מיקור חוץ – למכירות

מיקור חוץ – למכירות

במפגש האימון והמנטורינג בפורמט 1:1 נכיר שיטות לשיפור צוות המכירות גם אצלך בחברה. שיפור ביצועים של צוות המכירות יכול להיות משימה מאתגרת אך אפשרית. אכיר גם לך את שיטות ומתודות עדכניות!

ניהול מכירות – במיקור חוץ – היתרונות

כיום יותר ויותר חברות תאגידים ועסקים בינוניים וקטנים מחליטים לגייס מומחה חיצוני לניהול מערך המכירות. הם הבינו כי פעמים התוצאות הרבה יותר טובות וזולות מאשר להשקיע בהדרכה וגיוס מנהל מכירות במשרה מלאה. במפגשי המנטורינג בפורמט אחד על אחד נבחן יחד באם נכון גם לך להיעזר במקצוען שיטפל בכל מה שקשור לניהול מערך המכירות שלך במיקור חוץ.

2 חלופות עומדות בפניך?

כמנכ"ל או בעלים עומדות בפניכם שתי חלופות. הראשונה לגייס אותנו לבצע הדרכה העצמה וליווי של צוות המכירות והמנהלים אצלכם. השנייה לבחור בחלופה המעניקה לכם – ניהול מכירות במיקור חוץ. תהליך ממוקד, הלוקח אחריות ומסייע בניהול השוטף של מערך המכירות והשירות בארגון. אנו נבצע גם אצלך עבודה תהליכית שתביא ליכולת הרבה יותר טובה במימוש  כלל הפוטנציאל העסקי הרדום מול השוק והמתחרים.

קורס או סדנת מכירות מה עדיף?

אחד מהגורמים המרכזיים לשיפור ביצועי צוות המכירות הוא הכשרתם. הכשרה איכותית ומתמדת מאפשרת לחברות לספק לעובדים כלים עדכניים. טכניקות ומיומנויות שמביאות את אנשי צוות המכירות להגיע לאחוזי סגירה גבוהים משמעותית מהממוצע המקובל. מיומנויות חדשות אותם אני יכול להעניק לך? או לצוות שלך במסגרת קורס מכירות או סדנה אותם נעניק גם במסגרת מיקור חוץ.

שיפור מיומנויות לצוות המכירה שלך

תהליכי העשרה והעצמה שאעניק לך יובילו לכך שאתה תוכל לשפר את הביצועים של צוות המכירות שלך. יביאו לכך שצוות המכירות שלך ידע לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות ובכך ימנעו נטישה למתחרים. נכיר מדוע תהליכי הגיוס וההכשרה קריטיים להצלחתם – להצלחתך. זאת בנוסף לבניית תהליכי עבודה ותקשורת פנימית אפקטיבית בין חברי הצוות. דבר שיביא לשיפור ביכולת שיתוף הפעולה בצוות. לעודד את עובדי המכירות לשתף ידע וללמוד אחד מהשני. רוצה ללמוד כיצד נכון לעשות זאת?

מכירות מניע צמיחה

בעולם המכירות ותחום השירות ללקוחות נכון כי תדע את היתרונות של השימוש במערכות Customer Relationship Management CRM. מערכת היכולה לשפר את יכולת הארגון והצוות לנהל ולעקוב אחרי הלקוחות. לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים בצורה יעילה ואפקטיבית. שימוש מקצועי עם יכולותיה יכול להעלות את רמת המכירות וליצור חווית לקוח מרשימה. לסיכום, שיפור ביצועי צוות המכירות דורש מתן דגש על הכשרה, גיוס מוצלח, בניית תהליכים ותקשורת פנימית, ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות. ביצועים משופרים של צוות המכירות יכולים להוביל לפיתוח עסקי ולתוצאות מרשימות לחברה. קבע מפגש למידה עכשיו

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ