תרבות וחזון בעת משבר

תרבות וחזון בעת משבר

בשווקים תחרותיים או משבריים חובה לוודא כי תרבות ארגונית חייבת להיות אפקטיבית ובעלת ערכים וחזון ראויים. כיום הנהלות ומנכ"לים מחויבים לבחון מה עובד ומה פחות עובד? אין מקום לטעויות במאה ה- 21.

בעידן הכלכלי הדינמי שאנו חיים בו, שווקים תחרותיים ומשברים עשויים לדרוש מעורבות מקצועיות של מנכ"ל ובעלים במצבי קיצון. במצבים של משבר ואי יציבות פוליטית או ביטחונית יש על המנכ"ל ההנהלה והבעלים לפעול. חובה עליהן לוודא כי התרבות הארגונית עוברת התאמה ונשארת אפקטיבית ובעלת ערכים וחזון ראויים המותאמים למצב. בתחומי התרבות החזון והערכים הנהלות ומנכ"לים מחויבים לבחון מה עובד ומה פחות עובד? אין מקום לטעויות במאה ה- 21.

תרבות חזון וערכים בתקופות משבר

בתקופות משבר, תחרות קשה ואי יציבות, להצלחה של כל ארגון במציאות כזו, חיונית ההתאמה המדויקת של תרבות וחזון ארגוני לסביבה העסקית המשתנה במהירות. התחושה של יציבות וביטחון הן יכולות להשתנות באופן מיידי, דבר שדורש מנהיגי הארגון להיות מוכנים להסתגלות ושינוי מתמיד. אנו במפגשי הלמידה והאימון העסקי בפורמט אחד על אחד נלמד כיצד לבצע את הנדרש מבלי להיכנס להוצאות מיותרות. הזמן מפגש למידה עכשיו!

התאמת תרבות וחזון ארגוני לשווקים משבריים

ניהול בתקופות של משבר דורש חשיבה אסטרטגית ויכולת להסתגל למציאות משתנה. יצירת תרבות ארגונית יעילה והתאמה של חזון ארגוני לשוק המשתנה. כל אלה הם מפתחות להצלחה. אנו במסגרת מפגשי הלמידה והאימון העסקי בפורמט אחד על אחד נעסוק בהם לעומק. דעו כי באמצעות יכולת לניהול השינוי, תקשורת פתוחה ואינטגרציה של חזון ארגוני בכל שלב של המשבר, יאפשר לארגון העסקי לעמוד באתגרים ולפתח אפילו תוכנית לצמיחה מיד אחרי היציאה מהמשבר.

  1. האתגר הארגוני: ניהול יעיל בעידן האי וודאות

בשווקים תחרותיים או במצבי משבר, הצורך בהגנה על תרבות ארגונית ושמירה על הערכים והחזון היא חשובה ונדרשת. מנכ"לים, בעלי חברות והנהלות נדרשים להבין את המציאות שהמשבר מציב בפניהם. להבין כי כללי המשחק השתנו. עליהם להקפיד למרות הקשיים לשמור על הערכים היסודיים. לשמור על החזון ועל התרבות הארגונית. זאת ועוד, הפתרון הקל לפטר עובדים ומנהלים כצעד ראשון, ברוב המקרים מתברר כטעות חמורה. דווקא שמירה על עובדים ומנהלים טובים שיתוף בקשיים ובמידע יביא לכך שהם יהיו כוח מרכזי ליציאה מהמשבר.

  1. התאמה של חזון והערכים למציאות משתנה

בניהול במציאות משברים, החזון הארגוני ישמש כמצב נחיתה ומנחה לפעולה. התמקדות בתחומים עקביים והבנה של הפגיעה האפשרית תסייע להגביר את הכוח המוטיבציוני של הצוות. המנהיגות המשולבת עם חזון מורכב תאפשר לארגון להתגבר על אתגרים ולפתח פתרונות יצירתיים שיקדימו לשינויים בשוק.

  1. שיפור מיומנויות תקשורת וחיזוק האמון דווקא בתקופות משבר

שיפור הביצועים של כלל ערוצי התקשורת ברמת הארגון פנימה והחוצה בעידן אי וודאו. תקשורת פתוחה ושקיפות הם כלים חשובים ויקרים לניהול יעיל בתקופות של משבר. מנהיגים עסקיים חכמים מבינים שמידע אמין ותקשורת פתוחה ודו כיוונית מביאים לחיזוק האמון בין העובדים והמנהלים להנהלה לבין הלקוחות לארגון. השיטה להסתיר את הקשיים ואת המשבר לא נכונה. ניהול נכון של המשבר יאפשר ברוב המקרים להפוך להזדמנות לשינוי ולצמיחה.

כיצד נכון לבצע התאמה בנושאי התרבות והחזון ארגוני לשווקים משבריים

דע, כי שימוש במפגש למידה ואימון עסקי בתחום החשוב של התמודדות עם הצורך לבצע התאמה בכל מה שקשור ל-  "תרבות וחזון ארגוני לשווקים משבריים" עשוי להכיר גם לך מספר תועלות חדשות. מציע כי תפנק את עצמך כמנכ"ל או כבעלים במפגש למידה ואימון עסקי בפורמט אחד על אחד בנושא חשוב זה. קבע מפגש למידה ומנטורינג עכשיו בעלות שפויה של 70% הנחה מעלות מפגש פרונטלי. יהיה לי לכבוד להעניק גם לך אימון עסקי. אימון אישי המשולב עם מפגשי למידה, חשיבה ומנטורינג בפורמט 1:1. הפעם אנו מאפשרים ומציעים גם לך לקבוע מפגש אחד או יותר בנושא חשוב זה. נבחן יחד האם יש צורך לבצע עדכונים ושיפורים בתרבות ובערכים והחזון של החברה שלך שחווה משבר? נכיר למה פעמים נכון לבצע עדכון? נכון לשתף את המנהלים והעובדים בתהליך? אשמח לקבוע גם איתך מפגש למידה בנושא זה. להזמנת המפגש הראשון בתחום זה לחץ כאן.

180 ₪ למפגש למידה בזום

לתיאום מפגש צלצלו עכשיו 03-9032222 או 0544-814332

לתאם מפגש למידה בצ'יק

180 ש''ח

למפגש למידה בזום.

70%

הנחה מעלות שעת ייעוץ רגילה.

מנהלים מרוצים מתהליכי הלמידה והמנטורינג העסקי

מגיע גם לך 70% הנחה מעלות משעת ייעוץ רגילה.

0 +
שנות ניסיון

שנות ניסיון מקצועי בתחומי הייעוץ הארגוני, ייעוץ אסטרטגי שיווקי וייעוץ עסקי לחברות ולמנהלים

0
חברות ועסקים

חברות גדולות, בינוניים ועסקים קטנים וחברות משפחתיות טופלו על ידנו בהצלחה מאז 2006

0
מנהלים ומנכ"לים

מנהלים ועובדים בכירים בחרו לצמוח וללמוד במסגרת מפגשי מנטורינג אישיים. במהלך 2023

0
משתתפים ומנהלים

היעד שלנו  למספר המשתתפים, במסגרת מפגשי למידה בפורמט 1:1 במהלך שנת 2024.

הזמנת פגישת ייעוץ