שיווק ופרסום – בחר אחר

אחר על פי הצורך שלך

יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי שהיית מבקש להתייעץ? יש לך נושא מאד ממוקד שמבקש להכיר תהליכים חדשים? להכיר מיומנויות חדשות, זה המקום לשלוח אלי מייל עם הנושא שהיית מבקש לשפר?

אני מאד שמח כי החלטתם לבחון את האפשרות ללמוד ולהתפתח מקצועית. לעשות זאת מולי. להחליט ולעשות זאת בפורמט למידה אישי וסופר מקצועי. פורמט המשלב הדרכה, למידה ומנטורינג עסקי מקצועי בפורמט אחד על אחד. בנושאים החשובים של עולמות השיווק והפרסום. למרות שעשינו מאמץ לבנות מערכי מפגשים ייעודיים הכוללים את הנושאים המרכזיים יתכן כי את/ה זקוק למיקוד נוסף. כזה המותאם בדיוק לצרכים שלך. דע כי עולמות השיווק הפרסום והאסטרטגיה חובקים עולם ומלואו. תחום זה נושק ללא מעט תחומי ניהול פיתוח עסקי וניהול מערכי שיווק, פרסום ומכירות.

נתמקד בדברים המעניינים אותך

אנחנו יודעים כי פעמים את/ה זקוק לדיוק גדול יותר בתחום של תחום המתמקד אולי בשאלה האם נכון לקנות לידים? האם נכון להיכנס לעולמות המסחר הדיגיטלי? או לחילופין לבחון באם הגיעה השעה לעדכן את האסטרטגיה השיווקית ואת ערוצי הפרסום? אני מבין כי יש לך צרכים ייחודיים. נדמה לי כי אתה מחפש גורם מקצועי שמסוגל להעניק לך מפגש אימון עסקי ומנטורינג בהתאמה אישית. מחפש פתרון אישי ממוקד על פי עולם התוכן והצרכים העסקיים והניהוליים. במחיר הגיוני ולא כזה שמתאים לכולם?

אתה בוחר את הנושא שעשוי לעניין אותך?

זה הזמן לבחון באם יחד נצליח במסגרת מפגשי למידה ייעודיים לתת גם לך מענה. מענה על פי הצרכים שלך בעולמות הייעוץ הארגוני. בתחומים של שיפור השיווק והאסטרטגיה הפרסומית גם אצלך בחברה. האם מה שמעניין אותך מתמקד במחשבה אולי להיעזר ביועץ שיווקי המכיר היטב את עולמות הפרסום במיקור חוץ? יתכן כי אתה מבקש שיועץ עסקי מקצועי ומיומן יעזור לך לבנות תוכנית שיווקית? כזאת שתאפשר לך להיכנס לפלחי שוק חדשים? יועץ עסקי – יועץ שיווקי, שיבנה יחד איתך, תוכנית שיווק ופרסום שתאפשר גם לך להגדיל פלח שוק על חשבון המתחרים. התמקצעות בתחומי השיווק והפרסום  עשויים לעזור גם לך לאתר מנועי צמיחה חדשים?

שליטה והיכרות כל התחומים היותר חשובים בעולמות השיווק והפרסום חשובים להמשך הצמיחה

אנו נקפיד כי במסגרת מפגש למידה המותאם אישית לצרכים שלך נבחן כיצד נכון יותר לשפר מיומנויות. נתאים זאת לתחום הייחודי שלך, בכדי לאפשר לך כבעלים וכמנכ"ל לשפר ביצועים. נחשוב יחד אלה נושאים ייחודיים נוספים שאתה אולי מבקש ללמוד ולשפר. נעשה זאת, במסגרת אימון עסקי ומנטורינג אישי בפורמט אחד על אחד בנושא הכללי של שיווק ופרסום. דע כי בכל נושא וענין שמחוץ ל- 7 המפגשים בתחום השיווק והפרסום המפורסמים כאן, יש לך אפשרות לבחירה אישית. אני מאפשר לך לאתגר אותי עם נושא שמטריד את מנוחתך. גם לך יש האפשרות לבקש מפגש למידה ומנטורינג על נושא ספציפי הקשור לעולמות אלה או לעולמות משיקים. רוצה לבחור נושא אחר? אין כל בבעיה.  מצ"ב הקישור לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. אנו בנינו מפגשי למידה ב- 16 תחומים מרכזיים שמעניינים מנהלים ובעלי חברות ועסקים המבקשים לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת צוותים מנצחים.

אחד מהתחומים עשויים לעניין אותך

להלן התחומים המרכזיים בעולם השיווק הפרסום והתחומים המשיקים: מה עדיף? קידום אורגני או קידום ממומן? כיצד נכיר ונלמד לזהות אסטרטגיה שיווקית נכונה? עולם העסקים כיום מחייב להציע ערך ותועלת גבוהה. נכיר מהי הצעת הערך? וכיצד משפרים אותה? היה נכון כי נשפר מיומנויות ויכולות להשתמש נכון יותר עם מודל ה- SWOT בעולמות השיווק והפרסום ועדכון אסטרטגיות שוק מול המתחרים. נשפר את ההיכרות שלך מול היתרונות שבשימוש עם המודל .PEST נשפר היכרות עם עלות תועלות של ערוצי השיווק והפרסום המרכזיים בדיגיטל ועוד לא מעט נושאים לבחירתך. זאת רשימה חלקית של נושאים מרכזיים שאני חושב שעשויים לעניין גם אותך.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ