פיתוח עסקי – בחר הנושא

בחר נושא המתאים לך?

כאן, יש באפשרותך לבחור נושא ייחודי אחר שהיית מבקש להתייעץ? בחר בנושא שמטריד אותך בתחום הפיתוח העסקי בעסק שלך? מבקש ללמוד יותר על הדרך לאיתור מנועי צמיחה חדשים בעולם שלך. שלח אלי מייל.

אנו עוסקים בייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי פיתוח עסקי המניע צמיחה, אני יודע כי  פעמים את/ה זקוק לדיוק גדול יותר בתחום החשוב של פיתוח עסקי. נושא פיתוח עסקי, צמיחה וניהול שינויים הינו רחב ומלא בתחומים. פעמים נכון להתאים אותו לצרכים הייחודיים שלך. נדמה כי את/ה מחפש גורם מקצועי שמסוגל להעניק לך פתרון אישי ממוקד בתחום חשוב זה. זה הזמן וזה המקום לבחון באם יחד נצליח במסגרת מפגשי למידה ייעודיים ולתת גם לך מענה. פיתוח עסקי המותאם לשוק שלך. מותאם מול המתחרים ומול תוכניות הצמיחה העתידיות שברצונך להוביל. רוצה כי נבדוק יחד מהם פלחי השוק שאתה מבקש לתקוף? מול מי מהמתחרים להציג מוצרים ומדיניות תמחור אגרסיבית? אולי אתה מבקש לשואל מה ההסתברות להצליח? מהי הדרך היותר נכונה לבנות תוכנית פיתוח עסקי הכוללת עדכון לאסטרטגיה העסקית והשיווקית? אני כאן להיות פרטנר לחשיבה ולהתלבטות.

נעזור לך לאתר הזדמנויות להמשך הצמיחה 

דע כי פיתוח עסקי במובן הרחב של התחום אחראי ליכולת חברות וארגונים בכל גודל ובכל תחום להמשיך לגדול. להמשיך לצמוח ולהישאר רלוונטיים בשווקים תחרותיים. גם את/ה מבינים שתחום הפיתוח העסקי מאפשר להנהלות בעלים ומנכ"לים כמוך להבין כי הוא מחובר למארג ניהולי ועסקי רחב יותר. פיתוח עסקי מחובר לתחומים חשובים במארג הניהולי הקיים אצלך בחברה. מחובר לצד השיווק, למכירות, לשירות הלקוחות. כמו כן מעורבותו מתקיימת גם מול מערכי היצור ופיתוח המוצרים כמו גם תחומים נוספים. כיום, העולם העסקי הופך לתחרותי הרבה יותר. הופך למורכב יותר ונדרש לתגובות מהירות למצבים משתנים. פיתוח עסקי מתמקד במתן פתרונות בסביבה עסקית תחרותית. כזאת שרוויה במוצרים ובשירותים ובעיקר בתחרות קשה על ליבו של הצרכן.

בחר נושא ייחודי המעניין רק אותך.

בכל נושא וענין שמחוץ ל- 4 המפגשים שרבים מגלים בהם עניין, יש לך האפשרות לבקש מפגש למידה ומנטורינג על נושא ספציפי המטריד אותך כאן ועכשיו. רוצה לבחור נושא אחר? אין כל בבעיה. מצ"ב הקישור לכל התחומים המרכזיים של מפגשי הלמידה. אנו בנינו מפגשי למידה ב- 16 תחומים מרכזיים שמעניינים מנהלים בדרגות השונות, בעלי חברות ועסקים ועובדים המבקשים לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת צוותים מנצחים. להלן התחומים המרכזיים תחת הנושא הרחב של פיתוח עסקי המניע צמיחה: מיזוגים ורכישות כמנוע צמיחה? פיתוח עסקי. ייעוץ אסטרטגי. ייעוץ ארגוני. שיווק ופרסום. ניהול ומנהיגות המניעים צמיחה. צמיחה עסקית – צמיחה אישית. ניהול שינוי ארגוני. תפקידיו של מנהל פיתוח עסקי.

 

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ