחומים המרכזיים בפעילותו של יועץ ארגוני בעולם העסקי

 1. בניית נהלים ועבודה יעילה. יועץ ארגוני יכול לסייע בפיתוח נהלים ותהליכים עבודה יעילים יותר בארגון. זה כולל שיפור תהליכי עבודה, שיפור תפקודי הצוות. יחד עם פיתוח כלים עבור ניהול יעיל יותר וכן ניהול תקציבים ומשאבים.
 2. עדכון תוכנית עסקית והגדרת מטרות. יעוץ ארגוני יכול לעזור לחברה לשפר את תוכנית העסקית שלה ולהגדיר מטרות ברורות ומדידות. מה שיאפשר עיצוב של אסטרטגיה ארגונית אופטימלית.
 3. ניהול שינויים ושיפור מערכות. ייעוץ מקצועי מעולמות הייעוץ הארגוני העוסקים בנושאי שינוי ארגוני, צמיחה. זאת תוך התאמה לשינויים בסביבה העסקית והטכנולוגית.
 4. ייעוץ בנושאי ניהול ההון האנושי. תחום הכולל הדרכת מנהלים ועובדים, הכולל פיתוח מנהיגות. עושים זאת באמצעות קורס או סדנה המשפרת ביצועים בתחום ניהול צוותים, ניהול משימות. שימוש מושכל ונכון יאפשר גם לך לבנות תכניות הדרכה והעשרה שנתיים.
 5. זיהוי וטיפול בחוליות חלשות. השימוש ביועץ ארגוני מקצועי יכול לעזור גם לך, בזיהוי של נקודות חולשה בארגון ובפיתוח תוכניות לטיפול בהן. זה כולל את פיתוח תוכניות לשיפור יכולת התחרותית. ניהול שינויים ופיתוח תהליכים שיקדמו את ביצועי העסק או החברה שלך.
 6. ייעוץ ארגוני – ייעוץ עסקי בתחום שיפור מערכי מכירות ומוקדים. בעזרת ניתוחים ותהליכים יעילים, יועץ ארגוני יכול לסייע בשיפור ובהגדלת יעילות מערכי המכירות והשירות ללקוחות. כולל ייעוץ בכלים עדכניים, תהליכים ואסטרטגיות שיווקיות. רוצה ללמוד מה עוד ניתן לעשות? הזמן עכשיו מפגש למידה בפורמט אחד על אחד בנושא חשוב זה.

ייעוץ ארגוני מניע תהליכי הבראה שינוי וצמיחה

בואו ונתעמק להבין את התרומה של יועץ ארגוני. דעו כי היועץ הארגוני המקצועי, מספק כלים וידע מקצועי שיכול להיות מאוד מועיל לחברות ולעסקים בהתגברות על קשיים ומכשולים. הוא יכול להניע תהליכי הבראה שינוי וצמיחה באמצעות פיתוח תהליכים יותר אפקטיביים ושיפור הביצועים הארגוניים והעסקיים בכלל. הידעת כי אשמח לשתף איתך את כל הידע והניסיון המקצועי כיועץ ארגוני מאז 2006. נשפר גם אצלך יכולות בתחומים הבאים: כיצד נכון לבנות נהלי עבודה יעילים יותר. עדכון תוכנית עסקית, תוכנית שיווקית ואת המטרות להשגה. נאתר יחד "חוליות חלשות" ונטפל בהן. נתמקד בבחינת הצורך לבצע שיפור במערכי המכירות ובמוקדי השירות ללקוחות. מעבר לכך נשפר יחד מעט נושאים נוספים בהתאמה כירורגית לצרכים ולעולם התוכן העסקי שלך.

מהי ההגדרה לייעוץ ארגוני אפקטיבי?

תחום הייעוץ הארגוני הוא ענף בתחום הייעוץ העסקי שמתמקד בסיוע לארגונים – חברות ועסקים בכל גודל ובכל תחום, מוסדות ציבוריים, וארגונים ללא מטרות רווח – בפתרון בעיות, הגדלת ביצועים, פיתוח אסטרטגיות, ושיפור תהליכים. היועץ הארגוני המבצע בפועל את התהליכים, משתמש בידע מקצועי, ניסיון רחב, וכלים מתקדמים. עושה זאת בכדי לסייע ללקוחותיו, בעלי חברות, מנכ"לים והנהלות לשפר את פעולתם ולהצליח יותר בעולמות תחרותיים. הייעוץ הארגוני מתבצע על ידי מומחים בתחומם, שעושים שימוש בידע מקצועי ובמגוון כלים כדי לספק פתרונות אישיים ומותאמים לצרכי הלקוחות השונים.

מדוע נכון להיעזר ביועץ ארגוני בעולם עסקים תחרותי?

העולם העסקי משתנה במהירות והתחרותיות מחייבת רגישות וגמישות מצד הנהלות בעלי חברות ומנכ"לים. היועץ הארגוני, בעל הידע והניסיון הרחב, יכול לספק כלים ופתרונות ייחודיים שיאפשרו לחברות להתמודד עם אתגרים אלו ולצמצם פערים בין היעדים הפוטנציאליים לבין הביצועים הנוכחיים. היה נכון להיעזר בשירות הייחודי שלנו המעניק גם לך מפגשי למידה, אימון עסקי ומנטורינג בתחום הייעוץ הארגוני. דעו כי היעזרות ביועץ ארגוני בעולם עסקים תחרותי נחשבת לחשובה ביותר ואף מאד כדאית בתחשיב עלות תועלת.

התועלות הצפויות גם לך משימוש מושכל בייעוץ ארגוני מקצועי

 • ניתוח שוק מתחרים ומגמות.  יועץ ארגוני יכול להביא גם בעבורך תובנות חדשות ואיתור תחומי התפתחות של המתחרים ושל צרכי הלקוחות. מידע זה קריטי לעדכון והתאמה של האסטרטגיה העסקית והשיווקית לעולם תחרותי ומשתנה.
 • פתרון בעיות וקידום תהליכי שינוי. במצבים של משבר הדורש שינוי בארגון. יועץ ארגוני מקצועי יכול להציע פתרונות ייעודיים ולסייע בעצירת "הדימום" וקידום השינוי הנדרש.
 • עדכון תוכניות אסטרטגיות ויישום. יועץ ארגוני יכול לתמוך בפיתוח או בעדכון אסטרטגיה מקיפה ובבניית תוכניות ביצוע יעילות שתאפשר לארגון לקדם את מעמדו בשוק ולחזור למוד של צמיחה.

שותף לחשיבה ולהתלבטויות ניהוליות

 • שיפור ביצועים. שימוש מושכל ומקצועי עם יועץ ארגוני יכול לגרום גם לחברה שלך לאמץ גישות ניהול חדשניות ותהליכים ייעודיים. היועץ הארגוני יכול לסייע לארגון שלך, לשפר את ביצועיו ולהגדיל את היעילות שלו.
 • פיתוח תהליכים וכלים. גורם מקצועי מעולם הייעוץ הארגוני יכול להציע כלים, תהליכים ושיטות חדשניות שישפרו את התהליכים הפנימיים והתפעוליים. יעשה זאת בכל מה שקשור למיטוב ניהול התהליכים.
 • הגברת יכולת ההתמודדות יחד עם ניהול שינויים מורכבים. גם כאן, יועץ ארגוני יכול לעזור לארגון להתמודד עם אתגרים כגון שינויים בשוק, טכנולוגיה חדשה. או דרישות משתנות של לקוחות. במצבים של שינויים מורכבים בתחום העסקים. כמו שינויי תשתית, משאבים או אסטרטגיות – יועץ ארגוני יכול להיות שותף חשוב בניהול השינוי ובמימושו.

הזמן מפגש למידה ומנטורינג עכשיו   

שמח להעניק גם לך מפגשי למידה, חשיבה ומנטורינג בפורמט אחד על אחד. הפעם אנו מאפשרים גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא חשוב זה – "התרומה של ייעוץ ארגוני". היה ותחליט – תצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. אנו עושים זאת בהצלחה רבה מול מנהלים, מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים המבקשים לשפר ולרכוש כלים מקצועיים וניהוליים חדשים בתחום חשוב זה. בחר גם את/ה לקבל מפגשי למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 המבוצעים על ידי מולך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא חשוב זה. להזמנת המפגש הראשון "בעולמות הייעוץ הארגוני" לחץ כאן.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ