מכירות כמנוע צמיחה?

מכירות כמנוע צמיחה?

מכירות תמיד אחראי על הצמיחה. במפגש האימון והמנטורינג בפורמט 1:1 בנושא "מכירות כמנוע צמיחה" נחקור יחד מה נכון וצריך לעשות אצלך בחברה בכדי להגדיל את אחוזי הסגירה? להגדיל את נפח המכירות?

 

מכירות בעולם העסקים מהווה מנוע צמיחה. Sales as a growth engine הינו מושג המוכר לכל בעל חברה או עסק. לכל מנכ"ל או יזם ותיק או לכאלה שבתחילת  דרכם. "ניהול מכירות" או מכירות אינן רק פעולה של מכירת מוצר או שירות ללקוח. זהו התהליך מקצועי הוליסטי ומרכזי שמניע חברות ועסקים הדומים לפרופיל שלך להמשך צמיחה. זה מוביל אותם להגדלת פלחי שוק ולהתפתחות רבה יותר מאשר פשוט להציע מוצר או שירות.

הנושאים המרכזיים במפגש הלמידה והמנטורינג: "מכירות כמנוע צמיחה"

דעו כי המכירות הן המנוע המרכזי שמוביל את העסק לחדשנות, לפיתוח ולהתרחבות. לקוחות מהווים את היבט המרכזי בכל עסק, ומכירות הן הרכיב המרכזי בבניית הקשר עימם. במהלך מפגשי האימון והמנטורינג האישיים בנושא "מכירות כמנוע צמיחה", בפורמט 1:1 נתמקד בכמה נקודות מרכזיות:

  1. הבנת ערך לקוח:  על מנת להגביר את אחוזי הסגירה ונפח המכירות. חשוב להבין בעומק את צרכי הלקוחות ולספק להם ערך מוסף. הקשר העמוק עם הלקוח עלול להביא לשותפות חזקה יותר ולתחושת התייחסות מובהקת לצרכיו.
  2. בניית יכולת להבנה עמוקה של המתחרים והשוק: יש לפתח יכולת להבין ולנתח את השוק בו פועלת החברה. את סוגי הלקוחות ואת המתחרים המרכזיים. כך ניתן לזהות את ההזדמנויות וליישם אסטרטגיות מכירה מותאמות ויעילות יותר.
  3. פיתוח כלים ותהליכים מתקדמים לניהול תהליכי מכירות פרו אקטיביים: בניית כלים, תהליכים ושיטות עבודה מתקדמים יכולה לסייע בהגדלת יעילות המכירות. תביא לגידול חד באחוזי הסגירה. פעמים נדרשת השקעה בטכנולוגיה, אוטומציה ופתרונות דיגיטליים יכולה לשפר את עבודת הצוות ולקצר את תהליכי המכירה.
  4. מצאו דרכים ליצור סינרגיה ושותפויות מקדמות: הרחיבו את מעגל העסקים או הלקוחות שמפנים אליכם מתעניינים. בניית שותפויות עם חברות ויצירת רשתות יכולה להביא לגידול במערכת הלקוחות ולפתיחת שערים לשווקים חדשים. דעו כי כאשר מתחברים עם שותפים אסטרטגיים, ניתן להגיע לקהל חדש ולגדול באופן יעיל.
  5. למידה וחתירה להתמקצעות ולשיפור מתמיד: חברות המצטיינות בניהול מערכי מכירות מורכבים מאמצים תרבות ניהולית המקדשת למידה מתמדת. הם ממוקדים בשיפור ופיתוח רציף של תהליכי המכירה חיוניים כל כך להמשך הצמיחה. ביצוע שיפורים קבועים, התאמה לשינויים בשוק ולמגמות חדשות יכולים לשמור על יתרון תחרותי ולגדל את המכירות.

כאשר מתמקדים בנקודות אלה במפגשי האימון והמנטורינג האישיים, ניתן להביא את אותך ואת החברה לשיא הביצועים בתחום המכירות ולהפוך את המכירות למנוע עיקרי לצמיחה והתפתחות עסקית. זאת ועוד, אנו מאפשרים לך ברמה האישית ולצוות לבחון אפשרות לבניית קורס או סדנת מכירות המותאמת אישית לצרכים ולרמת המשתתפים אצלך בארגון.

מכירות הוא מקצוע מדהים למתאימים!

היה והגעת למסקנה שיש באפשרותי לתרום גם לשיפור מערכי המכירות שלך, הייתי שמח להציג כאן מספר תובנות נוספות. תובנות שעשויות להביא גם אותך להחליט שהגיע הזמן להשקיע בהדרכה העצמה ופיתוח צוות המכירות שלך. אנו עוסקים שיפור והדרכה של צוותי מכירה. דעו כי מקצוע המכירות ועולמות ניהול צוותי מכירות הינו מקצוע מאתגר מלהיב ופעמים לא פשוט כלל. מיומנויות אלה שונות ממיומנויות ניהול אחרות בארגון. העוסקים במכירות או בניהול צוותי מכירות נדרשים להיות עם סט כישורים ומיומנויות ייחודיות. סדנה או קורס המכירות שלנו, נועד לתת גם להם כלים ייחודיים. לפתח אצלם מיומנויות בינאישיות מתקדמות הנדרשות לאנשי מכירות שטח, למנהלי צוותים בעבודתם השוטפת.

משפרים מערכי מכירות 

החזון שלי מתמקד בשיפור אחוזי הסגירה של אנשי המכירות שלך. מעלים את נפח המכירה הממוצעת ללקוח. אנו ב-  Advanced Business Consulting מתמקדים גם בשיפור מיומנויות של אנשי מכירות וצוותי מכירות. עושים זאת בחברות בינוניות, קטנות ובעסקים משפחתיים באמצעות קורס מכירות או סדנת מכירות ייעודית שפיתחנו. מאז 2006 אנו מתמקדים בהדרכה ושיפור מערכי מכירות. המוטו הניהולי והעסקי שלי מתמקד במשפט הבא: " מכירות זה מקצוע מדהים ומלהיב. מקצוע שוחק אך מאתגר המתאים רק לאנשים ונשים בעלי מתאר קווי אופי וכישורים מולדים. אנו לוקחים צוותי מכירות טובים ועושים אותם לצוותי מכירות מעולים".

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ