חדשו את השפה הגרפית

חדשו את השפה הגרפית

עיצובים ונראות משתנים. מה שהיה העיצוב הגרפי הכי עדכני לפני שנים, כבר לא רלוונטי. הגיע הזמן לבחון יחד באם נכון לחדש גם אצלך את השפה הגרפית? זמן מפגש למידה ומנטורינג בנושא חשוב זה

בעידן הדיגיטל והתחרות ההולכת וגוברת על ליבו של כל לקוח. פעמים יש צורך לחדש את השפה הגרפית ואת הנראות שלך. נראה כי השפה הגרפית חייבת להתקדם ולהתפתח. חייבת להשאיר חותם עמוק בלב הצופים והצרכנים. המטרה ליצור שפה גרפית ועיצובית שמצליחה לגרום למצב הבא: "כשהמראה העיצובי והגרפי נפגש עם המשמעות". מצב המעניק חשיבות רבה לחיבור בין העיצוב לתוכן, יוצר חיבור אישי רגשי לקהלי המטרה. כיועץ עסקי וכיועץ אסטרטגי אני מבקש לקבוע כי המתקדמים בעולם העיצוב מבינים שלא דובר רק על סטייל וגרפיקה, אלא על יכולת להפוך את המראה לשפה לתקשורת חזותית, הנוגעת, מעניקה ושיוצרת קשר אמיץ ואמצעי עם הקהל.

מהי שפה גרפית?

שפה גרפית מקצועית ונכונה משפיעה על ההנעה לפעולה של הלקוחות הפוטנציאלים שלך? יש להבין שהשפה הגרפית היא האמצעי המושלם לשפר את חוויית המשתמש וליצור חיבור עמוק עם הלקוחות הקיימים ועם הפוטנציאליים. במסגרת מפגשי האימון העסקי והמנטורינג בפורמט אחד על אחד נבחן להתקדם לכיוונים חדשים של יצירתיות. נבחן יחד באם האלמנטים הקיימים בעיצוב והשפה הגרפית שלך משתלבים ומשפיעים על המסר וההבנה של הצד המקבל. דע כי, הקפיצה למיתוג חדש ומתקדם דורשת ראייה אסטטית ויכולת לקרוא את המגמות העכשוויות בעולם המיתוג והבידול העסקי. נכון להשתמש במעצבים מומחים אחרי שאתה יודע למקד אותם לצרכים הייחודיים שלך.

חיבור בין נראות לבין ערכים ורגשות

חברות ועסקים בעולם תחרותי הבינו כי עליהם למכור עיצוב גרפי ומיתוג שמעניקות הרבה מעבר ללוגו מדליק או תמונה מרהיבה. כיום בהתבסס על גישה כזו, יועצים שיווקיים המכירים היטב את עולמות המיתוג העיצוב והבידול פועלים אחרת. אני מאמין שיש לאמץ מגמה חדשה בעולם המיתוג לעסקים. שיטה ומגמה בהן השפה הגרפית הופכת לכלי אפקטיבי ביותר להעברת מסרים שיווקיים להשגת יעדים עסקיים ומטרות אסטרטגיות. בעזרת הכישורים המתקדמים במיתוג ועיצוב, אנו מצליחים ליצור חוויית משתמש שאינה רק חזונית, אלא נגיעה ומשדרת משמעות עמוקה ומדויקת. "מיתוג חדש בגרפיקה" הוא חזון עיצובי שמקדם דרך חדשה של יצירת קשר בין המותג לקהל, מספק אמירה חזונית בעלת סט ערכים שיכולים להתחבר אליהם.

להלן רשימת נושאים שעשויים לעניין אותך בתחום שיפור השפה הגרפית

להלן מספר נושאים ונקודות שבמסגרת מפגשי הלמידה והאימון העסקי נוכל להתמקד ולבדוק יחד באם הם זקוקים לשינוי או לריענון. מצ"ב רשימה חלקית שכל אחד מהנושאים יעבור התאמה לעולם התוכן ולתחום העיסוק שלך כמנכ"ל, מנהל או בעלים של עסק או חברה.

  1. שפת העיצוב הגרפי בעידן חדש: האם זה הזמן לעדכן את הגרפיקה שלך? לעדכן את המיתוג ואולי גם את הצעת הערך?
  2. מחדשים ומתקדמים: היתרונות והתועלות שתזכה משדרוג השפה הגרפית שלך לעידן החדש. האם אתה מוכן לשדרג את השפה שלך?
  3. השפה הגרפית בעידן הטכנולוגיה: חדשנות וסגנון במובנים חדשים. הכרת ה- UI/UX בעולמות הדיגיטל. היא מקור עוצמה בעידן הדיגיטל גם בעבורך.
  4. עיצוב מתקדם הכוללים ערכים וחזון: יותר ויותר חברות ועסקים משלבים בתחום העיצוב הגרפי והמיתוג מסרים המשקפים ערכים חזון ושמירה על קיימות. זאת הדרך הנכונה לזכות באהדה בקרב לקוחות קיימים ולקוחות עתידיים.

זה המקום וזה הזמן לשפר את המיתוג והנראות של העסק שלך.  

לסיכום, שימוש במפגש למידה ואימון עסקי בתחום החשוב של החשיבות בעדכון העיצוב והשפה הגרפית. "האם הגיע הזמן לחדש את השפה הגרפית שלך?" יכול לעזור גם לך. קבע מפגש למידה ומנטורינג עכשיו. שמח כי הגעת עד לכאן. קראת עד כמה נושא זה עשוי להיות חשוב גם להמשך הפעילות העסקית שלך. חשוב להמשך הצמיחה. משפיע רבות על המיתוג שלך בעיני הלקוחות. יהיה לי לכבוד להעניק גם לך אימון עסקי. אימון אישי המשולב עם מפגשי למידה, חשיבה ומנטורינג בפורמט אחד על אחד. הפעם אנו מאפשרים גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא חשוב זה: כיצד נכון לבחון צורך לבצע עדכונים ושיפורים בשפה הגרפית ובמיתוג העסקי? יהיה נכון כי תחליט/י להצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. בחר גם את/ה לקבל מפגשי למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 המבוצעים על ידי מולך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא זה. להזמנת המפגש הראשון בתחום זה לחץ כאן.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ