האם צריכים ייעוץ ארגוני?

האם צריכים ייעוץ ארגוני?

נקדיש מפגש למידה ומנטורינג בפורמט אחד על אחד לבחינה אישית שלך לצורך להיעזר בייעוץ ארגוני? להיעזר בייעוץ אסטרטגי? אציג בפניך את התהליכים ואת התועלות שגם אתה בעסק שלך תוכל לקבל.

חברות ועסקים קטנים וחברות משפחתיות בעולמות תחרותיים ובתקופות משבר זקוקות מאד לעזרה מאנשי מקצועי מיומנים. ייעוץ ארגוני כיום ובמהלך העשור הקודם הפך למוצר ושירות נדרש בקרב הנהלות, בעלים ומנכ"לים. דע כי ייעוץ ארגוני מקצועי וממוקד מהווה דרך מאד אפקטיבית לייעל תהליכים פנים ארגוניים. חשוב שתדע כי ייעוץ ארגוני מקצועי אחראי לעדכן או לבנות ולשנות תרבות ארגונית. במסגרת משימותיו הרבות עוסק הייעוץ הארגוני בעדכון אסטרטגיות עסקיות ושיווקיות. מתמקד בהעצמה של עובדים ומנהלים במסגרת קורסים וסדנאות ניהול. כל זאת במסגרת תהליכי ייעוץ ארגוני שוטפים הבאים לסייע לעסק שלך להתייעל, לחסוך, לעמוד ביעדים. משום כך, ייעוץ ארגוני ממוקד וקצר לחברות קטנות, חברות משפחתיות כמו גם חברות גדולות, הוא כלי עזר מקצועי חיוני. כיום רוב בעלי העסקים בוחרים להיעזר בו בשלבים שונים בחי העסק.

מה זה ייעוץ ארגוני אפקטיבי?

ישנה תובנה רווחת כי תהליכי ייעוץ ארגוני רלוונטי בעיקר לחברות ולעסקים גדולים. מזמן תובנה זאת נעלמה. רבים כיום מבינים היטב את היתרונות של ייעוץ ארגוני עבור חברות קטנות, חברות משפחתיות ועסקים קטנים. השימוש בייעוץ ארגוני אפקטיבי אצלם הוא חשוב לא פחות, ויש כאלה שיגידו אפילו חשוב הרבה יותר. במסגרת מפגש הלמידה והאימון העסקי בפורמט אחד על אחד, אנסה להסביר לך עד כמה הייעוץ הארגוני אצל עסקים קטנים כמו שלך, הכרחי להמשך הצמיחה. דע כי יעוץ ארגוני מקצועי ממוקד ואפקטיבי עוסק בנושאים המשפיעים ישירות על יכולתו של כל ארגון לתפקד ביעילות ולממש את הפוטנציאל  שלו להצלחה. תהליכי ייעוץ ארגוני המניע שינוי וצמיחה באמצעות יועץ ארגוני מסייע לארגון להפוך גמיש יותר. עוזר לו לפתח יכולת הסתגלות לשינויים התמידיים בעולם העסקים. משפר יכולת להתאושש במהירות ממשברים, ולפתח שרידות ועמידות.

האם עסקים וחברות קטנות צריכות ייעוץ ארגוני?

כמו בכל פעילות ארגונית, עסקים וחברות קטנות צריכים להתמקצע ולהתעצב כדי להצליח. ייעוץ ארגוני מהווה כלי יקר נדרש וחשוב. כזה שיכול לשפר את יכולתם של עסקים אלו לפעול בצורה יעילה ולצמוח. במפגש המנטורינג בפורמט אחד על אחד נרחיב בחשיבות הייעוץ הארגוני לעסקים קטנים וחברות קטנות וסקור סיפורי הצלחה. נרחיב על התועלות ועל התוצאות החיוביות שניתן להשיג על ידי ייעוץ ארגוני מקצועי. כזה שיספק גם לך נתונים ומידע שיכול לשדרג את ההבנה שלך לגבי תהליכים שעליך לעשות בכדי להמשיך לצמוח ולשרוד. לשאלה מעלה – התשובה היא חיובית. עסקים וחברות קטנות רצוי כי יעזרו בייעוץ ארגוני מקצועי. העלות מול התועלת גבוהה במיוחד.

החשיבות של ייעוץ ארגוני לעסקים קטנים וחברות קטנות

עולם העסקים הקטנים מאתגר ודינמי ולעיתים קרובות פורץ דרך בתחום היזמות. עסקים קטנים נמצאים כיום בעשור השלישי של המאה ה- 21 מול אתגרים וקשיים רבים. אתגרים, תחרות הולכת וגוברת וקשיים, המצריכים כלים ויכולות מיוחדות כדי להתמודד עם האתגרים הללו. במקרים רבים, בעלי עסקים ומנהלי חברות קטנות "קורסים" מזה שהם מעמיסים על עצמם עוד ועוד תחומים חשובים. הם מתמודדים עם עומסי עבודה וניהול שפעמים מביאים לקריסה. גיליתי כי לעיתים קרובות חוסר הידע המקצועי או הניסיון בניהול ארגוני יכול להשפיע על העסק באופן שלילי. כאשר מדובר בניהול אסטרטגי, שיווק, תפעול או כל תחום אחר בעסק. לכן קיימת חשיבות גדולה לייעוץ ארגוני מקצועי, פעמים בפורמט של מיקור חוץ.

תרומת הייעוץ הארגוני לחברה מהסוג שלך

הייעוץ הארגוני מספק לעסקים קטנים וחברות קטנות כלים, ידע ועצות מקצועיות. הוא עשוי לסייע בייעוץ אסטרטגי, תכנון עסקי, פיתוח מוצר, שיווק, ניהול משאבי אנוש ועוד. בעזרת הייעוץ הארגוני, עסקים קטנים יכולים להתמקצע, לשפר את יכולותיהם ולצמוח. דע כי ניתן לראות תוצאות מרשימות של חברות ששיפרו תהליכים ושיטות עבודה חדשים בעזרת ייעוץ ארגוני מקצועי. בנוסף, ייעוץ ארגוני יכול לסייע בעדכון או בבניית אסטרטגיה חדשה שתאפשר לעסק לפתח שווקים חדשים, להגיע ללקוחות חדשים

התועלות והערכים המוספים של שימוש בייעוץ ארגוני אפקטיבי

אנו נמשיך ונרחיב במפגשי האימון העסקי בפורמט אחד על אחד בנושא של ה- חשיבות הייעוץ הארגוני לעסקים קטנים וחברות קטנות. אציג ניתוח מקרים ונלמד מהצלחות ומכישלונות של תהליכים  בתחום הייעוץ הארגוני שהתמקדו בניהול שינויים וחזרה לצמיחה. כמנכ"ל או כבעלים של חברה או עסק קטן, היה ואתם מרגישים שאתם מדשדשים במקום? חווים משבר או איבוד פלחי שוק? דעו כי המצב עשוי להשתנות. דעו כי עדיין לחברה או לעסק שלך יש את נקודות החוזקה שלו. נלמד כיצד נחזק אותן. נשפר את הטעון שיפור ונבליט את הבידול ואת הצעת הערך הייחודית שלך.

התחומים שבהם ייעוץ ארגוני עשוי לעזור גם לך

אתה כמו גם האחרים חייב להכיר את נקודות החוזקה שלך, כדי שתוכל למנף אותם קדימה. עליך להכיר את נקודות החוזקה שלך, בכדי לדעת מה להבליט ולחזק. היה ואתם לא עושים זאת נכון סביר מאד כי תפסידו לא מעט לקוחות. יש לכם הזדמנות להיות מודעים לכל הדברים שייעוץ ארגוני מקצועי ואפקטיבי עשוי להעניק גם לך:

  1. תמיכה בקבלת החלטות ותכנון אסטרטגי

עסקים קטנים וחברות בשלבי התחלה רבות פעמים עומדים בצורך לקבל החלטות אסטרטגיות קריטיות. ייעוץ ארגוני מספק להם כלים לניתוח מקיף של השוק, להערכת תחרות ולתכנון אסטרטגי שיאפשר להם להתמקד במטרות העיקריות ולקבל החלטות מושכלות ומבוססות.

  1. שיפור היכולות בניהול פיננסי ובניהול משאבים.

הייעוץ הארגוני עשוי לסייע לעסקים קטנים בניהול תקציבים, בניית תכניות עסקיות, ניהול חשבונות ושיפור היכולת הכספית של העסק. זה יכול לכלול שיפור תהליכי גבייה, ניהול מלאי והשקעה ממוקדת של המימון הזמין.

  1. פיתוח מוצר ושירות

עסקים קטנים וחברות קטנות צריכים להבין את צרכי השוק ולפתח מוצרים או שירותים שיתאימו לצרכי הלקוחות. הייעוץ הארגוני יכול להביא לשיפורים בתהליכי חדשנות ויצירתיות ארגונית ועסקית. ייעוץ ארגוני מתמקד בשיפור ובפיתוח תהלכי ייצור ותפעול יעילים יותר. מתמקד בחיזור יכולת העמידות הארגונית והעסקית לשינויים בשוק וביצירת יתרון תחרותי עבור העסק.

  1. ניהול משאבי אנוש וצמיחה ארגונית

משאבי האנוש הם עמוד התווך בכל ארגון. ייעוץ ארגוני יכול לסייע בבניית תהליכי גיוס ושילוב של עובדים, פיתוח תוכניות העצמה ושיפור מיומנויות. שיפור תהליכים ובניית הגדרות תפקיד נכונות יותר. זאת בבניית תוכניות תעסוקה ופיתוח מקצועי המציגות את התובנה האומרת כי מנהלים ועובדים מצטיינים מהווים כיום את אחד ממנועי הצמיחה היותר חשובים במאה ה- 21..

  1. הצלחות עסקיות מוכחות

מחקרים אחרונים שבוצעו בחו"ל ובארץ השנים האחרונות מראים כי עסקים קטנים וחברות שהשתמשו בייעוץ ארגוני יכולים להראות על צמיחה רבה יותר בהשוואה לאלו שלא עשו כן. הם מצליחים להתמודד עם אתגרים, לשפר רווחיות, להרחיב פעילות ולשרוד על פני התחרות ובשווקים דינמיים.

חשוב כי תדעו

לסיכום, ניתן להבין כי ייעוץ ארגוני מהווה כלי חשוב ומרכזי לקידום עסקים וחברות קטנות. הצוות המקצועי המעורב בייעוץ יכול לספק ידע, תובנות וכלים שישפרו את ביצועי העסק. בעבודה משותפת איתך ועם צוות המנהלים, יגבירו את יכולת ההתמודדות ויאפשרו צמיחה ארגונית משמעותית. ייעוץ ארגוני הוא אחד מתחומי הייעוץ העסקי החשובים ביותר במשק כיום. הוא מאפשר לארגונים להתייעל, להתפתח, לצמוח ולהתחזק – על ידי חיזוק מערכות ותהליכים פנימיים, הנחיה של עובדים ומנהלים ועוד. ייעוץ ארגוני מקצועי יכול לסייע לעסק שלכם לצמוח מתוך משברים, לממש את הפוטנציאל שלו עד תום ואף ליצור סביבת עבודה שמספקת מוטיבציה, לויאליות וחתירה להצלחה.

עסקים וחברות קטנות צריכות ייעוץ ארגוני

השימוש במפגש למידה ואימון עסקי בתחום החשוב של בחינת הכדאיות בשימוש בחברות ייעוץ ארגוני בעבור חברות קטנות ובינוניות המתאימות לפרופיל של העסק שלך יכול לעזור גם לך. קבע עכשיו מפגש למידה ומנטורינג. קראת והתרשמת עד כמה נושא זה עשוי להיות חשוב גם להמשך הפעילות העסקית שלך. חשוב להמשך החזרה לצמיחה. אשמח להעניק גם לך אימון עסקי, אימון אישי המשולב עם מפגשי למידה, חשיבה ומנטורינג בפורמט אחד על אחד. הפעם אנו מאפשרים גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא חשוב זה: "האם חברות ועסקים מהסוג שלך יכולים וצריכים ייעוץ ארגוני"? נכון כי תחליט/י להצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. בחר גם את/ה לקבל מפגשי למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 המבוצעים על ידי מולך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא זה. להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ