ייעוץ ארגוני – בחר אחר

אחר על פי הצורך שלך

יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי שהיית מבקש להתייעץ? יש לך נושא מאד ממוקד שמבקש להכיר תהליכים חדשים? להכיר מיומנויות חדשות, זה המקום לשלוח אלי מייל עם הנושא שהיית מבקש לשפר?

עולמות הייעוץ הארגוני חובקים עולם ומלואו. תחום הייעוץ הארגוני נושק ללא מעט תחומי ניהול פיתוח עסקי וניהול המשאב האנושי. אנחנו יודעים כי פעמים את/ה זקוק לדיוק גדול יותר בתחום של תחום המתמקד בשינוי מבני? שינוי ועדכון אסטרטגיה עסקית ושיווקית כחלק ממהלכים הקשורים לעולמות הייעוץ הארגוני והייעוץ העסקי. אני מבין כי יש לך צרכים ייחודיים. נדמה לי כי אתה מחפש גורם מקצועי שמסוגל להעניק לך מפגש אימון עסקי ומנטורינג בהתאמה אישית. מחפש פתרון אישי ממוקד על פי עולם התוכן והצרכים העסקיים והניהוליים. לא כזה שמתאים לכולם?

אתה בוחר את הנושא שעשוי לעניין אותך?

זה הזמן לבחון באם יחד נצליח במסגרת מפגשי למידה ייעודיים לתת גם לך מענה. מענה על פי הצרכים שלך בעולמות הייעוץ הארגוני. האם מה שמעניין אותך מתמקד במחשבה אולי להיעזר ביועץ ארגוני במיקור חוץ? יתכן כי אתה מבקש שיועץ ארגוני מקצועי ומיומן יעזור לך לבנות תוכנית להגדלת פלח שוק על חשבון המתחרים? לאתר בעבורך מנועי צמיחה חדשים? במסגרת מפגש למידה המותאם אישית לצרכים שלך נבחן כיצד נכון יותר לשפר מיומנויות של מערך המכירות והשירות ללקוחות? ועוד נושאים ייחודיים שאתה מבקש ללמוד ולשפר במסגרת אימון עסקי ומנטורינג אישי בפורמט אחד על אחד בנושא הכללי של ייעוץ ארגוני.

ייעוץ ארגוני משפר מיומנויות ניהול תפעול ומנהיגות

דע כי בכל נושא וענין שמחוץ ל- 7 המפגשים בתחום הייעוץ הארגוני המפורסמים כאן, יש לך אפשרות לבחירה אישית. אני מאפשר לך לאתגר אותי עם נושא שמטריד את מנוחתך. גם לך יש האפשרות לבקש מפגש למידה ומנטורינג על נושא ספציפי הקשור לעולמות הייעוץ הארגוני או לעולמות משיקים. רוצה לבחור נושא אחר? אין כל בבעיה . מצ"ב הקישור לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. אנו בנינו מפגשי למידה ב- 16 תחומים מרכזיים שמעניינים מנהלים ובעלי חברות ועסקים המבקשים לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת צוותים מנצחים.

בטח אחד מהתחומים המרכזיים עשויים לעניין אותך

להלן התחומים המרכזיים: מהי התרומה של יועץ ארגוני מקצועי גם בעבורך? האם חברות ועסקים קטנים זקוקות לייעוץ ארגוני? מהי הדרך הנכונה והמומלצת לבחור יועץ ארגוני מקצועי? האם השימוש בשירותי מיקור חוץ בעולם הייעוץ הארגוני כדאיים? כיצד נכון לבצע האצלת סמכויות? לבצע משוב אפקטיבי או מנגד לשפר את כל מה שקשור לעולם הגדרות תפקיד ניתוח עיסוקים אחריות וסמכות לעובדים ולמנהלים. זאת רשימה חלקית של נושאים מרכזיים שאני חושב שעשויים לעניין גם אותך.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ