צמיחה עסקית – בחר אחר

בחר נושא לפי הצורך שלך

יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי שהיית מבקש להתייעץ? יש לך נושא מאד ממוקד שמבקש להכיר תהליכים חדשים? להכיר מיומנויות חדשות, זה המקום לשלוח אלי מייל עם הנושא שהיית מבקש לשפר?

אנחנו יודעים כי פעמים את/ה זקוק לדיוק גדול יותר בתחום הרחב של צמיחה עסקית. אספתי בעבורך 3 מפגשי אימון עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד. אני ככלל מאפשר למנהלים ולבעלי חברות ועסקים לבחור נושא ייחודי וייעודי שאולי מתאים יותר לצרכים שלהם. כזה שמאד מדויק לעולם התוכן ולסוג הפעילות ולצוות המנהלים והעובדים. במסגרת התחום של צמיחה עסקית ושיפור ביצועים יצרנו מפגשי למידה ואימון עסקי. תחום זה מתאפיין בהתאמה אישית כמעט כירורגית ולכן אנו מאפשרים לך לבחור את הנושא שעונה לך באופן מדויק לצורך שלך. יתכן כי תחום המיזוגים והרכישות מעניין אותך? או אולי תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. התחום של פיתוח עסקי הופך בשנים האחרונות לאחד מהתחומים היותר חשובים בתהליכי גידול בפלחי שוק וכניסה לעולמות חדשים.

תדע שכל מפגש למידה וייעוץ עסקי עובר התאמה לצרכים שלך.

אז בוא ונדבר? מה מעניין אותך יותר? היכן אני יכול להביא לך ערך מיידי? צלצל ישירות אלי: 0544-814332 או 03-9032222 ונדייק את הצרכים שלך. היה ותרצה ללמוד על חשיבות הצמיחה העסקית בעולמות תחרותיים, נכון כי תירשם למפגש מנטורינג זה. נושאים נוספים שעומדים לשירותך בכל מה שקשור למיומנויות ניהול שיווק מכירות ועוד תוכל למצוא כאן. זה הזמן לבחון באם יחד נצליח במסגרת מפגשי למידה ייעודיים לתת גם לך מענה.

צמיחה עסקית

דע כי בכל נושא וענין שמחוץ ל- 3 המפגשים שרבים מגלים בהם עניין, יש לך האפשרות לבקש מפגש למידה ומנטורינג על נושא ספציפי המטריד אותך כאן ועכשיו. רוצה לבחור נושא אחר? לנו אין כל בבעיה. מצ"ב הקישור לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. בנינו מפגשי למידה ב- 16 תחומים מרכזיים שמעניינים מנהלים בדרגות השונות, בעלי חברות ועסקים ועובדים המבקשים לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות ושאר המיומנויות החשובות להצלחה ניהולית ועסקית. אחד או יותר מהם עשויים לעניין גם אותך.

מנטורינג המשולב עם אימון עסקי בפורמט 1:1 עשוי להתאים לך

היה וגם את/ה רוצה לשפר מיומנויות בכל מה שקשור לשיפור מיומנויות בתחום של צמיחה עסקית – צמיחה ניהולית? חיפשת גורם מקצועי מהימן שביכולתו להעניק ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד בעלות שפויה? מצאת! אני מציע גם לך מפגשי למידה, ייעוץ עסקי ומנטורינג מקצועי ועדכני בפורמט 1:1. דע כי העולם בעסקי התחרותי מחייב הנהלות בעלי חברות ומנכ"לים לשפר מיומנויות בתחומי הצמיחה העסקית. או בכל תחום ובכל נושא מקצועי שיווקי וניהולי, היה והם רוצים להישאר רלוונטיים. זה מהווה יסוד חשוב ומרכזי בעולמות הניהול והעסקים של מנהלים מצטיינים. אשמח לצייד גם אותך כמנכ"ל או כבעלים בארגז כלים עדכני יותר בעולם החשוב של צמיחה עסקית. זה יאפשר גם לך ליהנות מיתרונות משמעותיים מול המתחרים.

מפגשי למידה המשולבים עם ייעוץ עסקי ומנטורינג במחיר שפוי ב- 70% הנחה

הידעת כי תקבל מפגש למידה בזום ב- 70% הנחה ממחיר שעת ייעוץ רגילה? אני מאפשר גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא מרשימת הנושאים כאן. או מהרשימה של 16 התחומים המרכזיים. אני מציע גם לך להצטרף/י לעשרות רבות של מנכ"לים ומנהלים שלקחו חלק במפגשי חשיבה ומנטורינג עסקי וניהולי. בחר גם את/ה לקבל מפגשי ייעוץ עסקי – למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1. בתחום החשוב של ניהול תהליכי צמיחה עסקית, או בתחומים אחרים המעניינים אותך. אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא חשוב זה. להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ