שינוי מבני – היתרונות?

שינוי מבני- היתרונות?

כאשר מגלים שהחברה שלכם "תופחת" ומחלקות וצוותים קמים בכדי להעניק פתרונות לבעיות "אגו" ולפוליטיקה ארגונית מיותרת, זה הזמן כי תבינו שיש צורך לבצע שינוי מבני! שינוי ארגוני! תופתעו לגלות עד כמה הוא חשוב.

אנו ממשיכים להציע לך מספר מפגשי למידה נוספים תחת הקטגוריה הראשית של "ניהול שינוי ארגוני". מציעים לך 7 מפגשי למידה ייעודיים. יש באפשרותך כאן כמו גם בכל אחד מ- 16 התחומים המרכזיים לבחור נושא ייחודי המותאם בדיוק לצרכים שלך. מפגש הייעוץ העסקי יתמקד הפעם בהיכרות התהליכים והיתרונות של שינוי מבני. כאשר מגלים שהחברה שלכם "דורכת במקום" והביצועים העסקיים לא עומדים בציפיות, יש צורך לבצע שינוי מבני! שינוי ארגוני! תופתעו לגלות עד כמה הוא חשוב.

מהי ההגדרה למבנה ארגוני?

כיום בשוק העסקים והניהול הנמצא בתחרות מתמדת. למבנה הארגוני וליכולתו להשתנות ולהתאים את עצמו למצבים משתנים יתרון חשוב ומרכזי. חברות ועסקים בינונים וקטנים ונותני שירות מבינים שיש צורך בשינוי. כיום חובה ללמוד מהר לבצע את הנדרש בכל מה שקשור להתאמת המבנה הארגוני לשינויים בשווקים. שינוי מבני – עדכון המבנה הארגוני שלך משפיע על כלל התהליכים והפעילויות השוטפות שלך כבעלים או כמנכ"ל. התאמת המבנה הארגוני תאפר גם לך להתמודד טוב ומהר יותר עם אתגרים ומצבים משתנים. זה יאפשר לך לעמוד ביעדים ואפילו לצמוח בפלחי השוק מול המתחרים שהמבנה הארגוני שלהם מסורבל ולא יעיל.

שינוי מבני – מאפשר גמישות ניהולית ותפעולית

הידעת כי מבנה ארגוני ככלל מדמה את מערכת הכבישים והצמתים בארגון שלך? מציין ומראה את פורמט החיבור והקשרים בין עובדים ומנהלים, בין צוותים למחלקות ובין אגפים למערכת הייצור, השיווק והמכירות. התאמה ושינוי מבני בארגון שלך תאפשר לך ולחברה שלך יכולת ניהולית טובה יותר. תאפשר לך כמנכ"ל גמישות ויכולת התאמה של מוטת השליטה והניהול למצבים משתנים. כמו כן, שינוי מבני נכון ומותאם לצרכיך יאפשר תפקוד אפקטיבי ויעיל בכל מה שקשור לתקשורת פנים ארגונית ולתקשורת החוצה מול לקוחות ספקים ושותפים עסקיים.

ההמלצה שלי לתהליך של שינוי מבני אפקטיבי?

אני שמח כי אתה החלטת להיעזר במומחים. להיעזר בי כיועץ עסקי – יועץ ארגוני שיכול להעניק גם לך מפגשי למידה ומנטורינג. מפגשי למידה בפורמט אחד על אחד במחיר שפוי של 70% הנחה ממחיר שעת ייעוץ בעולם הפיזי. השלב הראשון בכדי לעשות את התהליך נכון ולהתאים את מבנה הארגון לצרכים העסקיים המשתנים? הוא לבצע תהליך מיפוי ואפיון מצב קיים. קודם חובה לנתח ולהבין את אופן התפעול ותהליכי העבודה הקיימים בחברה שלך. באמצעות תהליך זה תצליח לזהות את הפערים והחסרונות במבנה הארגון הנוכחי ולפתח חשיבה על שינוי מבנה ארגוני הרבה יותר יעיל.

שינוי מבני – היתרונות המרכזיים של התהליך

בעידן העסקים הדינמי והתחרותי שבו אנו חיים, אין ספק שמבנה ארגוני מיושן ולא יעיל עשוי לפגוע בביצועים. עדכון ושינוי מבנה ארגוני יביא לשיפור הביצועים העסקיים והתפעוליים. ישפר את מרחבי העבודה ויבצע שיפור וקידום של חוויית העובדים והמנהלים. זאת ועוד מבנה ארגוני עדכני ומותאם לצרכים יביא לשיפור ביעילות ובביצועים של כל עובד ומנהל. בשווקים תחרותיים ובתקופות משבר יש צורך לבצע את ההתאמות הנדרשות במבנה הארגוני ובמערכות הניהול והשליטה. מפגש הלמידה והאימון העסקי בפורמט אחד על אחד יפרט את היתרונות המרכזיים של שינוי מבני בארגון וישקול תהליכים מרכזיים שנכון כי תכיר.

שינוי מבני מחייב שיפור ופיתוח יכולות ואדפטציה

ארגונים עסקיים שמרניים מתקשים לבצע שינויים. הרבה יותר קל לאמץ שינוי בחברה שבה ההנהלה, הבעלים והמנכ"ל פתוחים ומבינים כי הישארות באזורי הנוחות עשויה להתברר כטעות עסקית וניהולית גדולה. גמישות מחשבתית וגמישות ניהולית תאפשר פיתוח יכולת הארגון להתאים את מבנו לשינויים בסביבה החיצונית והפנימית. חדשנות ויצירתיות יחד עם גמישות מהווים את היתרונות העיקריים של כל שינוי מבני מוצלח. תהליכי שינוי בעולם העסקי מקנים לארגון של את הגמישות והיכולת להגיב במהירות לצרכי השוק ולתנאים הפנימיים המשתנים.

שינוי מבני חייב להביא לשיפור קשרי עבודה ותקשורת

הידעת כי שינוי מבני בחברה שלך יכול ליצור תשתית חדשה לתקשורת ולשיפור קשרי העבודה בין חלקי הארגון. מבנה ארגוני עדכני יוצר מחלקות, אגפים וצוותי עבודה חדשים המחויבים לתקשר האחד עם השני. בנייה נכונה של התהליך יביא לשיפור חד ביכולת התקשורת בכל הרמות הארגוניות והניהוליות. התוצאה עבודת צוות ושיפור יכולת העברת מידע ויכולת הלמידה הארגונית. באמצעות הגשמת תהליכי שינוי מבני בחברה באופן נכון ומתוכנן, ניתן ליצור בעבורך כבעלים או כמנכ"ל יתרונות תחרותיים ולשפר את ביצועי הארגון כולו.

רוצה לבנות סביבה חדשה? דע כי שינוי מבני מעניק יציבות וביטחון תעסוקתי

הערכה וההבנה המשותפת שנוצרת באוכלוסיית העובדים על ידי שינוי מבני יכולה ליצור רגש של יציבות וביטחון. כאשר כל עובד מרגיש את חלקו במבנה הארגוני והוא יודע את תפקידו ומקומו, הוא יכול להרגיש יותר בטוח ומרוכז בעבודתו. השינוי מבני בארגון מהווה כלי עקרוני לשיפור ולקידום הפעולה הארגונית. על מנת למקסם את היתרונות של שינוי זה, חשוב לערוך תהליכים מקיפים ושקופים. להקפיד על תכנון ותיאום תפקידי העובדים, וליצור תשתית לתקשורת פתוחה ושיתוף פעולה.

ייעוץ עסקי המשולב עם אימון ומנטורינג בפורמט 1:1 בזום

היה וגם את/ה רוצה לשפר מיומנויות ניהול ומנהיגות? היה וחיפשת גורם מקצועי מהימן שביכולתו להעניק ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד בעלות שפויה? מצאת! אני מציע גם לך מפגשי למידה, חשיבה ומנטורינג בפורמט 1:1. דע כי העולם בעסקי התחרותי מחייב הנהלות בעלי חברות ומנכ"לים לשפר מיומנויות בכל מה שקשור לתחום של "שינוי מבני – היתרונות". זה מהווה יסוד חשוב ומרכזי בעולמות הניהול והעסקים. דע כי שיפור מיומנויות בכל מה שקשור לניהול שינויים, הבראה וחזרה למוד של צמיחה. במסגרת מפגשי הייעוץ העסקי אדאג לצייד גם אותך כמנכ"ל או כבעלים ביתרונות משמעותיים מול המתחרים. להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן.

מנטורינג וייעוץ עסקי בזום ב- 70% הנחה

בואו לקבל מפגש למידה בזום ב- 70% הנחה ממחיר שעת ייעוץ רגילה? כאן אני מאפשר גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא חשוב זה של ניהול שינוי – היתרונות? היה ורצית לדעת עד כמה זה חשוב בכדי להוביל נכון תהליכי שינוי הבראה וצמיחה? אני מציע גם לך להצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. בחר גם את/ה לקבל מפגשי ייעוץ עסקי – למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 בתחום החשוב של "ניהול שינוי ארגוני" או בתחומים אחרים המעניינים אותך. יש באפשרותך לבחור מפגש למידה וייעוץ עסקי מתוך 16 תחומים מרכזיים. באפשרותך לבקש ולקבל מפגש ייעודי ומיוחד לצרכים שלך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא חשוב זה.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ