העולם העסקי, בעידן התחרותי העכשווי, בעלי חברות ועסקים מבינים את החשיבות של שיפור מערכי מכירות. מנהלי מכירות ואנשי מכירות מבינים כי התפתחות האישית והתפתחותה של קבוצת המכירות שלהם היא מרכזית להצלחת העסק. תהליכי המכירות מקצועיים מהווים כיום את הגשר בין המוצר או השירות לבין הלקוחות. על כן יש לשפרם ולהכשיר את צוות מכירות השטח בצורה מתמדת. במאמר זה, נתמקד בכלי ההדרכה ובתוכניות לשיפור ביצועים בקרב אנשי מכירות. מנהלי מכירות ובקרב הנהלה בכירה ברמת סמנכ"ל, מנכ"ל או בעלים המבקשים לשפר מיומנויות. איתם ניתן לעבוד בפורמט של מנטורינג ואימון אישי – עסקי. עם האחרים אפשר לשפר ביצועים באמצעות קורסי מכירות, סדנאות מכירה ומנטורינג.

קורס מכירות אקטיבי מהו?

קורס מכירות הוא כלי ייעודי המספק לך כבעלים או כמנכ"ל מענה מקצועי לשיפור ביצועים. שיפור התוצאות של מנהלי מכירות ואנשי מכירות שטח באמצעות הכשרה והדרכה מעמיקה בתחום. במהלך קורס מכירות האקטיבי, מתבצעת חניכה תיאורטית ופרקטית בנושאים כמו טכניקות ניהול מכירות. לומדים את חשיבות הפרסום והשיווק. משפרים מיומנויות בתחום ניהול תקשורת בין אישית המונעת התנגדויות מיותרות מצד הלקוח. קורס המכירות האקטיבי כולל מפגשי למידה אחת לשבוע של כ- 2-3 שעות כל אחד. הכולל חומר עיוני וליווי שטח. אנו מבצעים התאמה  לצרכי הארגון שלך ולצרכי הצוות המכירות ורמתו המקצועית.

סדנת מכירות ממוקדת ואקטיבית מהי?

סדנאות מכירות מהוות כלי פופולרי להדרכה ולשיפור בתהליכי מכירות. ארגונים וחברות שלהם צוותי מכירות מיומנים זקוקים לפעמים לשיפורים נקודתיים. כאן יש יתרון גדול לבניית סדנת מכירה אקטיבית הבאה לחזק את התחומים החלשים. במהלך הסדנאות, המשתתפים לומדים מיומנויות חדשות. מנתחים אירועים ומתרגלים באמצעות סימולציות מפגשי מכירה ייעודיים. סדנאות לשיפור מיומנויות מכירה מתמקדות בנושאים כמו טכניקות ניהול מכירות, טיפול בהתנגדויות. בנוסף משפרים יכולת תקשורת בינאישית טובה יותר המקטינה את ההתנגדויות. הדבר יביא ללקוח הרגשה כי מקשיבים לו ומעניקים לו פתרון אמיתי. סדנאות שלנו לשיפור מיומנויות מכירה מעניקות למנהלי מכירות ולאנשי השטח כלים מעשיים. יוצרים שיפור בביצועים ומגדילים הצלחה בעבודתם היומיומית.

למי עשוי להתאים אימון עסקי ומנטורינג לשיפור מיומנויות מכירה?

מנהלים בכירים, בעלי חברות ומנכ"לים נעזרים בנו בכדי לשפר מיומנויות ניהול ומכירות. דעו כי מנטורינג אישי ועסקי המנטורינג הינו כלי חשוב בשיפור מיומנויות. בכל תחום ובעיקר בתחום ניהול מכירות וניהול צוותי מכירה. פעמים היישום של אימון עסקי ומנטורינג לשיפור מיומנויות מכירה מתאים למנהלי מכירות בכירים. כאלה המבקשים להפוך למנטורים בעבור צוות המכירות שלהם. אימון עסקי ומנטורינג לשיפור מיומנויות מכירה מספק למנהל מכירות הצעיר או לאיש מכירות השטח תמיכה והנחייה אישית. כזאת המבוססת על ניסיון עשיר ובניית ידע מעשי. דרך זו, הכוללת ליווי צמוד כולל ליווי שטח. כך מקבל הגורם המתאמן להבנה עמוקה יותר של תהליכי המכירות ולכלים ייחודיים להצלחה בתפקידו מהמנטור.

מכירות כמנוע צמיחה – השקיעו בפיתוח והעצמה של צוות המכירות

הדרכה ושיפור בתהליכי המכירות הם לא רק מפתח לכיבוש שוק ולשיפור ביצועים, אלא גם לצמיחה ולפיתוח של העסק בקרב הלקוחות הקיימים. מכירות מהווה כיום כמו גם בעבר מנוע צמיחה חשוב. שיפור מיומנויות של הצוות שלך יביאו לכך שמנהלי המכירות ואנשי השטח שלך יוכלו לקדם את יכולותיהם המקצועיות. הם יגיעו להרבה יותר מכירות ויצליחו ליצור חווית לקוח מעולה בתהליך המכירה. לסיכום, קורסי מכירות, סדנאות ומנטורינג שאנו מעבירים, הם חיוניים להצלחת המנהלים והצוותים המכירתיים בעסקים המודרניים וגם אצלך. צור קשר ואשמח להעניק גם לך מפגש חשיבה ללא עלות בתחום החשוב הזה של שיפור והדרכת צוותי מכירות באמצעות קורסים, סדנאות ומנטורינג. צלצל ישירות אלי 0544-814332 או 03-9032222