ניהול ומנהיגות – בחר אחר

נושא אחר עפ"י צרכייך

יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי שהיית מבקש להתייעץ? יש לך נושא מאד ממוקד שמבקש להכיר תהליכים חדשים? להכיר מיומנויות חדשות, זה המקום לשלוח אלי מייל עם הנושא שהיית מבקש לשפר?

אנחנו יודעים כי פעמים את/ה זקוק לדיוק גדול יותר בתחום הרחב של ניהול ומנהיגות. אספתי בעבורך 7 מפגשי אימון עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד. אני ככלל מאפשר למנהלים ולבעלי חברות ועסקים לבחור נושא ייחודי וייעודי שאולי מתאים יותר לצרכים שלהם. כזה שמאד מדויק לעולם התוכן ולסוג הפעילות ולצוות המנהלים והעובדים. במסגרת התחום של ניהול ומנהיגות יצרנו מפגשי למידה ואימון עסקי בנושאים הבאים: חשיבות הכריזמה לבניית יחסים והנעת צוותים והשגת יעדים. יש באפשרותך לשפר מיומנויות בכל מה שקשור לעולם גיוס ושימור עובדים ומנהלים איכותיים.

כל מפגש למידה וייעוץ עסקי עובר התאמה לצרכים ולעולם התוכן שלך.

יש מפגש ייעודי שעוסק בחשיבות של האצלת סמכויות והיכרות עם התהליכים השונים. היה ותרצה ללמוד על חשיבות התקשורת הבינאישית נכון כי תירשם למפגש מנטורינג זה. נושאים נוספים שעומדים לשירותך הם: חשיבותה של האינטליגנציה הרגשית בניהול. לשפר מיומנויות בכל מה שקשור לניהול צוותים ומשימות. ולבסוף נכיר את התכונות של מנהיגות מקדמת. זה הזמן לבחון באם יחד נצליח במסגרת מפגשי למידה ייעודיים לתת גם לך מענה.

ניהול ומנהיגות

דע כי בכל נושא וענין שמחוץ ל- 7 המפגשים שרבים מגלים בהם עניין, יש לך האפשרות לבקש מפגש למידה ומנטורינג על נושא ספציפי המטריד אותך כאן ועכשיו. רוצה לבחור נושא אחר? אין כל בבעיה. מצ"ב הקישור לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. אנו בנינו מפגשי למידה ב- 16 תחומים מרכזיים שמעניינים מנהלים בדרגות השונות, בעלי חברות ועסקים ועובדים המבקשים לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות ושאר המיומנויות החשובות להצלחה ניהולית ועסקית.

אימון עסקי בפורמט 1:1 בהתאמה לצרכיך

היה וגם את/ה רוצה לשפר מיומנויות בכל מה שקשור למיומנויות ניהול ומנהיגות? היה וחיפשת גורם מקצועי מהימן שביכולתו להעניק ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד בעלות שפויה? מצאת! אני מציע גם לך מפגשי למידה, ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט 1:1. דע כי העולם בעסקי התחרותי מחייב הנהלות בעלי חברות ומנכ"לים לשפר מיומנויות בכל תחום ובכל נושא היה והם רוצים להישאר רלוונטיים. זה מהווה יסוד חשוב ומרכזי בעולמות הניהול והעסקים של מנהלים מצטיינים. אנו נשמח לצייד גם אותך כמנכ"ל או כבעלים בארגז כלים עדכני יותר. תאפשר לעצמך ליהנות מיתרונות משמעותיים מול המתחרים.

ייעוץ עסקי ומנטורינג במחיר שפוי ב- 70% הנחה

הידעת כי תקבל מפגש למידה בזום ב- 70% הנחה ממחיר שעת ייעוץ רגילה? כאן אני מאפשר גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא מרשימת הנושאים כאן. או מהרשימה של 16 התחומים המרכזיים. אני מציע גם לך להצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. בחר גם את/ה לקבל מפגשי ייעוץ עסקי – למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 בתחום החשוב של ניהול ומנהיגות או בתחומים אחרים המעניינים אותך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא חשוב זה. להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ