צוותים ומשימות – בחר אחר

צוותים ומשימות – אחר

יש באפשרותך גם לבחור נושא ייחודי שהיית מבקש להתייעץ? יש לך נושא מאד ממוקד שמבקש להכיר תהליכים חדשים? להכיר מיומנויות חדשות, זה המקום לשלוח אלי מייל עם הנושא שהיית מבקש לשפר?

ניהול צוותים ומשימות בכל חברה או ארגון מקבל נופך אחר. בכל סוג של פעילות הסממנים לניהול צוותים ומשימות מקבלות גוון אישי על פי תחום הפעילות העסקית. על פי הבעלים, המנכ"ל ורמתו ואישיותו של מנהל הצוות. לכן ידוע לי כי פעמים חברות ועסקים כמוך מבקשים לבחור נושא או תחום ייחודי העונה במדויק לצרכים שלך. עולמות הניהול והנעת עובדים, מנהלים וצוותים עוסקים בלא מעט תחומי משנה. כל אחד חשוב ונכון שתכיר. ניהול צוותים ומשימות משיק כמעט לכל תחום שאתה מכיר?

ניהול צוותים ומשימות משיק לתחומים רבים

לתחומי המכירות, השירות ללקוחות. לעולם הפיתוח הטכנולוגי ורצפת הייצור. לתחומי השיווק והפיתוח העסקי ולעוד לא מעט תחומים חשובים. אנחנו יודעים כי פעמים את/ה זקוק לדיוק גדול יותר בתחום שבאמת מטריד את מנוחתך. אני מבין כי יש לך צרכים ייחודיים. נדמה לי כי אתה מחפש גורם מקצועי שמסוגל להעניק לך מפגש אימון עסקי ומנטורינג בהתאמה אישית. אתה נמצא במקום הנכון. מחפש פתרון אישי ממוקד על פי עולם התוכן והצרכים העסקיים והניהוליים, ולא כזה שמתאים לכולם?

בחר את הנושא המדויק והייחודי שמעניין אותך?

זה הזמן לבחון באם יחד נצליח במסגרת מפגשי למידה ייעודיים לתת גם לך מענה. מענה על פי הצרכים שלך בעולמות ניהול צוותים ומשימות. האם מה שמעניין אותך מתמקד במחשבה שנכון ואפשרי לשפר ביצועי צוות למעלה מ- 50% בניהול מיטבי ומקצועי יותר? אולי להיעזר ביועץ ארגוני במיקור חוץ שייקח יחד איתך אחריות על שיפור והדרכת הצוות במסגרת קורס או סדנה ייעודית? יתכן כי אתה מבקש שיועץ ארגוני מקצועי ומיומן יעזור לך לבנות תוכנית להגדלת פלח שוק על חשבון המתחרים? לאתר בעבורך מנועי צמיחה חדשים? במסגרת מפגש למידה המותאם אישית לצרכים שלך נבחן כיצד נכון יותר לשפר מיומנויות של מערך הצוותים השונים שלך. כאלה בעולם המכירות והשירות ללקוחות וצוותים אחרים . יתכן כי ברצונך להתמקד בנושאים ייחודיים אחרים. כאלה שאתה מבקש ללמוד ולשפר במסגרת אימון עסקי ומנטורינג אישי בפורמט אחד על אחד בנושא הכללי של ניהול ומנהיגות או בכל נושא אחר.

ניהול צוותים ומשימות משפר מיומנויות ניהול וביצועים

דע כי בכל נושא וענין שמחוץ ל- 3 המפגשים בתחום ניהול צוותים ומשימות כאן, יש לך אפשרות לבחירה אישית. אני מאפשר לך לאתגר אותי עם נושא שמטריד את מנוחתך. גם לך יש האפשרות לבקש מפגש למידה ומנטורינג על נושא ספציפי הקשור לעולמות הייעוץ הארגוני או לעולמות משיקים. רוצה לבחור נושא אחר? אין כל בבעיה . מצ"ב הקישור לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. אנו בנינו מפגשי למידה ב- 16 תחומים מרכזיים שמעניינים מנהלים ובעלי חברות ועסקים המבקשים לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת צוותים מנצחים.

בטוח כי אחד מהתחומים המרכזיים עשויים לעניין אותך

להלן התחומים המרכזיים בנושא החשוב של ניהול צוותים ומשימות: האצלת סמכויות – היתרונות? אחריות סמכות בניהול צוותים מנצחים. המדריך הנכון לניהול צוותים ומשימות בשווקים תחרותיים. מהי התרומה של ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד בעלות שפויה? ב- 70% הנחה מעלות שעת ייעוץ פרונטלית? חשוב לי שתדע כי, יותר ויותר בעלי חברות ועסקים, מנכ"לים מבינים כיום עד כמה חשוב לשפר ידע ולרכוש מיומנויות חדשות. הם מבינים כי הצלחה לאורך זמן תלויה באיכות מערכות הניהול. תלויה באיכות הצוותים והמנהלים. האם חברות ועסקים קטנים זקוקות לייעוץ ארגוני – לייעוץ עסקי? התשובה שלי היא בוודאות כן! מציג כאן רשימה חלקית של נושאים מרכזיים שאני חושב שעשויים לעניין גם אותך – בתחום הזה או באחד מ- 16 התחומים המרכזיים שעומדים לרשותך .

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ