גיוס ושימור עובדים בארגון

גיוס ושימור עובדים בארגון

בעשורים האחרונים ובעיקר כיום התחרות על איתור וגיוס עובדים ומנהלים טובים הופך לקשה ומאתגר יותר ויותר. לא מספיק להצליח לגייס את הטובים ביותר? יש צורך לבנות תוכניות שימור ובניית אופק תעסוקתי ארוך טווח.

אתם מוזמנים למפגש אימון עסקי ולמידה בפורמט אחד על אחד. מפגש בנושא החשוב של גיוס ושימור כוח אדם מקצועי וניהולי בתקופת תחרותית. כיצד חברות ועסקים כמוך מגייסים ושומרים על עובדים ומנהלים טובים לאורך זמן בארגון? מונעים מהם לנטוש למתחרים. כיצד יוצרים נאמנות ומגדילים מוטיבציה? כיצד לעשות זאת נכון? נכיר במפגש הלמידה והאימון העסקי את התהליכים המרכזיים. נכיר את התועלות ונבין מדוע זה קריטי לשפר ביצועים בתחום חשוב זה. כיום העולם העסקי נלחם על עובדים ומנהלים טובים. כולם מנסים לפתות ולגנוב את המצטיינים שבהם אליהם.

כיצד תיצרו נאמנות ומוטיבציה בקרב עובדים ומנהלים?

בעידן העסקים התחרותי שבו אנו חיים, מצויה חשיבות מרבית בגיוס ושמירה על צוות עובדים ומנהלים איכותיים. הקיום של צוות מקצועי, מוטיבציה גבוהה ונאמנות יכול להשפיע למשמעותית על הישגיו של ארגון. במפגש הייעוץ העסקי בפורמט אחד על אחד נבחן כיצד ניתן לגייס ולשמור על עובדים ומנהלים טובים לאורך זמן. תוך מתן דגש על יצירת נאמנות והגברת מוטיבציה. נפנה להכיר את התהליכים המרכזיים והתועלות הניתנות לארגון שלך בכך.

כיצד מגייסים ושומרים על עובדים ומנהלים טובים לאורך זמן?

  1. אמצו מודל של גיוס מקצועי: על מנת לשמור על איכות הצוות, חשוב לבצע תהליך גיוס מקצועי ויסודי. המתבצע דרך בחירת עובדים בהתאם ליכולותיהם והתאמתם לתפקיד.
  2. אל תוותרו על תכנון קריירה לטווח הארוך: יש ליצור אפשרויות קידום ופיתוח עבור העובדים והמנהלים על מנת להשאיר אותם מרוצים ומחויבים לארגון.
  3. בצעו תיאום ציפיות. כתיבו מדיניות והנחיות: הגדרת מדיניות ברורה בנוגע לתנאי עבודה, שכר ותנאים נוספים תורמת לתחושת הנאמנות והשייכות של העובדים.
  4. חפשו כבר מהיום הראשון ליצור נאמנות והגברת תחושת שייכות היוצרת מוטיבציה: רוצים לדעת כיצד לעשות זאת נכון? הזמינו כבר עכשיו מפגש אימון עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד בעלות שפויה.
  5. תדאגו כי בארגון תהיה תקשורת פתוחה העברת ידע ושקיפות: תרבות ארגונית כזאת, המעודדת שיתוף בידע ותקשורת פתוחה וערכים מעודדים אמון ונאמנות בתוך הצוות.
  6. משוב בקרה והערכה: דעו כי הזדהות והערכה של הנהלה ומנהלים כלפי העובדים ומנהלים חדשים שרק גויסו או וותיקים, מחזקות את רצונם להתמקד ולהתפתח בארגון.

התועלות המרכזיות לארגון:

בניית תרבות ארגונית שבה נשקף נאמנות. תקשורת פתוחה המלווה בשקיפות ובשיתוף פעולה ועבודת צוות תורמת להגברת המוטיבציה. תורמת לשמירה על עובדים ומנהלים מקצועיים לאורך זמן. בואו ללמוד כיצד נכון לשפר ביצועים בתחום חשוב זה. בכדי להעניק גם לך יתרון על פני המתחרים בעולם העסקים התחרותי היום.

מצ"ב התועלות המרכזיות שגם אתה כבעלים וכמנכ"ל תוכל להשיג.

  1. שיפור ביצועים: גיוון איכות הצוות הניהולי. צוות מרוצה ומוטיבציה גבוהה יכול להוביל לשיפור ביצועי הארגון באופן משמעותי.
  2. שימור ידע וניסיון: שמירה על מנהלים ועובדים מנוסים מסייעת בשימור והעברת הידע הקיים בארגון. מניעת נטישה למתחרים.
  3. בניית תדמית של חברה שכייף לעבוד בה: ארגון ששומר על עובדים ומנהלים מקצועיים ומרוצים מקבל תדמית חיובית בעיני הציבור והלקוחות.

הזמן מפגש למידה וייעוץ עסקי בפורמט 1:1

שמח להעניק גם לך מפגשי למידה, חשיבה ומנטורינג בפורמט אחד על אחד. הפעם אנו מאפשרים גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא חשוב זה: "כיצד לגייס ולשמר מצטיינים בארגון". היה ותחליט – תצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. אנו עושים זאת בהצלחה רבה מול מנהלים. מול מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים המבקשים לשפר ולרכוש כלים מקצועיים וניהוליים חדשים בתחום חשוב. תחום זה גיוס והטיפוח של ההון ניהולי צעיר. בחר גם את/ה לקבל מפגשי למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 המבוצעים על ידי מולך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא חשוב זה. להזמנת המפגש הראשון "ניהול ומנהיגות" לחץ כאן.

אימון עסקי ומנטורינג בפורמט 1:1 על פי צרכייך

היה וגם את/ה רוצה לשפר מיומנויות ניהול ומנהיגות? היה וחיפשת גורם מקצועי מהימן שביכולתו להעניק ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד בעלות שפויה? מצאת! אני מציע גם לך מפגשי למידה, חשיבה ומנטורינג בפורמט 1:1. דע כי העולם בעסקי התחרותי מחייב הנהלות בעלי חברות ומנכ"לים לשפר מיומנויות בכל מה שקשור לאיתור וגיוס כוח אדם מקצועי וניהולי איכותי. זה מהווה יסוד חשוב ומרכזי בעולמות הניהול והעסקים. דע כי שיפור מיומנויות בכל מה שקשור לגיוס ולשמור מצטיינים בארגון תצייד גם אותך כמנכ"ל או כבעלים ביתרונות משמעותיים מול המתחרים.

מנטורינג ואימון וייעוץ עסקי ב- 70% הנחה

הידעת כי תקבל מפגש למידה בזום ב- 70% הנחה ממחיר שעת ייעוץ רגילה? כאן אני מאפשר גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא חשוב זה של  "גיוס ושימור עובדים ומנהלים איכותיים". היה והגעת עד לכאן סימן שהנושא הזה מאד קרוב מאד לליבך. אני מציע לך להצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. בחר גם את/ה לקבל מפגשי ייעוץ עסקי – למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 בתחום החשוב של ניהול ומנהיגות או בתחומים אחרים המעניינים אותך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא חשוב זה. להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ