תרבות חזון וערכים – אחר

נושא המותאם לצורך שלך

יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי שהיית מבקש להתייעץ? יש לך נושא מאד ממוקד שמבקש להכיר תהליכים חדשים? להכיר מיומנויות חדשות, זה המקום לשלוח אלי מייל עם הנושא שהיית מבקש לשפר?

שמח לגלות כי את/ה כמנהל/ת וכבעלים של חברה עסקית החלטתם להשקיע בעצמכם. ביקשתם לבחון את האפשרות ללמוד ולהתפתח מקצועית. אני שמח על ההחלטה לעשות זאת מולי. לעשות זאת בפורמט למידה אישי וסופר מקצועי. בעלות שפויה של 70% הנחה מעלות מפגש למידה ואימון עסקי אצלך בחברה. זהו פורמט ייחודי המשלב הדרכה, למידה ומנטורינג עסקי מקצועי בזון בפורמט אחד על אחד. בנושאים החשובים של תרבות ארגונית חזון וערכים. היה ואתה נמצא כאן אצלנו באתר Take – 5  סימן שהנושא החשוב הזה -תרבות ארגונית ערכים וחזון נמצא גבוה על סדר היום הניהולי שלך? אני אשמח להעניק גם לך מודל של ייעוץ ומנטורינג בזום בפורמט 1:1. כזה המאפשר גם לך לעדכן ידע ולהתלבט עם מומחים. תוכל לבחור במפגשי למידה, אימון עסקי ומנטורינג בתחומי הייעוץ העסקי והארגוני. היה תרצה לשפר את הידע שלך בכל מה שקשור לדרך טובה יותר ליצירת תרבות ארגונית בריאה? תוכל לעשות זאת מולי, בפורמט 1:1 ובעלות שפויה.

מעניקים שירות ומוצר המותאם אישית לצרכיך

לאורך כל תהליכי האפיון ובניית מודל ההדרכה הזה עשינו מאמצים רבים בכדי לבנות מערכי מפגשי למידה ייעודיים הכוללים את הנושאים המרכזיים בכל אחד מ- 16 התחומים המרכזיים שבלב ליבה של העשייה הניהולית. יתכן כי את/ה זקוק למיקוד נוסף. מיקוד מותאם אישית בכל מה שקשור לנושא המרכזי של תרבות ארגונית, חזון וערכים בעולמות העסקיים המאתגרים את כולנו כיום. כזה המותאם בדיוק לצרכים שלך. דע כי העולמות הקשורים לקטגוריה הראשית של תרבות ארגונית, חזון וערכים חובקים לא מעט תתי נושאים.

תרבות ערכים וחזון – גם כאן נתמקד בדברים המעניינים אותך

אנחנו יודעים כי פעמים את/ה כמנכ"ל או כבעלים של חברה זקוק לדיוק גדול יותר בתחום החשוב הזה. הצרכים שלך הם ייחודיים ושונים מכלל ההצעות והתכנים למפגשים שהצגנו במסגרת תחום המיתוג והבידול או במסגרת שאר 16 התחומים הקשורים לעולם הניהול השיווק והמכירות. אני מבין כי יש לך צרכים ייחודיים. נדמה לי כי אתה מחפש גורם מקצועי שמסוגל להעניק לך מפגש אימון עסקי ומנטורינג בהתאמה אישית. מחפש פתרון אישי ממוקד על פי עולם התוכן והצרכים העסקיים והניהוליים. לא כזה שמתאים לכולם? הגעת למקום הנכון! תחומי המיתוג, הבידול, הנראות ושיפור העיצוב הגרפי יחד עם תהליכים חשובים לא פחות בתחומי המיצוב נושקים בהרחבה לתחומים רבים נוספים. תחומים מעולמות הניהול, פיתוח עסקי וניהול מערכי שיווק, פרסום ומכירות.

מהו הנושא שברצונך לתקף? נושא המתאים לצרכים הייחודיים של?

כיועצים ארגוניים וכיועצים אסטרטגיים המתמחים בתרבות ארגונית, חזון וערכים אנו כאן לשירותך. בחר את הנושא שעשוי לעניין רק אותך? נושא הקשור לעולם התרבות הארגונית שלך. נושא הקשור לשיפור משפטי החזון ואימוץ ערכים מקדמים המתאימים יותר לשווקים תחרותיים. אנו מאפשרים לך לבחור מפגש אימון עסקי ייעודי מתוך הרשימה הקיימת? לבחור מפגש אישי בפורמט אחד על אחד ובעלות שפויה בנושאים הבאים. כיצד נכון לעדכן תרבות ארגונית? האם נכון לבצע התאמות לערכים חזון ותרבות במצבי משבר ובתקופות של תחרות קשה? תוכל לבחור מפגש למידה בנושא החשוב של ההכרות וההבדלים בין "חזון" לבין "ערכים" בעולמות העסקיים. יתכן כי הנושאים האלה כלליים מידי לצרכים שלך? יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי שמטריד את מחשבותיך. לבחור נושא ולתאם מפגש אימון עסקי המותאם במדויק לצרכים שלך.

זה הזמן וזה המקום הנכון לשפר ידע ולרכוש מיומנויות חדשות

כיום בשווקים תחרותיים ובתקופות אי יציבות ומשבר נכון ורצוי לבדוק באם התרבות הארגונית זקוקה לשיפורים? האם הערכים והחזון שבניתם לפני שנים זקוקים לריענון? זקוקים להתאמה ושינוי? בשנים האחרונות קיימת תופעה מבורכת בה חברות ועסקים, הנהלות ומנכ"לים של לא מעט חברות בינוניות וקטנות, מבקשים להיעזר בשירותי ייעוץ עסקי וארגוני חיצוני. אנו כאן מציעים שירות כזה בפורמט של ייעוץ ואימון בפורמט הד הוק קצר וממוקד. אימון עסקי ומנטורינג במגוון רחב של תחומים וגם בתחום החשוב של תרבות ארגונית, ערכים וחזון.

ייעוץ עסקי ומנטורינג בזום בפורמט 1:1

אנו מעניקים גם לכם מודל של ייעוץ ומנטורינג בזום בפורמט 1:1 המאפשר למנהלים ולמנכ"לים כמוכם, לעדכן ידע ולהתלבט עם מומחים. מפגשי למידה, אימון עסקי ומנטורינג בתחומי חשובים אלה בפורמט 1:1 ובעלות שפויה. מצ"ב הקישור לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. אנו בנינו מפגשי למידה ב- 16 תחומים מרכזיים שמעניינים מנהלים ובעלי חברות ועסקים המבקשים לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת צוותים מנצחים. בטוחים כי תמצא בהם עניין רב ותיקח חלק בהשקעה בהתפתחות המקצועית והניהולית שלך ושל מנהליך.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ