ייעוץ אסטרטגי – בחר אחר

אחר לפי הצרכים שלך

 

 

יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי שהיית מבקש להתייעץ? יש לך שאלה אחרת בתחום הייעוץ האסטרטגי או האסטרטגיה העסקית או השיווקית? מבקש להכיר תהליכים חדשים? להכיר מיומנויות חדשות וללמוד?

אנחנו יודעים כי פעמים את/ה זקוק לדיוק גדול יותר בתחום של האסטרטגיה, האסטרטגיה השיווקית או העסקית. יש לך צרכים ייחודיים. נדמה כי אתה מחפש גורם מקצועי שמסוגל להעניק לך פתרון אישי ממוקד. לא כזה שמתאים לכולם? זה הזמן לבחון באם יחד נצליח במסגרת מפגשי למידה ייעודיים לתת גם לך מענה.  בסגמנט המיוחד שאתה רוצה לתקוף ולזכות בפלחי שוק על חשבון המתחרים. אולי אתה שואל מה ההסתברות להצליח? מהי הדרך היותר נכונה לבנות תוכנית אסטרטגית ושיווקית טרום ההשקעה בהדרכה והעצמה של צוות המכירות שלך?

שיפור מערכי מכירות

בכל נושא וענין שמחוץ ל- 7 המפגשים שרבים מגלים בהם עניין, יש לך האפשרות לבקש מפגש למידה ומנטורינג על נושא ספציפי המטריד אותך כאן ועכשיו. רוצה לבחור נושא אחר? אין כל בבעיה. מצ"ב הקישור לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. אנו בנינו מפגשי למידה ב- 16 תחומים מרכזיים שמעניינים מנהלים בדרגות השונות, בעלי חברות ועסקים ועובדים המבקשים לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת צוותים מנצחים.

בטח אחד מהתחומים המרכזיים עשויים לעניין אותך

להלן התחומים המרכזיים: שיפור מערכי מכירות. פיתוח עסקי. ייעוץ אסטרטגי. ייעוץ ארגוני. שיווק ופרסום. מיתוג ובידול. תרבות חזון וערכים. ניהול משברים. פיתוח מנהלים ועובדים. ניהול ומנהיגות. צמיחה עסקית. ניהול שינוי ארגוני. שיפור מערכי שירות לקוחות. ניהול צוותים ומשימות. דחיינות וניהול זמן. תקשורת בינאישית +.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ