דחיינות וזמן – בחר אחר

דחיינות וזמן – בחר אחר

יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי אחר שהיית מבקש להתייעץ? יש לך נושא מאד ממוקד שמבקש להכיר תהליכים חדשים? להכיר מיומנויות חדשות, זה המקום לשלוח אלי מייל עם הנושא שהיית מבקש לשפר?

מיומנויות ניהול ומנהיגות מחייב כל אחד המבקש להצטיין לשלוט ברזי ניהול זמן והתמודדות יעילה עם תופעת הדחיינות ברמה האישית ואצל העובדים והמנהלים שבאחריותו. כיום מנהלים ועובדים מצטיינים מחויבים לנהל את הזמן והמשימות שלהם בצורה מיטבית. עליהם להימנע מדפוסי ניהול הכוללים את ההרגלים הנופלים תחת הקטגוריה דחיינות כרונית. כלומר לא להתאמץ לתעדף משימות ולקחת אחריות על עמידה בזמנים. לכן ידוע לי כי פעמים מנהלים מצטיינים כמוך מבקשים לשפר מיומנויות בכל מה שקשור לניהול טוב יותר של הזמן והמשימות.

נמנעו מתסמונת "זה יחכה למחר"

פעמים אחרים מבקשים ללמוד טכניקות להימנע מתסמונת "זה יחכה למחר"? אי אפשר לנהל אחרים לפני שאנו מנהלים את עצמנו. עומדים בלוחות זמנים. ממוקדים בהשגת יעדים ומשימות. יתכן כי בנושא חשוב זה עשוי כי תזדקק למיקוד ייתר? כי יש לך צרכים ייחודיים. היה אתה מחפש גורם מקצועי שמסוגל להעניק לך מפגש אימון עסקי ומנטורינג בהתאמה אישית. אתה נמצא במקום הנכון. מחפש פתרון אישי ממוקד על פי עולם התוכן והצרכים העסקיים והניהוליים, ולא כזה שמתאים לכולם?

מהו הנושא המדויק והייחודי שמעניין רק אותך?

זה הזמן לבחון באם יחד נצליח במסגרת מפגשי למידה ייעודיים לתת גם לך מענה. מענה על פי הצרכים שלך בעולמות העוסקים בדחיינות וניהול זמן אפקטיבי. האם מה שמעניין אותך מתמקד במחשבה שנכון ואפשרי לשפר ביצועים אישיים שלך כמנכ"ל או כבעלים? של צוות המנהלים שלך והעובדים? או אולי נכון יותר להיעזר ביועץ ארגוני במיקור חוץ שייקח יחד איתך אחריות על שיפור והדרכת הצוות במסגרת קורס או סדנה ייעודית לשיפור יכולות ניהול ומשימות?

נעבוד בפורמט אחד על אחד

במסגרת מפגש למידה המותאם אישית לצרכים שלך נבחן כיצד נכון יותר לשפר מיומנויות ניהול ומנהיגות? מיומנויות ניהול זמן ומשימות וכן ביטול הרגלי עבודה וניהול המתאפיינים בדחיינות כרונית. יתכן כי ברצונך להתמקד בנושאים ייחודיים אחרים, שאתה מבקש ללמוד ולשפר במסגרת אימון עסקי ומנטורינג אישי בפורמט אחד על אחד בנושא הכללי של דחיינות וניהול זמן אפקטיבי או בכל נושא אחר.

דחיינות וניהול זמן

דע כי בכל נושא וענין שמחוץ ל- 3 המפגשים בתחום דחיינות וניהול זמן אפקטיבי כאן, יש לך אפשרות לבחירה והתאמה אישית. אני מאפשר גם לך לאתגר אותי עם נושא שמטריד את מנוחתך. גם לך יש האפשרות לבקש מפגש למידה ומנטורינג על נושא ספציפי הקשור לעולמות הייעוץ הארגוני או לעולמות משיקים. רוצה לבחור נושא אחר? אין כל בבעיה . מצ"ב הקישור לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. אנו בנינו מפגשי למידה ב- 16 תחומים מרכזיים שמעניינים מנהלים ובעלי חברות ועסקים המבקשים לשפר מיומנויות ניהול בתחום ניהול זמן ומניעת דחיינות.

אחד מהתחומים המרכזיים עשויים לעניין גם אותך

להלן התחומים המרכזיים בנושא החשוב של דחיינות וניהול זמן אפקטיבי: האצלת סמכויות – היתרונות? אחריות סמכות בניהול צוותים מנצחים. המדריך הנכון לניהול צוותים ומשימות בשווקים תחרותיים. כל אלה ורבים מהנושאים האחרים זמנים בעבורך. קבל ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד בעלות שפויה? ב- 70% הנחה מעלות שעת ייעוץ פרונטלית? כיום, יותר ויותר בעלי חברות ועסקים, מנכ"לים מבינים כיום עד כמה חשוב לשפר ידע ולרכוש מיומנויות חדשות.

המשך ההצלחה שלך תלויה בשיפור מיומנויות ניהול זמן ומשימות

הם מבינים כי הצלחה לאורך זמן תלויה באיכות מערכות הניהול. תלויה באיכות הצוותים והמנהלים. ביכולתם לנהל זמן ומשימות בצורה סופר מקצועית וממוקדת. האם חברות ועסקים קטנים הדומים לפרופיל שלך, זקוקים לייעוץ ארגוני – לייעוץ עסקי? התשובה שלי היא בוודאות כן! זאת רשימה חלקית של נושאים מרכזיים שאני חושב שעשויים לעניין גם אותך בתחום הזה או באחד מ- 16 התחומים המרכזיים שעומדים לרשותך.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ