קורסים וסדנאות

קורסים וסדנאות

פיתוח מנהלים באמצעות קורסים וסדנאות מקצועיות תמיד היו ויהיו השקעה חשובה בכל ארגון עסקי. כיום מחקרים מצביעים על חשיבות ההשקעה בצוות מנהלים ועובדים מביאה תמיד לשיפור הביצועים.

קורסים וסדנאות לפיתוח מנהלים ועובדים מהווים כלי חשוב בתהליך הפיתוח הארגוני. למרות הדמיון ביניהם, ישנם הבדלים משמעותיים ביניהם. קורס מתמקד בהעברת ידע והבנת יסודות מנהיגות וניהול. בעוד שסדנה עשויה להתמקד בפיתוח מיומנויות מעשיות וביצועיות בתפקיד. דע כי קורס ניתן להיות באורך זמן רב יותר, ולכלול גם חלקים תיאורטיים ומחקריים. בעוד שסדנה נועדת להיות יעילה יותר ולספק כלים הזמינים ליישום בפועל. דע כי במפגשי האימון העסקי והמנטורינג בפורמט אחד על אחד בזום נוכל לבחון מה יותר מתאים לצרכים שלך?

הבדל בין קורס לסדנה לפיתוח מנהלים ועובדים

קורסים או וסדנאות מה יותר מתאים לך? רציתי לידע גם אותך כי פיתוח מנהלים באמצעות קורסים וסדנאות מקצועיות תמיד היו ויהיו השקעה חשובה בכל ארגון עסקי. מחקרים מצביעים כיום על חשיבות הולכת וגוברת של ההשקעה בצוות מנהלים ועובדים המביאה תמיד לשיפור הביצועים.

  • קורסים מנהלים: קורסים למנהלים ולעובדים, מספקים בסיס תיאורטי עמוק והבנת מערכות ניהול והתנהלות ארגונית. הם מתאימים למנהלים שרוצים להרחיב את הידע שלהם ולהעמיק בתיאוריה ובפילוסופיות המנהיגות.
  • סדנאות מנהלים: סדנאות מנהלים וסדנאות לעובדים מספקות חוויית למידה פרקטית ויישומית. המתמקדות בפיתוח מיומנויות מעשיות ובניית יכולות ממוקדות. הן מתאימות למנהלים שרוצים לשפר את יכולתם המעשית בתפקיד.

בחירת קורסים או סדנאות. מה לצרכים שלך?

כאשר מתלבטים במה לבחור? מתלבטים בין קורס או סדנא, חשוב להתבונן ולחקור לעומק את הצרכים של הארגון. לבחון את הצרכים של המשתתפים שייקחו בהם חלק. קורסים יכולים להיות יעילים יותר להבנת מתודות ניהוליות מרכבות ותהליכים ארגוניים חוצי חברה. מנגד, הסדנאות עשויות להתמקד ביישום ושיפור מיומנויות ויכולות מעשיות מעולם התוכן של המשתתפים. מה נכון יותר לצרכים שלך? נוכל לבחון זאת יחד. נעשה זאת במסגרת מפגש למידה ואימון עסקי בפורמט 1:1. בעלות שפויה של 70% הנחה מעלות מפגש פרונטלי. זה בטוח יביא לך ערך רב בהתלבטות של מה נכון לעשות ולבחור? האם קורס או סדנה? הזמן עכשיו מפגש אימון עסקי ולמידה!

מה נכון יותר? סדנה או קורס פנים ארגוני או סדנה חיצונית?

השקעה בפיתוח מנהלים ועובדים יכולה להתבצע במסגרת פנים ארגוני או בפורמט של למידה מחוץ לארגון. בהבנתי כיועץ ארגוני, הבחירה בין האפשרויות תלויה במטרות הארגון שלך ובצרכי המנהלים והעובדים שברצונך לקדם ולהעצים. קורסים וסדנאות חיצוניות עשויות להביא לריענון רעיונות. להביא חוויות מעשיות חדשות מעצם ההיכרות עם מנהלים ועובדים אחרים. מנגד, אני מבקש ליידע גם אותך כי שקורסים או סדנאות בהתאמה אישית לצרכים של הארגון שלך שיבוצעו בתוך הארגון יכולים להיות יעילים הרבה יותר.

נושאים שחשוב לשקול בעת בחירת קורסים או סדנאות למנהלים ולעובדים

חברות ועסקים בכל גודל ובכל תחום מבינות כיום יותר ויותר עד כמה חשוב להשקיע בפיתוח ההון האנושי – ההון הניהולי. ההשקעה בהם מביאה לתועלות מדידות ורבות ערך. אחוזי הנטישה של עובדים ומנהלים טובים קטנים משמעותית. רמת שביעות הרצון והמוטיבציה גוברת וכתוצאה מכך התפוקות עולות. מנהלים ועובדים איכותיים המסומנים לקידום יכולים לשפר ביצועים ולהתעדכן במיומנויות חשובות החסרות להם. הקורסים והסדנאות מיועדים לשיפור היכולות הניהוליות, המנהיגותיות והמקצועיות שלהם. הנה כמה נושאים שחשוב לשקול בעת בחירת קורסים או סדנאות.

  1. התאמה אישית: בחירת הקורס או הסדנה המתאימה צריכה להתבסס על צרכי הארגון והמנהלים המשתתפים בה. ממליץ כי תיעזר במומחה שיכול להעניק לך המלצה אובייקטיבית.
  2. וודא זיקה וקשר למטרות החברה: בחירת קורסים או סדנאות צריך להתאים למטרות החברה שלך ולרצונות שלך כבעלים וכמנכ"ל. לדוגמה, אם מטרתך להביא לגידול במכירות, קורס מקיף וייעודי לעולם התוכן שלך שיתמקד בשיפור מיומנויות מכירה והתגברות על התנגדויות יהיה מועדף.
  3. דע כי ההשתתפות בקורסים ובסדנאות מהווה מדד להתקדמות בעיני המשתתפים: השקעה בפיתוח מנהלים ועובדים מסמנת למשתתפים כי הם מוערכים. מסמנת להם אופק מקצועי וניהולי ארוך טווח. לעיתים הם מיועדים לקדם מנהלים ועובדים במדרג הארגוני. דע כי בחירת קורסים או סדנאות יכולה להיות הזדמנות בעבור המשתתפים לפיתוח קריירה בארגון לטווח הארוך ולהגדלת הרצון להישאר בארגון.
  4. לפני בחירה של קורס או סדנה עשו סקר שוק: חשוב לבחון את ביצועי הקורס או הסדנה בעבר. לקרוא המלצות על הגורם שלוקח אחריות על העברת התוכנית. לקרוא ביקורות ולבדוק את ההמלצות על המאמר כדי לוודא שהוא עונה על הציפיות והדרישות שלך.

השילוב המנצח – ליווי ומנטורינג למשתתפים

בסופו של דבר, הבחירה בין קורס או סדנא לפיתוח מנהלים ועובדים היא תמיד תהיה השקעה נכונה, חשובה וחיונית לצמיחת הארגון שלך ולשיפור הביצועים. בחירת הכלי המתאים – סדנה או קורס? תלויה בצרכי הארגון שלך וברמת המנהלים והעובדים. נכון תמיד לבחור בשילוב בין קורס או סדנה שיבוצעו בתוך הארגון הכולל עם סיומם תהליך ליווי ומנטורינג ארוך טווח למשתתפים. השילוב הזה יביא לתוצאות מרשימות ולצמיחה מתמדת של הצוות הניהולי שלך.

מתלבט עדיין? הזמן מפגש למידה ייעודי בנושא חשוב זה.

אתה חייב לבצע בחירה מושכלת ונכונה בין קורס או סדנה יכולה לחסוך לך הרבה מאד כסף ומשאבים. מפגשי למידה ואימון עסקי בזום מציעים יתרונות משמעותיים גם לך. דע כי אנו מקנים למשתתפים חוויה למידה מותאמת אישית המשפרת את היכולת המקצועית, המנהיגותית והניהולית שלהם. אני שמח להעניק גם לך מפגשי למידה, חשיבה ומנטורינג בפורמט אחד על אחד. אני מאפשר  גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא חשוב זה: "קורסים וסדנאותמה יותר נכון בעבורך"? אני מציע כי תצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. אנו עושים זאת בהצלחה רבה מול מנהלים, מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים המבקשים לשפר ולרכוש כלים מקצועיים וניהוליים חדשים בתחום חשוב זה. בחר גם את/ה לקבל מפגשי למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 המבוצעים על ידי מולך. להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ