פיתוח מנהלים – בחר אחר

אחר לפי הצרכים שלך

יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי שהיית מבקש להתייעץ? יש לך נושא מאד ממוקד בתחום פיתוח מנהלים ועובדים? מבקש ללמוד תהליכים חדשים? להכיר מיומנויות חדשות, זה המקום לשלוח אלי מייל עם הנושא.

מכל התחומים המרכזיים הגעת לתחום שבו יש על פי הבנתי הכי הרבה ערך לך כבעלים או כמנכ"ל. תחום פיתוח מנהלים ועובדים הינו אחד מהתחומים הדורשים שיפור וחשיבה. אני שמח לגלות כי את/ה כמנהל/ת וכבעלים של חברה עסקית החלטת להשקיע בלימוד והתפתחות עצמית. ללמוד ולשפר מיומנויות בכל מה שקשור לעולם פיתוח מנהלים ועובדים. מעבר לכך אני מאפשר לך גם לעדכן ידע ולבחון מה חדש בעולמות הניהול שיווק פיתוח עסקי ומכירות. החלטת לבחון את האפשרות ללמוד ולהתפתח מקצועית ואישית, כל הכבוד לך. אני שמח על ההחלטה לעשות זאת מולי. לעשות זאת בפורמט למידה אישי וסופר מקצועי. בעלות שפויה של 70% הנחה מעלות מפגש למידה ואימון עסקי אצלך בחברה.

היתרונות בשיטה שפתחתי

לימוד בפורמט אחד על אחד אינו חדש. אבל ריכוז של כל התחומים המרכזיים העשויים לעניין מנהלים, מנכ"לים ובעלי עסקים במקום אחד – זה לא היה קיים. זהו פורמט ייחודי המשלב הדרכה, למידה ומנטורינג עסקי מקצועי בזון בפורמט אחד על אחד. היה ואתה נמצא כאן אצלנו באתר Take – 5 או שאתה כבר בתוך אחד מהתחומים המרכזיים סימן שאתה מחפש ללמוד ולשפר מיומנויות. אשמח להעניק גם לך מודל של ייעוץ ומנטורינג בזום בפורמט 1:1. כזה המאפשר גם לך לעדכן ידע ולהתלבט עם מומחים. תוכל לבחור במפגשי למידה, אימון עסקי ומנטורינג בתחומי הייעוץ העסקי והארגוני. היה תרצה לשפר את הידע שלך בכל מה שקשור לפיתוח מנהלים ועובדים או ליצירת תרבות ארגונית בריאה? תוכל לעשות זאת מולי, בפורמט 1:1 ובעלות שפויה המעניקה 70% הנחה מעלות מפגש פרונטלי.

גם לך אני מעניק שירות ומוצר המותאם אישית לצרכיך

לאורך כל תהליכי האפיון ובניית מודל ההדרכה הזה עשינו מאמצים רבים בכדי לבנות מערכי מפגשי למידה ייעודיים הכוללים את הנושאים המרכזיים בכל אחד מ- 16 התחומים המרכזיים שבלב ליבה של העשייה הניהולית. רוצה לסרוק שוב את התחומים המרכזיים? כנס אליהם דרך הקישור הזה. יתכן כי את/ה זקוק למיקוד נוסף בכל מה שקשור לתחום פיתוח מנהלים ועובדים. אני מבטיח לתת לך מיקוד מותאם אישית בכל מה שקשור לנושאים הקשורים לפיתוח מנהלים ועובדים. לפיתוח והשבחה של צוותי מכירות ושירות לקוחות.

פיתוח מנהלים ועובדים – עולם מלא של צרכים ופתרונות.

עולמות פיתוח מנהלים ועובדים הופכים לחשובים יותר ויותר בעולם תחרותי ומשברי. הצורך לשמר מנהלים ועובדים טובים לאורך שנים הופך לקשה יותר. רוצה לשפר ידע ולרכוש מיומנויות עדכניות בתחום החשוב של פיתוח מנהלים ועובדים? הגעת למקום הנכון. רבים כמוך מחפשים פתרון אישי ממוקד על פי עולם התוכן והצרכים העסקיים והניהוליים שלהם. הם מחפשים פתרון ייעודי, לא כזה שמתאים לכולם? הגעת למקום הנכון! עולם התוכן שלנו בתחום פיתוח מנהלים ועובדים מלא בנושאים חשובים.

בוא ותכיר את הנושאים המרכזיים של מפגשי הלמידה בתחום חשוב זה:

  1. הון אנושי כמנוע צמיחה. נכיר את החשיבות של הנושא ונלמד כיצד לטפל נכון יותר בהון הניהולי
  2. שימור מנהלים ועובדים. נכיר שיטות ונלמד מה באמת עובדים ומנהלים רוצים?
  3. תמריצים ותגמול למנהלים עובדים ולצוותי מכירות ושירות לקוחות
  4. הדרכה ושיפור ביצועים באמצעות ליווי ומנטורינג עסקי – אישי בפורמט 1:1
  5. נכיר את היתרונות של אימון אישי – אימון עסקי
  6. קורסים או סדנאות? מה נכון יותר לצרכים שלך? מה הבדלים ביניהם?
  7. הדרכת מנהלים ועובדים. כיצד נכון לעשות זאת נכון? ממה להימנע?
  8. כאן תוכל לבחור תחום אחר הקשור לעולם התוכן של פיתוח מנהלים ועובדים אבל מותאם בדיוק לצרכיך.

הדרכה אימון וייעוץ עסקי המשולב עם מנטורינג בזום בפורמט 1:1

אשמח להעניק גם לך ייעוץ עסקי ומנטורינג על פי מודל שפיתחנו המאפשר לך לקבל מענה מדויק לצרכים הייחודיים שלך. דע כי, אנו מעניקים גם לכם מודל של ייעוץ ומנטורינג בזום בפורמט 1:1 המאפשר למנהלים ולמנכ"לים כמוכם, לעדכן ידע ולהתלבט עם מומחים. ייעוץ עסקי, מפגשי למידה, אימון עסקי ומנטורינג בתחומי החשובים לכל יזם בעל חברה או עסק כיום. תהליכי הלמידה יבוצעו בפורמט 1:1 ובעלות שפויה ומוזלת. 70% מעלות שעת ייעוץ פרונטלית. דע כי יש באפשרותך לבחור אחד מתוך 16 תחומים מרכזיים שלב ליבה של העשייה הניהולית. בכל תחום תוכל לראות נושאים מרכזיים שיכולים לעניין גם אותך. מפגשי הלמידה והייעוץ העסקי בפורמט אחד על אחד יאפשרו גם לך כמנכ"ל או כבעלים של חברה או עסק משפחתי לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת צוותים מנצחים. בטוחים כי תמצא בהם עניין רב ותיקח חלק בצמיחה האישית והעסקית שלך. ולאחר מכן וודאי תשקול להציע זאת גם למנהליך שאולי זקוקים לתמיכה והעצמה נוספת.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ