מיתוג ובידול – בחר אחר

אחר על פי הצורך שלך

יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי שהיית מבקש להתייעץ? יש לך נושא מאד ממוקד שמבקש להכיר תהליכים חדשים? להכיר מיומנויות חדשות, זה המקום לשלוח אלי מייל עם הנושא שהיית מבקש לשפר?

שמח כי החלטתם לבחון את האפשרות ללמוד ולהתפתח מקצועית. לעשות זאת מולי. להחליט ולעשות זאת בפורמט למידה אישי וסופר מקצועי. פורמט המשלב הדרכה, למידה ומנטורינג עסקי מקצועי בפורמט אחד על אחד. בנושאים החשובים של עולמות המיתוג והבידול. אנו עשינו מאמצים רבים בכדי לבנות מערכי מפגשי למידה ייעודיים הכוללים את הנושאים המרכזיים בכל אחד מ- 16 התחומים המרכזיים שבלב ליבה של העשייה הניהולית. יתכן כי את/ה זקוק למיקוד נוסף. כזה המותאם בדיוק לצרכים שלך. דע כי עולמות המיתוג, השיווק והאסטרטגיה העסקית חובקים עולם ומלואו.

גם כאן נתמקד בדברים המעניינים אותך

אנחנו יודעים כי פעמים את/ה כמנכ"ל או כבעלים של חברה זקוק לדיוק גדול יותר בתחום החשוב הזה. הצרכים שלך הם ייחודיים ושונים מכלל ההצעות והתכנים למפגשים שהצגנו במסגרת תחום המיתוג והבידול או במסגרת שאר 16 התחומים הקשורים לעולם הניהול השיווק והמכירות. אני מבין כי יש לך צרכים ייחודיים. נדמה לי כי אתה מחפש גורם מקצועי שמסוגל להעניק לך מפגש אימון עסקי ומנטורינג בהתאמה אישית. מחפש פתרון אישי ממוקד על פי עולם התוכן והצרכים העסקיים והניהוליים. לא כזה שמתאים לכולם? הגעת למקום הנכון! תחומי המיתוג, הבידול, הנראות ושיפור העיצוב הגרפי יחד עם תהליכים חשובים לא פחות בתחומי המיצוב נושקים בהרחבה לתחומים רבים נוספים. תחומים מעולמות הניהול, פיתוח עסקי וניהול מערכי שיווק, פרסום ומכירות.

בחר את הנושא שעשוי לעניין רק אותך?

כיועצים עסקיים וכיועצים אסטרטגיים המתמחים בשיפור מיתוג, שיפור בהצעת ערך ובמיצוב בקרב חברות ועסקים בעולמות תחרותיים. אנו מבקשים לקבוע כי לכל הצלחה עסקית וכל מטרה של המשך גידול בפלח שוק על חשבון המתחרים יש צורך להכיר היטב את המושגים הבאים: מיתוג. בידול. ומיצוב. אנו מאפשרים לך לבחור מפג אימון עסקי ייעודי מתוך הרשימה הקיימת? לבחור מפגש אישי בפורמט אחד על אחד ובעלות שפויה בנושאים הבאים. כיצד נכון להתחדש ולעדכן מיתוג ומיצוב בשווקים תחרותיים? מפגש נוסף שיעסוק בעדכון ושיפור הנראות והשפה הגרפית? מפגש חשוב ביותר עשוי לעניין אותך במיוחד: מיתוג עסקי – מיתוג אישי כיצד נכון לשפר? היה והנושאים האלה כלליים מידי לצרכים שלך? יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי המותאם במדויק לצרכים שלך.

שפר ידע ורכוש מיומנויות חדשות במסגרת מפגשי אימון עסקי ומנטורינג

בואו ונבחן יחד באם המיתוג הצעת הערך והבידול שלך זקוקים לריענון? זקוקים לשינוי? בשנים האחרונות גיליתי כי לא מעט חברות בינוניות וקטנות, מנכ"לים ומנהלים בכירים נזקקים לשירות של ייעוץ ואימון בפורמט הד הוק קצר וממוקד. אימון עסקי ומנטורינג במגוון רחב של תחומים וגם בתחום החשוב של מיתוג ובידול מקצועי ואפקטיבי. אנו מעניקים גם לכם מודל של ייעוץ ומנטורינג בזום בפורמט 1:1המאפשר למנהלים ולמנכ"לים כמוכם, לעדכן ידע ולהתלבט עם מומחים בכל מה שקשור לשיפור המיתוג, הבידול והנראות של החברה שלך ברחבי הרשת וברשתות החברתיות. מפגשי למידה, אימון עסקי ומנטורינג בתחומי חשובים אלה בפורמט 1:1 ובעלות שפויה.

מיתוג. בידול ומיצוב – אחד מהתחומים עשויים לעניין אותך

במסגרת מפגש למידה המותאם אישית לצרכים שלך נבחן כיצד נכון יותר לשפר מיומנויות בתחום חשוב זה. נעשה זאת בכדי להעניק גם לך כלים ומיומנויות לאפשר לך כבעלים וכמנכ"ל לשפר ביצועים בתחום המיתוג, הנראות והמיצוב. נחשוב יחד אלה נושאים ייחודיים נוספים שאתה אולי מבקש ללמוד ולשפר במסגרת אימון עסקי ומנטורינג אישי בפורמט אחד על אחד בכל מה שקשור לעולמות השיווק הפרסום והפיתוח עסקי. דע כי בכל נושא וענין שמחוץ ל- 3 המפגשים בתחום המפורסמים כאן, יש לך אפשרות לבחירה אישית. אני מאפשר לך לאתגר אותי עם נושא שמטריד את מנוחתך. גם לך יש האפשרות לבקש מפגש למידה ומנטורינג על נושא ספציפי הקשור לעולמות אלה או לעולמות משיקים. רוצה לבחור נושא אחר? אין כל בבעיה.  מצ"ב הקישור לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. אנו בנינו מפגשי למידה ב- 16 תחומים מרכזיים שמעניינים מנהלים ובעלי חברות ועסקים המבקשים לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת צוותים מנצחים.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ