עסקים רבים בחיפה, בקריות ובצפון מתמודדים עם אתגרים עסקיים מורכבים. בין אם מדובר בחברה קטנה ומתפתחת או בארגון גדול וותיק, ייעוץ עסקי וארגוני מקצועי יכול לסייע לכם לצלוח את הקשיים ולצעוד בביטחון לקראת הצלחה. בחירת יועץ עסקי וארגוני מנוסה היא צעד קריטי בדרך להשגת היעדים העסקיים שלכם. יועץ בעל ניסיון רחב במגוון סוגים של עסקים, מחברות קטנות ועד ארגונים גדולים, יוכל להבין את האתגרים הייחודיים שלכם ולפתח תוכנית פעולה מותאמת אישית שתוביל אתכם להצלחה.

ייעוץ עסקי  – ייעוץ ארגוני גם בחיפה

משה גרימברג, יועץ עסקי וארגוני ותיק ומקצועי בחיפה, הפועל מאז 2006 בפריסה ארצית. מציע לכם את הידע והניסיון הנרחבים שלו. משה באה לעולם הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני אחרי ניסיון ותפקידים בכירים כמנהל וכמנכ"ל בחברות עסקיות. צוות שותפיו לדרך יחד עם משה גרימברג, ליוו לאורך השנים מגוון רחב של עסקים וחברות, החל מחברות קטנות ומשפחתיות ועד ארגונים גדולים ובינוניים. ניסיונו הרב וההמלצות הרבות שקיבל מעידים על המקצועיות והאמינות שלו.

יתרונות ייעוץ עסקי וארגוני:

מי אנחנו? לתהליכים אנו מביא ניסיון מקצועי וניהולי מוכח

כיועצים עסקיים וכחברה לייעוץ ארגוני המניעה תהליכי שינוי וצמיחה – אנו פועלים משנת 2006 בפריסה ארצית. חלק מהלקוחות המרכזיים שלנו לאורך השנים היו ממוקמים באזור המרכז. חלק אחר ולא פחות חשוב היו ממוקמים באזור חיפה קריות והצפון. אין צל של ספק כי העסקים והמנהלים בחיפה קריות והצפון מאופיינים ביתרונות משמעותיים בהשוואה לאלה שנמצאים באזור גוש דן. הריחוק הפריפריאלי מחייב אותם להיות מקצועיים נחושים ויצירתיים יותר. האמת שאהבתי לעבוד וללוות מנהלים ארגונים ומנכ"לים בשני האזורים. לכל אחד מהם דפוסי אופי והתנהגות המתאפיינים למרחב הגיאוגרפי. אני מאד מאמין כי נכון לבחור יועץ עסקי מקצועי המכיר את תחומי העסוק שלכם. מכיר את המתחרים ברמה המקומית, האזורית ואף ברמה הארצית.

אני משה גרימברג – ושותפי היועצים עשויים להתאים גם לך?

משה הגיע לחיפה בשנת 1985. את לימודיו התיכוניים ובאוניברסיטה, עשה בחיפה, עוד כשגר בכרמיאל. כחיפאי יהיה לי הכבוד והזכות להיות ראוי לזכות באמון שלך כיזם או כבעלים של עסק או חברה. יחד נוביל תהליכים של שיפור ביצועים בעולם העסקי התחרותי במאה ה- 21. היה ויידרש נוביל יחד תהליכים של הבראה שינוי וצמיחה. זאת נעשה רק אחרי שנבצע הליך ממוקד של אפיון מצב קיים וניתוח שוק ומתחרים. רק לאחר שלב חשוב זה נוכל יחד לנתח את מצב העסק שלך לבנות תוכנית פעולה ולהניע שינוי. היה ואתה ממוקם בחיפה ומעניק שירות ומכירות בפריסה ארצית? נצטרך לנתח את סוגי הלקוחות שלך? לאתר הכיצד הם מגיעים והופכים ללקוחותיך? נייצר יחד מפת חווית לקוח ונשפר תהליכים במערכי המכירות והשירות ללקוחות. דע כי  בעולם הגלובלי כמעט ואין משמעות למיקום הגאוגרפי של העסק.

מהי ההמלצה הכי חשובה בבחירת יועץ עסקי מקצועי מחיפה?

היה ותרצו לקבל ממני טיפ אחד בלבד? הייתי ממליץ כי: "לפני כל החלטה היה נכון כי תבקשו מהיועץ העסקי להעניק לכם מפגש היכרות ללא כל מחויבות ועלות". מי שיעשה לכם "פרצופים" היה נכון כי תוותרו על שירותיו!! אנו מאד מאמינים שתהליך ייעוץ עסקי ראוי חייב להתבסס על יצירת אמון והערכה בין שני הצדדים. כדפוס ניהולי ועסקי מאז ומעולם: "אין אנו מוצאים כל הגיון לחייב לקוח בעלות כספית טרום ההבנה שיש הגיון רגשי ונכון בחיבור". דעו כי היה ומתקלתם ביועצים עסקיים – יועצים ארגוניים המציגים "עומס רב" ולא מוצאים זמן לקיום פגישת היכרות ללא מחויבות – ותרו עליהם מראש. זה עשוי להראות כי אין להם אמפתיה לקשיים שלך כאן ועכשיו. זאת ועוד,  היה נכון כי תגייסו יועץ עסקי שלא מתמקד אך ורק במתן עצות. חפשו יועץ עסקי הלוקח חלק פעיל ביישום ובהטמעת השינויים בשטח.

מפגש היכרות וסיעור מוחות במתנה

אם אתם מחפשים יועץ עסקי וארגוני בחיפה, משה גרימברג ברמה האישית או יחד עם שותפיו לדרך, מהווים בחירה נכונה לצרכים שלך. ניסיונו הרב, המקצועיות שלו וההמלצות הרבות שקיבל משה גרימברג מאז 2006, מעידים על יכולתו לסייע גם לכם להצליח. צרו קשר עם משה עוד היום ותתחילו לצעוד בביטחון לקראת עתיד עסקי מוצלח ומקצועי יותר. צרו קשר עם משה גרימברג עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא תשלום.