פיתוח עסקי – צמיחה.

פיתוח עסקי – צמיחה.

תפקידו המרכזי של תהליך הפיתוח העסקי הוא ליצור צמיחה וגידול בפלחי שוק ובמחזורים. במפגש האימון והמנטורינג בפורמט 1:1 בנושא זה נכיר כיצד מתניעים ומשפרים תהליכים של פיתוח עסקי ואיתור מנועי צמיחה גם בעבורך.

הידעתם כי בעולמות תחרותיים פיתוח עסקי מהווה מפתח מרכזי להמשך הצמיחה וההתפתחות העסקית מול המתחרים. פיתוח עסקי מניע צמיחה. אין אני מגלה לך סוד? את/ה מבין כי פיתוח העסקי מהווה יסוד מרכזי בכל תהליך ניהול חברה או עסק בעשור השלישי של המאה ה- 21. פיתוח עסקי הינו יסוד מרכזי וחשוב בהתפתחות העסקית ובצמיחה. תפקידו המרכזי הוא ליצור צמיחה ולקדם את העסק בפלחי השוק השונים. פיתוח עסקי עוסק בשיפור מערכי ייצור תפעול ורכש בכדי לחזק את היתרונות מול המתחרים. כמו כן, פיתוח עסקי מקצועי מתמקד בזיהוי הזדמנויות חדשות, כיצד ליישם אותן, ולהגדיל פלחי שוק ומרווחי רווח. כל זאת באמצעות עדכון אסטרטגיה עסקית, שיווקית ובאמצעות שיפור תהליכים קיימים על מנת להגיע לצמיחה רבה יותר.

היתרונות במפגשי למידה בפורמט אחד על אחד

מפגשי למידה, חשיבה וסיעור מוחות בנושאים הקשורים לפיתוח עסקי במפגשי אימון ומנטורינג בפורמט 1:1 מצוינת. במפגשים אלו, מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים יכולים להתמקד מולי באופן אישי ועמוק באתגרים העסקיים הייחודיים להם. מפגשים אלה מאפשרים חשיבה יצירתית ופתרונות מותאמים אישית לצרכיך. נבדוק יחד, מה שיכול לשפר בצורה משמעותית את תהליכי הפיתוח העסקי והצמיחה גם אצלך בארגון. דע, כי מנטורינג מציע למנכ"לים כלים ויכולת לפתח את עצמם בתפקידם הנוכחי ולהתפתח לעתיד. ניתן לקבל מאיתנו ידע מקצועי, ניסיון מוכח, ייעוץ פרטני וכיווני עבודה מעשיים שיכולים לסייע גם לך בשיפור הביצועים העסקיים.

מה נדרש בכדי להתחיל הליך פיתוח עסקי מקצועי?

בכדי להתניע תהליך מקצועי של פיתוח עסקי – צמיחה חשוב מאד להתחיל בניתוח שוק ומיפוי מתחרים. חשוב מאד לבצע מחקרים ומעקבים על שינויים וטרנדים. חשוב לזהות מגמות וחידושים טכנולוגיים. זאת ועוד, חשוב ביותר להבין את צרכי הלקוחות ולהתמיד בפיתוח מוצרים וששירותים חדשניים שימשיכו להעניק לך יתרון על פני המתחרים.  חשוב לי לציין כי ההשקעה בחדשנות ובטכנולוגיה תומכת יכולה להביא לשיפור מהיר יותר של התהליכים  והתוצאות  המצופים מתהליכי פיתוח עסקי המניעים צמיחה. לסיכום, הפיתוח העסקי מהווה כלי חשוב בידיים של המנכ"לים להגשים את חזונם ולקדם את העסק לשלבים חדשים. השקעה בלמידה אישית, מנטורינג בפורמט אחד על אחד יכול להביא גם לך לערך רב.

מהם התהליכים המרכזיים בפיתוח עסקי כיום?

בתהליכי פיתוח עסקי המניע צמיחה אוכל לציין, כמה תהליכים מרכזיים המתבצעים כחלק מהמאמץ הכולל להתפתחות וצמיחה של כל חברה ועסק בעשור השלישי של המאה ה- 21. אנו במפגשי הלמידה נרחיב בנושאים המרכזיים האלה ונתאים אותם לצרכים הייחודיים שלך.

  1. נתמקד בחשיבות מחקר וניתוח שוק ומתחרים.
  2. נרחיב ונגלה עד כמה חדשנות ופיתוח מוצרים ושירותים חדשים חשובים להמשך הצמיחה.
  3. נבחן באם יש צורך לעדכן את האסטרטגיה העסקית, את האסטרטגיה השיווקית?
  4. נשפר מערכי הפצה מכירות ושירות ככלים חשובים לחזרה למוד של צמיחה.
  5. ללא כוח אדם מקצועי וניהולי אין אפשרות לחזור לצמיחה. נבין עד כמה חשוב להשקיע בפיתוח עובדים ומנהלים. נשפר את המיומנויות של ניהול צוותים ומשימות.
  6. שיפור תהליכים קיימים הן במערכות הייצור, הרכש ובשאר התחומים התפעוליים.
  7. שיפור מיומנויות בתחום של הניהול הפיננסי, ניהול תקציבים ועוד.

היתרונות בשימוש במנטורים ויועצים עסקיים

דע כי השילוב של תהליכים אלו ואימוץ מתודולוגיות עסקיות וניהוליות חדשות תאפשר גם לחברה שלך להתאים את עצמה לשינויים בשוק, לתחרות. בכך תוכל גם את/ה לחזור לצמוח ולפתח כדי לשמור על יתרון תחרותי ולקדם את העסק לשלבים חדשים של הצלחה. לכן, שימוש במנטורים ויועצים עסקיים יכול להיות ערך מוסף משמעותי גם לחברה או לעסק שלך. הניסיון המקצועי שלי יכול לעזור ולסייע בקידום העסק לשלבים חדשים של צמיחה והצלחה.

בחר את המפגש הראשון

זה הזמן לבחור מספר מפגשי למידה ומנטורינג לשיפור הביצועים שלך בעולם של פיתוח עסקי – צמיחה. מפגשי למידה ומנטורינג בפורמט 1 על 1 המבוצעים על ידי מולך. העלות תועלת עשויה להפתיע גם אותך. זה יוביל לתוצאות נפלאות. עדכון או יצירת אסטרטגיה עסקית ושיווקית מוצלחת. זאת, כחלק מתהליך של פיתוח עסקי וחזרה לצמיחה דורשת מיומנות מקצועית. דורשת לא רק הבנה של השוק והתחרות, אלא גם את היכולת להתאים את האסטרטגיה למציאות המשתנה בה פועלת החברה. אשמח לרבוע איתך מפגש למידה בנושא חשוב זה.  להזמנת המפגש הראשון לחץ כאן.

 

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ