תקשורת בינאישית+ – אחר

תקשורת בינאישית+  – אחר

יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי שהיית מבקש להתייעץ? יש לך נושא מאד ממוקד שמבקש להכיר תהליכים חדשים? להכיר מיומנויות חדשות, זה המקום לשלוח אלי מייל עם הנושא שהיית מבקש לשפר?

אנחנו יודעים כי פעמים את/ה זקוק לדיוק גדול יותר בתחום הרחב של תקשורת בינאישית המשולבת עם מיומנויות נוספות של אינטליגנציה רגשית ויכולות הקשבה ואמפתיה גבוהות. אספתי בעבורך 7 מפגשי אימון עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד. בתחום החשוב של תקשורת בינאישית+. אחד מהם או אפילו יותר מאחד עשויים לעניין גם אותך. אני בכל אחד מהתחומים המרכזיים מאפשר למנהלים ולבעלי חברות ועסקים לבחור נושא ייחודי וייעודי שאולי מתאים יותר לצרכים שלהם. נושא ייחודי ומדויק לעולם התוכן ולסוג הפעילות ולצוות המנהלים והעובדים.

אחד מהנושאים בטוח מתאימים לצרכייך

במסגרת התחום של תקשורת בינאישית+ יצרנו מפגשי למידה ואימון עסקי בנושאים הבאים: כיצד אמון וערכים בונים אמון? מהי חשיבותה של אינטליגנציה רגשית בניהול ובמנהיגות? נכיר ונלמד על כוחן של השאלות הפתוחות. נשפר מיומנויות בתחום הקשבה פעילה ואמפתיה. נכיר מה מייחד את המנהלים המצטיינים? כיצד שיפור מיומנויות תקשורת והנעת צוותים עשויה לעזור גם לך? ולבסוף נעמיק ביכולתן של מילים נכונות וראויות להניע אנשים וצוותים. היה ויש תחום או נושא אחר, אתגר אותי. אשמח לבנות בעבורך מפגש למידה וייעוץ עסקי בפורמט אחד על אחד ובמחיר שפוי. מפגשי למידה ומנטורינג בזום ב- 70% הנחה.

כל מפגש למידה, מנטורינג וייעוץ עסקי עובר התאמה לצרכייך

יש גם בעבורך מפגש ייעודי שעוסק בדברים הכי אישיים ומתאימים לצרכיך כמנכ"ל או כבעלים של חברה? אולי תרצה לשפר מיומנויות תקשורת בינאישיות רמה האישית? תרצה להבין כיצד נכון להשתמש בשפה יעילה יותר? המניעה צוותים ואנשים להשקיע בעבורך יותר? בכל נושא הקשור לתחום החשוב הזה או לנושאים אחרים נכון כי תירשם למפגש ייעוץ עסקי ומנטורינג כזה. מעלה ציינתי את 7 המפגשים שעומדים לשירותך. זה הזמן לבחון באם יחד נצליח במסגרת מפגשי למידה ייעודיים לתת גם לך מענה.

חשיבותה של תקשורת בינאישית+ לשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות

רציתי לעדכנך כי בכל נושא וענין שמחוץ ל- 7 המפגשים שרבים מגלים בהם עניין, יש לך האפשרות לבקש מפגש למידה ומנטורינג על נושא ספציפי המטריד אותך כאן ועכשיו. רוצה לבחור נושא אחר? אין כל בבעיה. מצ"ב הקישור לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. אנו בנינו מפגשי למידה ב- 16 תחומים מרכזיים שמעניינים מנהלים בדרגות השונות, בעלי חברות ועסקים ועובדים המבקשים לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות ושאר המיומנויות החשובות לכל הצלחה ניהולית ועסקית.

ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט 1:1 בזום בהתאמה אישית

היה וגם את/ה רוצה לשפר מיומנויות בכל מה שקשור למיומנויות תקשורת בינאישית+? היה וחיפשת גורם מקצועי מהימן שביכולתו להעניק ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד בעלות שפויה? מצאת! אני מציע גם לך מפגשי למידה, ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט 1:1 בתחומים החשובים המשיקים לתקשורת בינאישית, ואינטליגנציה רגשית . דע כי העולם בעסקי התחרותי מחייב הנהלות בעלי חברות ומנכ"לים לשפר מיומנויות בכל תחום ובכל נושא היה והם רוצים להישאר רלוונטיים. זה מהווה יסוד חשוב ומרכזי בעולמות הניהול והעסקים של מנהלים מצטיינים. אנו נשמח לצייד גם אותך כמנכ"ל או כבעלים בארגז כלים עדכני יותר. תאפשר לעצמך ליהנות מיתרונות משמעותיים מול המתחרים.

קבל מפגשי למידה וייעוץ עסקי במחיר שפוי ב- 70% הנחה

הידעת כי תקבל מפגש למידה בזום ב- 70% הנחה ממחיר שעת ייעוץ רגילה? אני מאפשר גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא מרשימת הנושאים כאן. או מהרשימה של 16 התחומים המרכזיים. אני מציע גם לך להצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. בחר גם את/ה לקבל מפגשי ייעוץ עסקי – למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 בתחום החשוב של תקשורת בינאישית+ או בתחומים אחרים המעניינים אותך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא חשוב זה. להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ