ככלל, יועץ עסקי מיומן יכול להוות נכס אסטרטגי עבור עסקים בכל גודל ובכל שלב. בניגוד לתפיסה שגויה, שירותי ייעוץ אינם רלוונטיים רק בעת משבר. למעשה, סיוע מקצועי יכול לתרום רבות הן בתקופות של צמיחה והצלחה והן בעת התמודדות עם משברים ואתגרים. אנו כיועצים עסקיים, מציעים מגוון כלים ויכולות ייחודיות שיסייעו לך למקסם את הפוטנציאל העסקי שלך. כיועצים עסקיים, אנו מתחילים בתהליך אבחון מעמיק ("MRI") של החברה, השוק והמתחרים. ניתוח זה מאפשר לנו לזהות במדויק את מצבך הנוכחי. לאתר כשלים ותחומים הדורשים שיפור. לגבש אסטרטגיה מותאמת אישית. כזאת שתוביל אותך לצמיחה מואצת, להבראה מוצלחת או לשינוי עסקי משמעותי.

הנה מספר דוגמאות כיצד יועץ עסקי יכול לסייע לך

 

הצעד הראשון לקראת הצלחה עסקית הוא לפנות אלינו עוד היום ולקבוע פגישת ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני ללא התחייבות.

ייעוץ עסקי אפקטיבי: תוצאות מהירות בלי קסמים

דעו כי יועצים עסקיים אינם קוסמים, אך הם מחזיקים בידע ובכלים הדרושים להוביל את העסק שלך להצלחה. ייעוץ עסקי ממוקד תוצאות שם דגש על עבודה תהליכית ומערכתית. תוך התמקדות בחודשים הראשונים להטמעת השינויים. אנו בתהליכים מבצעים עדכון ושיפור מערכים ארגוניים מורכבים בתחומי ניהול צוות המכירות. עדכון התוכנית השיווקית ושיפור מערכי השירות ללקוחות. ככלל, אנו דוחים את הטענה שייעוץ עסקי איכותי מחייב תהליכים ארוכים וממושכים. כיועצים עסקיים, אנו מאמינים שניתן להשיג תוצאות משמעותיות תוך פרק זמן קצר יחסית. תוך התמקדות בהתערבות מקצועית עמוקה וליווי צמוד של ההנהלה והצוות.

משך הזמן לתהליך ממוקד של ייעוץ עסקי אפקטיבי

תהליך ייעוץ עסקי אפקטיבי נמשך בדרך כלל בין 5 ל- 9 חודשים במסגרת ליווי וריטיינר ממוקד. כבר לאחר מספר חודשים ניתן לזהות את ניצני השינוי וההתקדמות. תוך הנחת התשתית להבראה, צמיחה ושינוי משמעותי לאורך זמן. בכל התהליכים אנו משלבים עבודה אישית הכוללת מנטורינג בפורמט אחד על אחד, עם מנהלים ועובדים שחשובים להצלחת התהליכים.

גישתנו הייחודית משלבת:

רוצים לקבל מידע נוסף? פנו אלינו עוד היום ותגלו כיצד ייעוץ עסקי ממוקד יכול להוביל אתכם להצלחה עסקית משמעותית.

ייעוץ עסקי מתמקד גם בשיפור המכירות, השירות ללקוחות  והשיווק

לאחר ביצוע מיפוי מקיף של מצב העסק, אנו מתמקדים בשיפור מערכי המכירות והשירות ללקוחות. מקטינים את אחוזי הנטישה, מגדילים את רמת שביעות הרצון של הלקוחות מהשירות לקוחות. תהליך היוצר מכירות המשך בקרב הלקוחות המרוצים. למנוע נטישה ולהגדיל מהותית את רמת שביעות הרצון של הלקוחות הקיימים. אני משה גרימברג כיועץ עסקי מתמקד בעדכון "ארגז הכלים" של העובדים והמנהלים בתחום המכירות. מתמקדים בשיפור מערכי ניהול השירות ללקוחות כאשר עושים זאת יחד איתך כמנכ"ל או כבעלים. עושים זאת עם מיקוד וחתירה להגדלת תזרים המזומנים ושיפור משמעותי בביצועים העסקיים.

שיפור מערכי המכירות:

שיפור מערכי השירות ללקוחות:

שיווק ופרסום:

יתרונות שיתוף הפעולה:

פנה אלינו עוד היום וגלה כיצד אנו יכולים לסייע לך לשפר משמעותית את המכירות. להגביר את רמת שביעות רצון של הלקוחות שלך ולחזק את הצמיחה העסקית שלך גם בתקופות של אי יציבות ומשבר. הליווי העסקי והתוכנית שאנו נציג מתבססת מבוססת גם על שנים רבות של ניסיון עשיר. הן כיועץ העסקי, כמנכ"ל וכמנהל בשטח, ובעיקר כיועץ אסטרטגי ויועץ ארגוני למגוון רחב של עסקים במגזרים שונים במשק הישראלי.

ייעוץ עסקי אפקטיבי: צמיחה מואצת, רווחיות גבוהה והצלחה עסקית

אנו כיועצים עסקיים מנוסים, פועלים בהצלחה רבה מאז 2006. כחברה לייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני, אנו מחויבים להחזיר את העסק שלך לפסי צמיחה מואצת. לחזור לרווחיות גבוהה להגדיל את פלחי השוק שלך ולהוביל אותך להצלחה עסקית משמעותית.

התוצרים המרכזיים שתוכל לצפות להם בתהליכי ליווי וייעוץ עסקי

אנו מעניקים גם לך מפגש סיעור מוחות במתנה

הניסיון העשיר שלנו כיועצים עסקיים, מנכ"לים ומנהלים בשטח, מאפשר לנו לספק לך ליווי מקצועי ויעיל המבוסס על ידע מעמיק ופתרונות יצירתיים. עבדנו לאורך השנים עם מגוון רחב של ענפים במשק הישראלי. לתהליכי הייעוץ העסקי אנו מביאים איתנו הבנה מעמיקה של האתגרים וההזדמנויות הייחודיים לכל ענף. דעו כי הליווי העסקי והתוכנית שאנו נציג מתבססת מבוססת גם על שנים רבות של ניסיון עשיר כיועץ העסקי. כמנכ"ל וכמנהל בשטח, ובעיקר כיועץ אסטרטגי ויועץ ארגוני למגוון רחב של עסקים במגזרים שונים במשק הישראלי. כיועצים עסקיים, אנו נשמח להיות לצידך. תרגיש חופשי לקבוע איתנו פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות. אנו מזמינים אותך לקבוע פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות, בה נוכל להכיר את העסק שלך לעומק ולגבש תוכנית פעולה מותאמת אישית שתוביל אותך להצלחה.